۱
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۱
کد مطلب : ۱۵۰۳۶۵

مدیرعامل پتروشیمی پردیس، مدیر سال شد

 طی ارزیابی های صورت گرفته در بین شرکت های پتروشیمی و صنایع مختلف کشور، مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان مدیر سال ۱۴۰۱ صنعت پتروشیمی ایران معرفی شد.
مدیرعامل پتروشیمی پردیس، مدیر سال شد
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،  در هفتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال که از سوی وزارت صمت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت نفت، وزارت راه و شهرسازی، وزارت آموزش و پرورش و مجلس شورای اسلامی برگزار شد، نشان عالی مدیر سال صنعت پتروشیمی به دکتر غلامرضا جمشیدی مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس اهدا شد.
 دکتر جمشیدی به عنوان نماینده صنعت پتروشیمی کشور در این اجلاس اظهار داشت: مدیران عامل شرکت های پتروشیمی به عنوان سرداران جبهه صنعت هستند و به فضل الهی در این جنگ نابرابر اقتصادی سربلند بیرون آمده اند.
 مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس با بیان اینکه این شرکت بزرگترین تولیدکننده اوره و آمونیاک در خاورمیانه و پنجمین شرکت تولیدکننده این محصول در دنیاست، عنوان کرد: ظرف یکسال اخیر با هم افزایی در بین شرکت های صنعت اوره کشور و راه اندازی کارگروه اوره با مدیریت پتروشیمی پردیس قیمت اوره ایران را به بیش از 800 دلار رساندیم.
 وی افزود: پتروشیمی پردیس در یکسال اخیر 1.3 میلیارد دلار صادرات انجام داده و 400 میلیون دلار نیز فروش داخلی داشته است که با مجموع فروش 1.7 میلیارد دلار، کل هزینه ساخت پتروشیمی پردیس در یکسال به دست آمد.
 عضو هیئت مدیره پتروشیمی پردیس با ارائه گزارشی از افزایش صادرات اوره پردیس به کشورهای آمریکای جنوبی، اروپا و آفریقای جنوبی اذعان کرد: در گذشته مجبور بودیم محصول خود را از طریق کشور ترکیه صادر کنیم ولی امروز با اقتدار محصول خود را با پرچم جمهوری اسلامی به کشورهای آمریکای جنوبی و دیگر کشورها صادر می کنیم و ثابت کرده ایم که صنعت پتروشیمی کشور تحریم پذیر نیست.
  دکتر غلامرضا جمشیدی با بیان اینکه از 3 میلیون و 200 هزار تن اوره تولیدی پردیس، یک میلیون و دویست هزار تن را در اختیار کشاورزان عزیز کشورمان قرار می دهیم، خاطر نشان کرد: در یکسال گذشته در بین ۶۵ شرکت صنعت پتروشیمی کشور، از لحاظ میزان ارز آوری دومین صادر کننده برتر کشور شدیم و بخش عمده ای از ارز مورد نیاز برای مراودات اقتصادی را تأمین نمودیم.
  وی گفت: سال گذشته به دلیل افزایش مصارف گاز خانگی و قطعی 82 روزه گاز ورودی به شرکت، مجبور شدیم یکی از سه فاز تولیدی خود را تعطیل کنیم، ولی با این وجود همکاران متخصص و تلاشگر من با کاهش دوره تعمیرات شرکت این عقب افتادگی را جبران کردند و میزان تولید شرکت به بالای 97 درصد رسید.
 هفتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال امروز اول آذرماه 1401 با حضور مدیران شرکت ها و صنایع بزرگ ایران در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده