۱۰
۱۹
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
کد مطلب : ۱۴۶۳۷۷

مدیرعامل شستان منصوب شد

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل ساتا، افشار بازیار به ‌عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تجاری شستان منصوب شد.
مدیرعامل شستان منصوب شد
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، در جلسه‌ای که با حضور سید مجید ابن‌الرضا مدیرعامل ساتا و جمعی از معاونین وی، معاونین شستان و برخی مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه شستان برگزار شد، افشار بازیار به ‌عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تجاری شستان منصوب شد.
در ابتدای جلسه مدیر عامل ساتا ضمن تشکر از علی صنعتگر ماهانی در دوره سرپرستی شستان، بر اهمیت جایگاه نیروی انسانی به‌عنوان سرمایه ‌اصلی هر سازمان و هموارکننده راه دشوار رسیدن به قله سعادت، تاکید کرد و در ادامه بر، توسعه فرهنگ شایستگی در شناسایی و انتخاب نیروی انسانی خلاق، ارزشمند و هوشمند برای دوره‌های بحرانی را از اهداف مهم ساتا برشمرند.
افشار بازیار مدیر عامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری تجاری شستان نیز با تشکر از حسن اعتماد در سپردن این مسئولیت مهم، از زحمات و اقدامات مدیران عامل پیشین تقدیر و به بیان اولویت‌های کاری در دوره جدید پرداخت.
وی اولویت‌های کاری خود را به ‌سرانجام رساندن فرآیند بورسی‌سازی، اصلاح پرتفوی سرمایه‌گذاری، ورود به زنجیره ارزش محصولات پلیمری و معدنی، افزایش آهنگ پیشرفت پروژه ملی ایجاد قطب سوم پتروشیمی در سواحل مکران (چابهار)، توسعه تجارت در ابعاد مختلف، پیشبرد صحیح، مطمئن و سریع پروژه‌های پتروپالایشگاهی ‌300 هزار بشکه‌ای نگین بندرعباس (نفت) و سیراف (میعانات گازی)، حضور در حوزه آب و انرژی با مجموعه­ای از پروژه‌های قابل اجرا با نسبت ریسک و بازدهی معقول، ساماندهی چرخه تامین مالی پروژه‌ها و تشکیل گروه مالی تخصصی را از اهم اقداماتی دانست که باید توسط شستان انجام گیرد.
افشار بازیار دانش آموخته دانشگاه علم و صنعت در رشته مهندسی صنایع تا مقطع دکتری و عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر  است.معاونت اقتصادی و نمایندگی وزارت دفاع در کمیسیون‌های اقتصادی دولت، عضویت در کارگروه ادغام بانک‌ها، ریاست و عضویت در هیئت مدیره برخی شرکت‌های پتروشیمی، آب و برق، صنعتی، معدنی و عمرانی از دیگر سوابق حرفه‌ای مدیر عامل جدید شستان است.
براساس این گزارش، شرکت سرمایه‌گذاری تجاری شستان در حال حاضر به‌ عنوان یک شرکت چندرشته‌ای (هلدینگ) در حوزه‌های مختلف اقتصادی و صنعتی، علی‌الخصوص صنعت پتروشیمی فعال است. شرکت‌های پتروشیمی بوشهر، پتروشیمی مرجان، مخازن سبز پتروشیمی عسلویه، پلیمر آریاساسول و پروژه ساخت قطب سوم صنعت پتروشیمی کشور (شهرک پتروشیمی مکران) و زیرساخت‌های مورد نیاز در منطقه آزاد چابهار بخشی از شرکت‌ها و فعالیت‌های تخصصی شستان در صنعت پتروشیمی هستند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حکم............ را نذاشتی اینم روش 😁
همه میدونن که ابن رضا حکمش نخورده و قاعدتا اینم حکمی براش نخورده و ممنونیم که زحمت سوزوندنش را نفت ما کشید .
پارسایی
با عرض تبریک خدمت جناب دکتر افشار بازیار انشاله با رهنمود های جناب عالی شرکت های زیر مجموعه شستان با تدبیر بیشتری بتوانند پیشرفت کنند.
پارسایی
یک مدیر مدبر که از دانشگاه علم و صنعت بیرون امد دانشگاه باید مرکز نخبه پروری صنعتی باشه که دانشگاه علم صنعت تو این زمینه سر امده بقیه دانشگاه هاست
غلامی
ایشون که اصلاح طلب بود
دل سیاه
از دوستان نعمت زاده و حامیان ایشان بود که مکران را از نعمت کو و برای وزارت دفاع خریداری کرد.
...................................
این اصلا تا حالا پتروشیمی از نزدیک دیده؟
بلده راجع به پتروشیمی صحبت کنه؟
میشه یک مصاحبه از ایشون بگیرید ؟
انشا الله با هزینه مردم و بازنشسته های بیچاره تمرین می کنن انشا الله استعدادش رو داشته باشن ده سال آتی یاد بگیرن
غلط کردی تو ازسرحسادت این حرفو میزنی چشم حسود کور بشه انشاالله
اسدی
من شنیده بودم م................... قراره مدیر عامل بشه چرا نشد؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه لطفا تصویر حکمشون رو هم بذارید؟
............................ هم تمدید کن 🤣
از نفت ما درخواست میکنیم مصاحبه ای در حد ۵ دقیقه با اقای ابن رضا و یا بازیار بگیرند ببینیم اساسا میدونن کجا نشستن ؟ 🫢
از توی لپ لپ چه مدیرای باحالی در میارین
برحسود لعنت
در این زمانه پر از ریا که اکثر مدیران با ریاکاری و بداخلاقی به جایی رسیده اند ایشان فارغ از ریا در مقام انسانی وارسته و متخصص کما فی سابق در این جایگاه، در نهایت توانش، برای آبادانی کشور عزیزمان خوش خواهد درخشید انشالله
با آرزوی موفقیت برای دکتر بازیار
خیلی زوده از ریا حرف زدن
feedback
United States
افتخار ممسنی و رستم هستید جناب دکتر. تبریک به شما، امیدوارم که با درایت و پشتکار شما، شاهد پیشرفت مجموعه های شستان باشیم
احمد
سلام
برای دکتر افشار بازیار آرزوی موفقیت دارم.امید است که در جایگاه و مسوولیت جدید بتوانند به کشور خدمت کنند
۵ نکته در خصوص انعقاد قرارداد احتمالی با گازپروم
حمید رضا علی قزوینی/ کارشناس مسائل حقوقی
صنعت قیر ایران؛ فرصت ها و چالش ها
مسعود اسفندیار / مدرس دانشگاه و تحلیلگر اقتصادی