۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۴
کد مطلب : ۱۵۳۷۲۷

دارندگان خودروهای فاقد کارت سوخت بخوانند

مدیر سامانه هوشمند سوخت درباره چگونگی سوختگیری خودروهای بدون کارت سوخت توضیحاتی ارائه داد.
دارندگان خودروهای فاقد کارت سوخت بخوانند
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، محمد صادقی گفت: در ایام نوروز کارت جایگاه‌های سوخت در اختیار مشتریان است و می‌توانند از طریق آن سوختگیری انجام دهند.
صادقی گفت: از هموطنان درخواست داریم در هنگام سوختگیری در جایگاه‌های عرضه سوخت، از کارت سوخت شخصی استفاده کنند.
مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: همه جایگاه‌های سوخت آماده سوخت‌رسانی در ایام نوروز هستند و مشکلی در تامین و توزیع سوخت نداریم. تمامی موضوعاتی که می‌تواند ارائه سوخت به مردم را با مشکل مواجه کند مورد بررسی قرار گرفته و با همکاری مالکان و پرسنل جایگاه‌ها در سراسر کشور و مسئولان کشوری و استانی سعی خواهیم کرد تا توزیع بی وقفه، خصوصا در بخش بنزین به مردم انجام شود.
او گفت: همچنین از مردم برای مصرف بهینه سوخت با اقداماتی نظیر تنظیم موتور، حرکت با سرعت استاندارد و استفاده از مسیرهای کوتاه‌تر مسافرت، دعوت و  به مردم اطمینان می‌دهیم که تمام تلاش خود را برای توزیع بی وقفه انجام دهیم.
او گفت: خواهشی که از مردم داریم این است که با توجه به شلوغی جایگاه‌های سوخت در این ایام، نهایت همکاری را با پرسنل جایگاه‌ها داشته باشند و به تابلوهای ایمنی و اخبار نصب شده در جایگاه‌ها توجه کنند. مردم از سراسر ایران می‌توانند نظرات، انتقادات، مشکلات و تشویقات خود را از طریق شماره تلفن‌های ۰۹۶۲۷ و ۰۲۱۷۷۵۲۲۶۷۸ با ما در میان بگذارند و مطمئن باشند که تا حصول نتیجه پیگیری می‌شود.
 
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

توافقنامه دوسر سود نفتی ها
شیدا آریایی پور/حقوقدان، پژوهشگر
چرا راه اندازی طرح NGL-۳۲۰۰پالایشگاه گاز هویزه خلیج فارس ارزشمند است؟
عبدالامیر دیوان بچاری/مدیرعامل و مدیراجرایی اسبق طرح NGL-۳۲۰۰
مسجدسلیمان میعادگاه کشف نفت در ایران
شیدا آریایی پور/حقوقدان،پژوهشگر