۱
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۴
کد مطلب : ۱۳۷۲۶۲

پروژه‌ جدید زیست محیطی در بیدبلند خلیج فارس

مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس از اجرای پروژه‌ جدید زیست محیطی، در این مجتمع عظیم خبر داد و گفت: شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس با سرمایه‌گذاری ۵۵ میلیون یورویی ترکیبات گوگردی، محصول راهبردی بوتان پلاس را به مرز صفر نزدیک می‌کند.
پروژه‌ جدید زیست محیطی در بیدبلند خلیج فارس
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    محمود امین‌نژاد، اجرای پروژه شیرین سازی بوتان پلاس را گامی در راستای صیانت حداکثری از محیط زیست، استفاده حداکثری از ظرفیت محصولات و در نهایت ایجاد زنجیره ارزش مضاعف این شرکت و جلوگیری از خام فروشی این محصول ارزشمند عنوان کرد.
وی با تاکید بر اینکه کلیه مراحل طراحی و اجرای این واحد با تکیه بر توان کارشناسان و سازندگان داخلی راهبری شده است، تصریح کرد: با بهره‌برداری از این طرح دوست‌دار محیط زیست، می‌توان نیاز بخشی از مواد اولیه تولید سوخت سوپر جت و صنایع هوایی کشور را تامین کرد. 
امین نژاد تاکید کرد: با آغاز تولید تجاری و فروش این محصول، ضمن جلوگیری از خام فروشی، سالانه ۲۰ میلیون دلار به تولید ناخالص ملی افزوده خواهد شد. 
مدیرعامل بیدبلند خلیج فارس با بیان اینکه پیشرفت پروژه شیرین‌سازی محصول راهبردی بوتان پلاس، از مرز ۷۵ درصد عبور کرده است از بهره‌برداری و تولید تجاری این محصول در خردادماه سال ۱۴۰۱ خبر داد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

محسن ورزشکار
محسن ورزشکار ؛ کارشناس صنعت قیر
مدیریت انبارداری و نگهداری کالای پروژه ها
عبدالامیر دیوان بچاری/مدیر سایت ngl۳۲۰۰
صنعت پتروشيمي همواره موجب افتخار براي كشور 
علي مصطفوي مدير عامل طرح پتروشيمي شيخ بهايي