۱
plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
کد مطلب : ۱۳۹۹۷۳

ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در محور چالوس

مرکز مدیریت راه‌های کشور از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال محور چالوس تا اطلاع بعدی خبر داد.
ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در محور چالوس
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    اکنون ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب حدفاصل دوآب تا مرزن آباد، محدوده مجلار، حدفاصل مکارود تا پل دزدبن، محدوده پل زنگوله و حدفاصل کندوان تا نسا وجود دارد.
 تردد وسایل نقلیه در آزادراه تهران - شمال (قطعه یک) مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و تردد روان در مسیر شمال به جنوب گزارش شده است.
در این گزارش به ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب حدفاصل نارنجستان تا تونل شماره یک و محدوده‌های بایجان، شاهاندشت و آب اسک اشاره شده است.
همچنین در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روان وجود دارد.
ضمن این که محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت دارای بارش باران و آزادراه تهران - شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی است.  
این مرکز در اطلاعیه‌ای دیگر اعلام کرده براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.
در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۰۲ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۰.۱ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۰.۸درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفته است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما