۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
کد مطلب : ۱۴۰۰۰۸

افزایش جایگاه‌های خالی از سوخت در لندن

شمار جایگاه‌های عرضه سوخت در لندن و جنوب شرقی انگلیس که سوخت ندارند، افزایش یافت و نشان داد تلاشها برای پایان دادن به کمبود سوخت ممکن است روان نبوده باشد.
افزایش جایگاه‌های خالی از سوخت در لندن
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   انجمن خرده فروشان بنزین انگلیس با اشاره به نظرسنجی از اعضایش، اعلام کرد ۱۶ درصد از جایگاه‌های عرضه سوخت در لندن و جنوب شرقی انگلیس بدون سوخت هستند در حالی که این میزان روز پنج شنبه ۱۲ درصد بود.
در بیانیه این انجمن به علت افزایش جایگاه‌های بدون سوخت اشاره نشد اما یک توضیح ممکن است افزایش تقاضا برای پر کردن باک خودروها پیش از تعطیلات آخر هفته باشد. جمعه معمولا شلوغ‌ترین روز هفته در ایام عادی است.
بحران سوخت انگلیس ماه گذشته هنگامی که شرکت بریتیش پترولیوم اعلام کرد به دلیل کمبود راننده عرضه به بعضی از جایگاه‌های سوخت را کاهش می دهد، آغاز شد. این خبر باعث خرید وحشت زده مردم شد و فروش سوخت را در مقطعی بیش از دو برابر افزایش داد و به کاهش شدید سوخت موجود در جایگاه‌ها منجر شد.
بر اساس گزارش بلومبرگ، علاوه بر جایگاه‌های خالی از سوخت، ۱۱ درصد تنها یک نوع سوخت در اطراف لندن و جنوب شرقی انگلیس داشتند در حالی که ۷۳ درصد در این منطقه هر دو نوع سوخت را داشتند. در سایر بخشهای این کشور ۸۰ درصد جایگاه‌ها هر دو نوع سوخت را دارند.

منبع: ایسنا 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما