۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲
کد مطلب : ۱۵۲۳۴۶

تهران همچنان در شرایط آلوده

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای تهران براساس میانگین تمام ایستگاه‌ها هم اکنون با شاخص ۱۶۰ در وضعیت قرمز و ناسالم برای تمام افراد جامعه قرار دارد.
تهران همچنان در شرایط آلوده
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،  بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای تهران بر اساس میانگین تمام ایستگاه‌ها هم‌اکنون با شاخص ۱۶۰ در وضعیت قرمز و ناسالم برای تمام افراد جامعه قرار دارد.
طبق بروز رسانی داده های ایستگاه‌های شرکت کنترل کیفیت هوا در ساعت ۹ صبح امروز، ۱۴ منطقه تهران در وضعیت قرمز و یک منطقه در وضعیت نارنجی قرار دارد که مناطق مورد اشاره در تصویر زیر قابل مشاهده است. 

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک(سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای قابل قبول(زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس(نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم(قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم(بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک(قهوه‌ای) است.
به گزارش فارس، از ابتدای سال تا به امروز، تهرانی‌ها ۲ روز هوای پاک، ۱۵۵ روز هوای قابل قبول، ۱۱۹ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس، ۳۰ روز هوای ناسالم برای تمام افراد، ۲ روز هوای بسیار ناسالم و ۲ روز هوای خطرناک را تجربه کرده‌اند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

 ضرورت تشکیل کمیته رگولاتوری برای نظارت بر کیفیت قیر 
 دکتر مسعود اسفندیار/مدرس دانشگاه و تحلیلگر مسائل اقتصادی