۱
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
کد مطلب : ۱۳۳۴۲۴

بزرگترین شرکت برق تگزاس ورشکست شد

قدیمی‌ترین و بزرگترین شرکت برق ایالت تگزاس، به دنبال طوفان و سرمای شدید هفته گذشته که برق میلیون‌ها نفر را قطع کرد، درخواست حمایت از ورشکستگی خود را در دادگاه به ثبت رساند.
بزرگترین شرکت برق تگزاس ورشکست شد
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    شرکت توزیع نیروی الکتریکی برازوس، قدیمی‌ترین و بزرگترین شرکت برق ایالت تگزاس، به دنبال طوفان و سرمای شدید هفته گذشته که برق میلیون‌ها نفر را قطع کرد، درخواست حمایت از ورشکستگی خود را در دادگاه به ثبت رساند.
شرکت برازوس برق بیش از ۱.۵ میلیون نفر در ایالت تگزاس که شامل ۶۸ ناحیه است را تأمین می‌کند. این شرکت در دادخواست خود اعلام کرده است که قبل از طوفان شدید ۱۳ الی ۱۹ فوریه از لحاظ مالی در وضعیت مناسبی به سر می‌برده است.
این شرکت اعلام کرد که در حال حاضر با فاکتورهای بسیار سنگینی از سوی انجمن تعمیر و نگهداری تگزاس (ارکات) که اپراتور شبکه برق این ایالت است، روبرو می‌باشد و باید این فاکتورها و هزینه‌ها را ظرف چند روز پرداخت کند.
با توجه به سرمای شدید هوا قیمت انرژی مصرفی برای تولید برق به شدت جهش کرده و حالا تگزاسی‌ها که در هفته قبل ۴.۲ میلیارد دلار پول برق داده بودند این هفته باید ۵۰ میلیارد دلار پول برق پرداخت کنند. شرکت برازوس تصمیم گرفته است این هزینه عظیم را به مشترکان خود انتقال نداده و درخواست حمایت از ورشکستگی داده‌اند.
برخی شرکت‌های دیگر تولید و توزیع برق در ایالت تگزاس اما این چنین عمل نکردند و حالا برخی تگزاسی‌ها با قبض‌های برق چند هزار دلاری برای یک هفته طوفان روبرو هستند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما