۱
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶
کد مطلب : ۱۳۸۳۶۴

رفع موانع تولید پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس

عملیات عظیم رفع موانع تولید پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس با اجرای تعمیرات درون و برون مجتمعی به همت متخصصان این شرکت و مشارکت یک هزار نفر نیرو در حداقل زمان و بدون حادثه با موفقیت به پایان رسید.
رفع موانع تولید پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    محمود امین‌نژاد، مدیرعامل این شرکت با اعلام انجام موفقت‌آمیز عملیات تعمیرات این مجتمع پالایشگاهی و واحدهای ان‌جی‌ال ۹۰۰ به عنوان تأمین‌کننده خوراک بیدبلند خلیج فارس اظهار کرد: این عملیات با رویکرد بهبود و افزایش تولید محصولات با حضور بیش از یک هزار نیروی متخصص عملیاتی و تعمیراتی با ایجاد شرایط ایمن، بدون حادثه و در حداقل زمان به پایان رسید.
وی به انجام موفق ۱۶۰ مورد فعالیت تعمیراتی طبق برنامه‌ریزی‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: ۱۳۰ مورد از مجموع فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده مربوط به واحدهای برق، ابزار دقیق، مکانیک و سیستم‌های کنترلی درون مجتمعی بوده که در مدت زمان کمتر از ۷۲ ساعت با نهایت دقت و ایمنی انجام شد.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس بر رویکرد تعامل و حذف مرز میان صنایع بالادست و پایین دست صنعت نفت تأکید کرد و گفت: متخصصان این شرکت با هدف تثبیت و افزایش خوراک از محل ان‌جی‌ال 900، نسبت به انجام آخرین مرحله تعمیرات اساسی ورودی و خروجی واحدهای 300 و 400 این مجتمع و بخشی از خطوط انتقال اقدام کردند.
امین‌نژاد ادامه داد: همزمان با انجام فعالیت‌های ذکر شده، نیروهای مجرب این شرکت عملیات لوله‌گذاری برای انتقال محصول متان پالایشگاه به خطوط یک و ۶ سراسری و همچنین در ادامه انتقال به منطقه کرنج پارسی در حوزه مناطق نفت‌خیز جنوب به منظور تزریق به چاه‌های نفت این منطقه را اجرا کردند.
وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های نیروهای متعهد و توانمند شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس که در اوج گرمای شدید هوا و شرایط سخت نسبت به انجام ایمن عملیات اهتمام جدی داشتند، خاطرنشان کرد: مجموع این اقدام‌ها منجر به افزایش تولید محصولات استراتژیک این پالایشگاه خواهد شد و این دستاورد ثمره تلاش‌های جهادی کارکنان بیدبلند خلیج فارس برای تحقق شعار تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌هاست.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده