۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
کد مطلب : ۱۳۷۳۲۶

صنعت نفت به مردم بوشهر بدهکار است

امام جمعه جم گفت: صنعت نفت به مردم استان بوشهر بدهکار است و باید بدهی خود را در قالب مسئولیت‌های اجتماعی پرداخت کند.
صنعت نفت به مردم بوشهر بدهکار است
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   حجت الاسلام محمد محمدی پیش از ظهر سه‌شنبه در نشست با مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: رسالت اصلی انقلاب اسلامی توسعه عدالت اجتماعی است که کمیته امداد در بخش‌هایی این رسالت را بر عهده دارد.
وی افزود: این شرایط می‌طلبد که تمامی دستگاه‌های اداری در خدمت نهاد مقدس کمیته امداد باشند تا زمینه فقرزدایی در جامعه و توزیع عادلانه ثروت در طبقه کم برخوردار شکل گیرد.
امام جمعه جم تصریح کرد: برای رسیدن به این رسالت که توسعه عدالت اجتماعی است نیازمند ابزاری هستیم که بخشی از آن در قالب مسئولیت‌های اجتماعی تعریف شده است.
محمدی با اشاره به نوع مطالبه از صنایع نفتی در استان بوشهر، ادامه داد: این طرز تفکر که صنعت فکر کند مردم استان بوشهر محتاج هستند و از این دید بخواهد کمکی به استان کند کاملاً اشتباه است چرا که صنعت نفت به مردم استان بوشهر بدهکار است و باید بدهی خود را در قالب مسئولیت‌های اجتماعی پرداخت کند.
امام جمعه جم گفت: با وجود تعداد فراوان واحدهای پتروشیمی در جنوب استان بوشهر و ظرفیت‌های گسترده، نباید شاهد محرومیت زدایی در استان بوشهر و به ویژه در جنوب این استان باشیم که البته برای استفاده از این ظرفیت‌ها باید به شکل برنامه محور عمل شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مدیریت انبارداری و نگهداری کالای پروژه ها
عبدالامیر دیوان بچاری/مدیر سایت ngl۳۲۰۰
صنعت پتروشيمي همواره موجب افتخار براي كشور 
علي مصطفوي مدير عامل طرح پتروشيمي شيخ بهايي
چالشهای قیمت گذاری قیر صادراتی ایران
محسن ورزشکار ؛ کارشناس صنعت قیر