۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰
کد مطلب : ۱۴۶۵۴۱

قیمت ارز‌های دیجیتالی در ۳۰ خرداد

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.
قیمت ارز‌های دیجیتالی در ۳۰ خرداد
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،    امروز، بازار رمزارز‌ها روند صعودی در پیش گرفته و تا حدودی ضرر‌های خود را جبران کرده است. ارزش بازار جهانی رمزارز‌ها در حال حاضر ۸۸۲.۸۴ میلیارد دلار است که ۷.۵۵ درصد رشد را نسبت به دیروز نشان می‌دهد.
بیت‌کوین با رشد بیش از ۸ درصد در آستانه کانال ۲۰ هزار دلار قرار گرفته و اتریوم بیش از ۱۲ درصد رشد کرده و سایر رمزارز‌های مشهور مانند دوج‌کوین، شیبا اینو، ریپل و کاردانو نیز شاهد رشد قیمت بودند.
بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۷۸.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۵۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۳۰.۹۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۴.۲۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۷.۸۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۷.۳۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
قیمت ارز‌های دیجیتالی
ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 19,813 ۶۳۹,۹۳۶,۳۱۴
اتریوم 1,066 ۳۴,۴۴۲,۵۳۷
تتر 0.99 ۳۲,۲۶۰
یو اس دی کوین 1 ۳۲,۲۹۰
بایننس کوین 205 ۶,۶۴۷,۹۲۵
بایننس 0.99 ۳۲,۲۶۴
کاردانو 0.46 ۱۴,۹۵۷
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما