۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷
کد مطلب : ۱۴۰۵۴۵

هک تابلوهای شهری بعد از اختلالات بنزینی

تعدادی از تابلوهای شهری و تابلوهای پمپ بنزین‌های اصفهان امروز هک و مطالب غیر اخلاقی روی آن درج شد.
هک تابلوهای شهری بعد از اختلالات بنزینی
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   تعدادی از تابلوهای شهری اصفهان و همچنین تابلوهای جایگاه‌های سوخت در این استان امروز به دلیل هک شدن سراسری مطالب غیر اخلاقی را منتشر کرد.

فعالیت برخی از جایگاه‌های سوخت در اصفهان تا اطلاع ثانوی لغو شد
در این ارتباط بهمن علیپور، سخنگوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اصفهان این ایراد را سراسری دانست و گفت: این اقدام به دلیل بروز مشکل فنی در سامانه هوشمند سوخت اتفاق افتاده است و از این رو بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در حال حاضر سوخت گیری در برخی از جایگاه‌های عرضه سوخت با اختلال مواجه شده است و عرضه سوخت خارج از سیستم سامانه سوخت با نرخ دوم در حال انجام است.
 وی افزود: تا رفع مشکل فنی ادامه فعالیت برخی از جایگاه‌های استان امکان ندارد.
سخنگوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اصفهان تاکید کرد: در خصوص تأمین بنزین و نفت گاز در جایگاه‌ها مشکلی وجود ندارد و فرآورده به میزان کافی در انبارهای نفت و جایگاه‌ها وجود دارد.
وی تاکید کرد: شایعات مربوط به افزایش قیمت سوخت نیز تکذیب می‌شود و باید توجه داشت شرایط تابلوها در اصفهان بسیار بهتر از دیگر شهرهای کشور است.

در حال بررسی چرایی هک شدن تابلوهای شهری هستیم
همچنین سید علی معرک نژاد، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان نیز در این ارتباط با بیان اینکه در حال بررسی این موضوع در اصفهان هستیم، اظهار داشت: اطلاعات تکمیلی را تا ساعاتی دیگر در اختیار شهروندان قرار خواهیم داد.

هنوز شکایتی به پلیس فتا اعلام نشده است
سرهنگ جواد درستکار، رئیس مرکز اطلاع رسانی فرمانده انتظامی استان اصفهان نیز گفت: برای بررسی این موضوع باید نهادهای مسئول از جمله شهرداری و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به پلیس فتا اعلام شکایت کنند تا این موضوع در دست بررسی قرار گیرد.
وی اضافه کرد: تا کنون در این زمینه اعلام شکایتی نشده است.
 
منبع: مهر 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما