۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷
کد مطلب : ۱۳۴۱۰۷

خط و نشان محیط زیست برای آبفای خوزستان

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از ارجاع شرکت آب و فاضلاب خوزستان به مراجع قضایی در صورت تکمیل نشدن شبکه فاضلاب شهری اهواز خبر داد.
خط و نشان محیط زیست برای آبفای خوزستان
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   محمدجواد اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: موضوع تخلیه پساب شهری اهواز به رودخانه کارون در جلسه اخیر شورای حفاظت کیفی کارون بررسی شد.
وی افزود: اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان در صورت تکمیل نشدن شبکه جمع‌آوری فاضلاب این کلانشهر، موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.
اشرفی با بیان اینکه تکمیل شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر اهواز در 3 سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید، اظهار د‌اشت: مقرر شد در یک اقدام ضربتی شبکه جمع‌آوری و کلکتور موقت تصفیه‌خانه فاضلاب شرق که قابلیت هدایت 60 هزار مترمکعب پساب در شبانه‌روز به این تصفیه‌خانه را دارد، مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.
این مقام مسئول ادامه داد: استاندار خوزستان نیز در این نشست تاکید کرد که شرکت آب و فاضلاب خوزستان باید در این زمینه تعهدات خود را عملیاتی کند و اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان در صورت تکمیل نشدن شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر اهواز، موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.

منبع: تسنیم 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کاربرد روانکار در صنعت نیروگاهی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی