۱
۱
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
کد مطلب : ۱۴۶۴۹۴

چاپ چهارم کتاب «آشنایی با فرآیندهای شیمی آلی برای مدیران پتروپالایشگاهی»

امروزه در بسیاری از صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع پایین دستی آن، مدیران میانی و ارشد فعالیت می کنند که بعضا از این صنایع و اصطلاحات و فرایندهای رایج در آن، آگاهی کافی ندارند و به همین دلیل در درک مفاهیم اولیه صنایعی که در آن مشغول هستند با دشواری روبه رو هستند
چاپ چهارم کتاب «آشنایی با فرآیندهای شیمی آلی برای مدیران پتروپالایشگاهی»
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،    در ابتدای این کتاب یادداشتی به قلم احمد مهدوی ابهری، دبیر کل انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی در اهمیت چنین کتابی در صنعت پتروشیمی نگاشته شده است که در آن خطاب به نویسنده این اثر آمده است: اسدالله غلامپور از مدیران موفق، با سابقه و شناخته شده صنعت پتروشیمی است و کتاب حاضر، حاصل تلفیق دانش و تجربه و بدور از فرمول های پیچیده شیمی برای استفاده مدیران ارشد و میانی این صنعت طراحی شده است.
اسداله غلامپور؛ گردآورنده و مولف این کتاب در پیش گفتار آن آورده است"امروزه در بسیاری از صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع پایین دستی آن، مدیران میانی و ارشد فعالیت می کنند که بعضا از این صنایع و اصطلاحات و فرایندهای رایج در آن، آگاهی کافی ندارند و به همین دلیل در درک مفاهیم اولیه صنایعی که در آن مشغول هستند با دشواری روبه رو هستند؛ این مدیران علی رغم شایستگی لازم، در درک مفاهیم و اصطلاحات رایج در صنعت پتروپالایشگاهی ضعف داشته و امکان به ظهور رساندن کامل شایستگی های لازم را دارا نمی باشند.
کتاب «آشنایی با فرآیندهای شیمی آلی برای مدیران پتروپالایشگاهی» در هفت فصل به رشته تحریر درآمده است.
اسدالله غلامپور، گردآورنده و مولف کتاب از مدیران برجسته صنعت پتروشیمی است که سابقه فعالیت به عنوان مدیر عامل چندین پتروشیمی را در کارنامه دارد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


عارف
فاجعه از این بزرگتر که مدیر یک صنعت از مفاهیم و علم اون صنعت دور باشه بعدش بخواد با مطالعه یک کتاب سواد اون صنعت رو یاد بگیره. مشکل صنعت ما اینه مهندسان در قسمت مالی و روابط عمومی هستند و پرسنل مالی در امور صنعتی. راستی یک نسخه از این کتاب را به آقای علی عسکری مدیر عامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس بدهید برای ایشان شاید راهگشا باشه
نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده