۲
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
کد مطلب : ۱۳۹۲۴۱

راه اندازی سایت جدید برای مجوز تردد

گودرزی گفت:به دلیل بالا بودن مراجعات،فعالیت سامانه درخواست صدور مجوز تردد مختل شده است.
راه اندازی سایت جدید برای مجوز تردد
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران درباره مجوزهای تردد بین شهری گفت:حجم مراجعات به فرمانداری تهران برای دریافت مجوز تردد خیلی زیاد است. در میان شهرستان‌ها هم در فرمانداری پاکدشت شش ماهی است که به صورت پایلوت در نظر گرفته شده است و اگر همشهریان ما به فرمانداری پاکدشت مراجعه کنند، سامانه صدور پروانه در پاکدشت باز است و خدمات می دهد.
وی افزود: سیستم نزدیک به شش ماه است که فعال شده اما سیستم تهران به دلیل شلوغی جمعیت و مراجعات بالا دچار اختلال شده است. فرماندار تهران سایتی را راه اندازی کردند، ولی چون حجم مراجعات زیاد بود متاسفانه سایت از مدار خود خارج شده است، ولی با دستوری که استاندار تهران دادند در جلسه ستاد کرونای استان و شهرستان این سایت برای پس فردا آماده کار خواهد شد و مردم می‌توانند با taradodtehran.com وارد سایت شوند و بتوانند مجوز خود را دریافت کنند.
گودرزی در پایان تصریح کرد:البته مجوزی هم که صادر می‌شود مشخصا به پلاک‌های خودرو داده می شود چرا که دوربین‌ها پلاک‌ها را ثبت می‌کنند و جریمه صادر می‌شود برای همین این مجوزر‌های برای پلاک صادر می‌شود و این مجوز‌ها هم در سیستم ثبت می‌شود و مردم می توانند مجوز را از سایت پرینت بگیرند و به نیرو‌های انتظامی در مسیر تردد خود در صورت نیاز نشان دهند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نگرانی از عدم شفافیت در بازار قیر
محسن ورزشکار/ کارشناس صنعت قیر
ايران آينده: انرژي هاي فسيلي يا تجديدپذير
شاهين فرهمنديان/كارشناس صنايع نفت و گاز
نقش آفرینی بانوان در توسعه صنعت پتروشیمی 
زینب صالحی/کارشناس ارشد مدیریت برنامه ریزی فرهنگی صنایع پتروشیمی