۲
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۰
کد مطلب : ۱۴۲۷۴۸

بازدید مدیر عامل NPC از پتروشیمی شیراز

 به مناسبت روز صنعت پتروشیمی ، مهندس مرتضی شاهمیرزایی،معاون وزیرنفت و مدیرعامل جدید شرکتNPC،در سفری دو روزه به استان فارس، از اولین پتروشیمی ایران در روز پنجشنبه نهم دیماه بازدید نمود در این دیدار شش ساعته که تا ساعت ۲۴ پنجشنبه‌شب تداوم داشت،عمده مسایل و مشکلات مجتمع پتروشیمی شیراز، مورد بحث قرار گرفت .
بازدید مدیر عامل NPC از پتروشیمی شیراز
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   مدیرعامل NPC در آغاز کلام ،سلام و پیام وزیر نفت به مناسبت روز صنعت پتروشیمی را به همکاران ابلاغ و ابراز امیدواری کرد که با رویکرد دلسوزانه و انقلابی وزیر دانشمند نفت  مهندس اوجی بالندگی بیش از پیش صنعت پتروشیمی را شاهد خواهیم بود.
وی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تولید ، پشتیبانی و مانع زدایی، با نظر به سیاست های اقتصاد مقاومتی ، استفاده حداکثری از توان داخلی به ویژه بهره گیری از ظرفیت و قابلیت شرکت های دانش بنیان در بومی سازی تجهیزات و نیازهای راهبردی از جمله تولید کاتالیست ها را خواستار شد .
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران ، ماموریت اصلی این شرکت را ؛ راهبری ، هدایت و بسترسازی مناسب برای سرمایه گذاری و گسترش متوازن صنعت پتروشیمی با "رویکرد گسترش زنجیره ارزش" عنوان کرد و مواضع شجاعانه و انقلابی رئیس جمهور  را پشتوانه ای عظیم برای شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت "ارزش آفرین" برشمرد.
در خاتمه دکتر امرایی ،مدیرعامل پتروشیمی شیراز با ارج نهادن به حضور   مهندس شاهمیرزایی در جمع همکاران و مدیران پتروشیمی شیراز ، اشراف ایشان بر پیچیدگی های صنعت  پتروشیمی ، تواضع ، ساده زیستی و صمیمیت مدیر عامل جدید NPC را شایسته ی تحسین دانست و با این بیان که شیراز ،مهد صنعت پتروشیمی ایران است، گزارشی از مجموعه اقدامات و طرح ها و برنامه های مجموعه ی تحت مدیریت خود ارایه داد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

 ضرورت تشکیل کمیته رگولاتوری برای نظارت بر کیفیت قیر 
 دکتر مسعود اسفندیار/مدرس دانشگاه و تحلیلگر مسائل اقتصادی