۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹
کد مطلب : ۱۴۰۵۳۷

مشکلی برای سوخت‌گیری با قیمت آزاد وجود ندارد

سخنگوی وزارت نفت درباره اختلال در پمپ بنزین‌ها گفت: مشکل فنی در سامانه کارت سوخت اتفاق افتاده و برهمین اساس، شرکت ملی پخش سامانه هوشمند را از مدار خارج کرده است تا مردم با قیمت آزاد و پرداخت نقدی بتوانند از خدمات پمپ بنزین ها استفاده کنند.
مشکلی برای سوخت‌گیری با قیمت آزاد وجود ندارد
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   علی فروزنده سخنگوی وزارت نفت در جمع خبرنگاران گفت:  سوخت گیری در جایگاه‌های سوخت با مشکل مواجه نیست، مشکلی برای سوخت گیری وجود ندارد و مردم می توانند با قیمت آزاد سوخت گیری کنند. 
وی ادامه داد: این اطمینان را به مردم می دهم که هیچ مشکلی برای سهمیه سوخت مردم به وجود نخواهد آمد و کارشناسان در حال بررسی و رفع مشکل هستند و به محض رفع مشکل به مردم اطلاع رسانی می شود. 
فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران هم گفت: جلسه ای فوری درباره اختلال سامانه هوشمند سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در حال برگزاری است که به محض پایان یافتن جلسه اطلاع رسانی عمومی خواهد شد.
گزارش‌ های میدانی و مردمی حاکی از این است که از ساعتی پیش پمپ بنزین ها در اغلب نقاط کشور دچار وقفه و اختلال در سرویس دهی شده اند. 
 
منبع: تسنیم 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما