۱
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸
کد مطلب : ۱۴۹۸۳۵

حمایت از طرح های توسعه‌ای ایرانول

مدیر عامل شستا تغییر، تحول تعالی را یکی از مهم ترین شعارهای هلدینگ شستا دانست.
حمایت از طرح های توسعه‌ای ایرانول
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،  ابراهیم بازیان مديرعامل شركت سرمایه گذاری تامین اجتماعی روز چهارشنبه 11 آبان ماه به همراه مسعود اسم خانی مدیر عامل تاپیکو و هیات همراه از پالایشگاه روغن‌سازی نفت ایرانول در شهر آبادان بازدید کردند.
بازیان در حاشیه این بازدید اظهار کرد: در ماه‌های اخیر با توجه به تحولاتی که در مدیریت شرکت ایرانول بوجود آمده، مسائل فنی سر و سامان یافته و کیفیت محصولات بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.
مدیر عامل شستا تصریح کرد: با توجه به اینکه افکار عمومی انتظار کیفیت بالا در محصولات، خصوصا روانکارها را دارند، این حسن توجه مدیر عامل ایرانول قابل تقدیر است. وی با بیان اینکه برای افزایش کیفیت نیاز به بهسازی زیر ساخت‌های تولید و بروز رسانی آن وجود دارد، افزود: محصولاتی که از کیفیت پایین برخوردار باشند مطمئناً حاشیه سود کمتری خواهند داشت، بنابراین باید با برنامه‌ریزی و نوسازی و بهسازی تجهیزات برای رسیدن به کیفیت مطلوب قدم‌هایی برداشته شود.
بازیان در ادامه گفت: اگر اعتماد مردم به صنعت داخل جلب شود، آینده بهتری برای جامعه قابل تصور است و این باعث امیدواری مردم می‌شود. با توجه به اینکه جامعه جوان کشور نیاز به امید بیشتر دارند این اعتماد سازی به افزایش آن کمک خواهد کرد. وی تصریح کرد: همه شرکت‌های زیر‌مجموعه شستا نباید تنها به فکر حفظ وضع موجود باشند و باید برای بالا بردن کیفیت محصولات خود تلاش کنند. شرکت نفت ایرانول نیز در این راستا باید همه توان خود را بکار گیرد، زیرا روانکارها تاثیر بسزایی در زندگی روزمره مردم دارند.
مدیر عامل شستا با بیان اینکه برای افزایش کیفیت به توسعه امکانات نیازمندیم، تاکید کرد: یکی از برنامه‌های اساسی شستا حمایت از تولید بوده و شرکت ایرانول نیز در حال حاضر از این قاعده پیروی می‌کند و تاپیکو نیز برای بالابردن کیفیت تولیدات و محصولات این شرکت باید حمایت و سرمایه‌گذاری لازم را انجام دهد.
بازیان یکی از مهم‌ترین شعارهایی که در شستا مطرح است را تغییر، تحول و تعالی دانست و افزود: با نگاه به آینده و بازارهای پیش رو لازم است تغییر و تحول یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین برنامه‌های ما باشد. وی خاطر نشان کرد باید در این برهه از زمان به عملی شدن اهداف بیش از گذشته توجه شود همچنین باید سهم بیشتری به توسعه واحد‌های تولیدی اختصاص یابد.
مدیر عامل شستا با بیان اینکه مدیران باید برای آینده تلاش کنند، نه امروز، گفت: مدیرانی موفق هستند که همه‌ی ذهن خود را معطوف به آینده کننده همچنین افزایش کیفیت و کمیت را در الویت قرار دهند و برای رسیدن به چنین اهدافی اعتماد و استفاده از شرکت های دانش بنیان بسیار ضروری است.
در ادامه این بازدید محمد حسینی مدیر عامل شرکت ایرانول با معرفی پروژه‌های مهم مطالعاتی شرکت، گفت: مطالعه برای تولید روغن‌های گروه 2 و 3 در ایرانول مدتی است آغاز شده است و تولید آن یکی از مهم ترین اهدافی است که ما در حال پیگیری آن هستیم. زیرا اگر این مهم محقق شود شرکت ایرانول بعنوان اولین شرکتی که توانایی تولید این نوع روغن پایه را دارد مطرح خواهد شد. و ضمن تامین نیاز خود کمک شایانی به صنعت روانکار کشور خواهد شد.
مدیر عامل ایرانول با بیان اینکه برای عملیاتی شدن این طرح نیاز به توسعه زیر‌ ساخت‌ها وجود دارد، افزود: نیاز به سرمایه‌گذاری در این طرح و حمایت از آن در حال حاضر یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مدیران شرکت است و اجرای این قبیل سرمایه گذاری‌ها حمایت مادی و معنوی سهامداران را می‌طلبد.
حسینی در پایان افزود: محصولات نهایی روغن‌های موتوری و صنعتی ایرانول بر اساس استاندارد‌های روز دنیا در صنعت روانکار طراحی و ساخته می‌شود و یکی از با کیفیت‌ترین محصولات حال حاضر صنعت روانکار در بازار است. در خصوص محصولات صنعتی نیز، در حال جایگزینی محصولات ایرانول با برندهای بزرگی همانند شل در مجموعه‌های پتروشیمی هستیم.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

 ضرورت تشکیل کمیته رگولاتوری برای نظارت بر کیفیت قیر 
 دکتر مسعود اسفندیار/مدرس دانشگاه و تحلیلگر مسائل اقتصادی