۳
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
کد مطلب : ۱۴۷۵۵۶

رکورد ۳ ساله تولید در نفت پاسارگاد شکسته شد

مدیر عامل نفت پاسارگاد با اعلام این خبر گفت: تولید تیرماه این شرکت به بیش از ۱۳۹ هزار تن رسیده که در ۳ سال اخیر بی سابقه بوده است.
رکورد ۳ ساله تولید در نفت پاسارگاد شکسته شد
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، مسعود اسفندیار بیان کرد: کسب این رکورد امید بخش از میزان تولید توسط نفت پاسارگاد با تلاش و همدلی تمامی کارکنان این شرکت در کارخانجات میسر شده که می‌تواند موجب تثبیت رونق تولید در ماه‌های آتی سال شود.
وی افزود: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و با توجه به تاکید ویژه سهامداران، این شرکت در ماه گذشته موفق به تولید بیش از ۱۳۹ هزار تن قیر شد.
اسفندیار ادامه داد: شایان ذکر است از تیر ماه ۹۸ که نفت پاسارگاد رقم تولید ۱۶۸ هزار تن را به ثبت رسانده بود، در سه سال اخیر موفق به ثبت چنین رقمی نشده اما ارائه آمارهای تولید محصول در تیر ماه ۱۴۰۱ افزایش کم سابقه میزان تولید در کارخانجات نفت پاسارگاد را نشان می‌دهد.
به گفته مدیر عامل نفت پاسارگاد، طبق اطلاعات ارائه شده، تولید تجمعی شرکت نیز با ثبت رقمی بالغ بر ۳۳۵ هزار تن نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.
نفت پاسارگاد با توجه به دستیابی به دانش و فناوري پيشرو، كاركنانی متخصص و متعهد با شش کارخانه و ۲ پایانه صادراتی، بزرگ ترین تولید کننده و صادر کننده قیر در ایران است و محصولات خود را به کشورهای مختلف دنیا صادر می کند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده