۲۵
۲۳
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱
کد مطلب : ۱۴۵۴۴۷
اختصاصی”نفت ما”

هدایت استعفا داد؛ گزینه مناسب برای هدایت شستان کیست؟

به دنبال استعفای اخیر «سید مجید هدایت » مدیر عامل شستان و پذیرش این استعفا، «علی صنعتگر»، قائم مقام این شرکت به عنوان سرپرست شستان منصوب شد.
علی صنعتگر
علی صنعتگر
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما" به دنبال استعفای اخیر «سید مجید هدایت» مدیر عامل شستان و پذیرش این استعفا، «علی صنعتگر»، قائم مقام این شرکت به عنوان سرپرست شستان منصوب شد. شایان ذکر است که هدایت هم در 21 مهر ماه 1400 جایگزین «محمد حسین تولایی» شده بود. هدایت پیشتر سابقه معاون وزیر دفاع، معاون وزیر صمت در دولت نهم و رییس سازمان گسترش و نوسازی ایران را در کارنامه خود داشت.
 صنعتگر با توجه به اینکه به مدت یک سال و نیم قائم مقام شستان بوده و اخیرا هم به عنوان سرپرست این شرکت منصوب شده، قطعا بیش از هر فرد دیگری حتی در درون شستان، به این مجموعه شناخت و اِشراف کافی جهت مدیریت و پیشبرد آن دارد. صنعتگر از خانواده نیروهای مسلح بوده و در کارنامه کاری خود سوابقی همچون قائم مقام شستان، معاونت بازرسی و حسابرسی داخلی شرکت بیمه کوثر، مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره شرکت بین المللی توسعه و مهندسی پارس تامین(پیدکو)، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سروش حکمت ایرانیان وابسته به بنیاد تعاون وزارت دفاع، عضو هیئت مدیره صندوق تعاون مسکن مرکزی بنیاد تعاون ودجا را دارد.
مضافاً ازجانبازان این مرز وبوم است.
قطعاً انتصاب "صنعتگر" با توجه به سابقه مدیریت جهادی و انقلابی، روحیه تعاملی و تعهد ولایتمداری اش به عنوان مدیرعامل شستان، یک گزینه راهبردی، هوشمندانه و کارآمد برای امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و فرشاد نجفی‌پور مدیرعامل ساتا (سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح) خواهد بود و قطعاً مد نظر آنها قرار خواهد گرفت. قطعا منافع این انتصاب شایسته، نصیب بازنشستگان لشکری وزارت دفاع و خانواده هایشان به عنوان سهامداران پروژه های متعدد صنعتی و پتروشیمی شستان خواهد بود.
مدیرعامل ساتا یکی از بزرگترین نهادهای عمومی کشور است که از هلدینگ‌های بزرگ و سهام مدیریتی شرکت‌های پتروشیمی بزرگ بورسی و غیر بورسی در کشور برخوردار است. شرکت «شستان» در زمینه‌های احداث، راه‌اندازی و بهره‌برداری کارخانجات صنعتی به منظور تولید، بازاریابی، فروش، صدور محصولات پتروشیمی و پتروشیمیایی و فرآورده‌های فرعی و مشتقات ذیربط آنها و انجام همه فعالیتهای تولیدی و صنعتی، بازرگانی، فنی و مهندسی فعالیت می‌کند.
شستان، سهامدار طرح‌های پتروشیمی بوشهر، مرجان، مکران، بدر شرق، مارون، لاله و آریاساسول یکی از نهادهای زیرمجموعه ساتا است که نحوه مدیریت بر منابع مالی در اختیار شستان یکی از پارامترهای موفقیت یا عدم موفقیت مدیرعامل ساتا در طی دوران مدیریتی اش می‌باشد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تا حالا هیچ وقت نفت ما اینقدر ضعیف نبوده روی منتشر گردن نظرات در کلیه خبرها و تیترها
سعید
بسیار عالی
فقط م.................. میتونه اونجا رو جمع کنه
همه منتظر م..................... هستند
کمتر از یکماه اینده ................ و دارو دسته از جمله همین ................. را راهی خواهیم کرد . درود بر م................. .
................... عامل حذف جوانان انقلابی از جمله ط.................. است
..................... هم مثل ..................و ه................. نمیماند
اونجا یک نفر مثل م............... میخواد که تعارفی با دزدها نداشته باشه و همه هم ازش حساب ببرن
....................ادم تولایی است و این ارایش تغییرات دقیقا به خاطر تغییر........................ به زودی است
اونجا رو فقط م............... میتونه جمعش کنه نه................... و ....................که باعث و بانی همین داماد برای اریاساسول و یا مدیر عامل کنونی مخازن سبز هستند
حکمی برای این بیرون نیامده ، الکی حاشیه برای .............درست نکنید
ن ... پ .... به پایان سلام کن .
اقای رییسی ما را از شر این تیم روحانی نجات بده .
............... هم انشالله استعفا میدهد و .................. مدیر عامل شستان میشود
جالب نبود ، .................عامل مستقیم دولت روحانی است و رسما شستان تبدیل به حیاط خلوت دولت روحانی شد
بازی یکساله عوامل روحانی و این بازی ادامه دارد 🤣
ت... رفت و ه..... اومد و حالا ................. !
کور خوندید ، جمیعا خدانگهدار 🤣
کسی که از ب..آریاساسول حمایت بیخودی و توهم زا کنه باید زودتر از این برکنار بشه
مراقب نقشه های اصلاح طلبان باشید در جایگزین فرد
س.م
واقعا دوباره داشت دسیسه میشد برای ماندگاری بح....آریاساسول از هدایت زاده باید بود این اشتباه که حالا میبینیم خودش ضرر کرد
این میم کیه که همه لایک دادن؟؟؟ آقا خیلی سایتتون خوبه خدایی اصلااااا تابلو نیستید آفرین
جالب اینجاست که همه میدونن م کی است و همه هم دوست دارن این اتفاق بیفته مگر تیم ....... که کسی چشم دیدنشونو نداره
آب رو بریز اونجا که میسوزه
اولین اثر استعفای هدایت و سرپرست جدید اعتصاب ۳۰۰۰ نیروی بوشهر بود . خدایاما را از شر بازماندگان روحانی نجات بده .
به ...که استعفاء داد