۲
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
کد مطلب : ۱۳۴۴۰۵

‏سرقت بنزینی تلخ در جنوب ‎تهران !

پدر وپسری که در کنار پالایشگاه نفت با زدن تونل قصد سرقت بنزین داشتند به طرز غم انگیزی جان باختند.
‏سرقت بنزینی تلخ در جنوب ‎تهران !
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   پدر و پسر جوان که با حفر یک تونل قصد سرقت بنزین از پالایشگاه کهریزک را داشتند در تونل حفر شده به کام مرگ فرو رفتند.
ماجرای این حادثه هولناک از زمانی آغاز شد که آتش نشانان کهریزک درجریان ماجرای عجیبی قرار گرفتند.  طبق خبرهای اولیه که به دست مأموران آتش نشانی رسیده بود ، پدر وپسری در یک تونل عمیق دست ساز دچار گازگرفتگی شده و به احتمال زیاد جان خود را از دست داده اند.
محل حادثه زمینی به وسعت 500 متر در کنار  پالایشگاه نفت تهران بود. در وسط این زمین یک اتاقک وجود داشت که وقتی آتش نشانان وارد این اتاقک شدند با یک چاه روبه رو شدند. طبق بررسی های اولیه ارتفاع این چاه حدود 15 متر بود و وقتی آتش نشان ها به پایین این چاه رسیدند متوجه شدند تونلی به طول 200 متر به صورت افقی و به سمت پالایشگاه کنده شده است.
با حضور مأموران آتش نشانی در انتهای تونل با جسد مرد و پسرش مواجه شدند، این درحالی است که بررسی های کارشناسانه حاکی از آن بود که پدر و پسر قصد داشتند با گرفتن انشعاب از لوله اصلی انتقال سوخت،دست به سرقت بنزین بزنند اما متاسفانه دچار گازگرفتگی بنزین شدند و جان باختند
بنا بر این گزارش، با توجه به انفجار در تونل کنده شده از سوی پدر و پسر و وجود گاز و بخار بنزین اجازه ورود آتش نشانان به محل جسد این پدر و پسر را سخت کرده و آتش نشانان پالایشگاه عملیات های ویژه را در دستور کار خود قرار دارند.

منبع: رکنا 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فرحناز مقیمی سارانی
فرحناز مقیمی سارانی/ خبرنگار و کارشناس رسانه روابط عمومی صنعت نفت
کاربرد روانکار در صنعت نیروگاهی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی