۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۵۶
کد مطلب : ۱۵۵۲۶۲

برگزاری آزمون استخدامی نفت ستاره خلیج‌فارس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس از برگزاری آزمون جذب نیروی انسانی به‌منظور ایجاد اشتغال و تکمیل نیروهای موردنیاز در واحدهای ستادی و عملیاتی این شرکت خبر داد.
برگزاری آزمون استخدامی نفت ستاره خلیج‌فارس
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،علیرضا جعفرپور در این باره گفت: این شرکت به‌منظور اشتغال‌زایی و تکمیل نیروهای موردنیاز خود در واحدهای ستادی و عملیاتی نسبت به جذب نیروی انسانی در قالب آزمون استخدامی اقدام کرد.
وی ادامه داد: این آزمون با حضور داوطلبانی که در مقاطع دیپلم و کارشناسی اقدام به نام‌نویسی کرده بودند با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور طی دو روز پنجشنبه و جمعه (۲۸ و ۲۹ اردیبهشت‌ماه) در ۲۹ حوزه‌ امتحانی در بندرعباس برگزار شد.
مدیرعامل شرکت نفت خلیج‌فارس با بیان اینکه نتایج این آزمون نیمه دوم تیرماه از طریق سایت سازمان آموزش کشور اعلام خواهد شد، افزود: برگزیدگان در نیمه نخست مردادماه ۱۴۰۲ سه برابر ظرفیت پذیرش هر شغل به مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد و سرانجام ۵۰۶ نفر از داوطلبان پس از آموزش با قرارداد مستقیم در شرکت نفت ستاره خلیج فارس مشغول کار خواهند شد.
جعفرپور گفت: هدف از برگزاری این آزمون جذب حداکثری نیروی ماندگار در استان هرمزگان و شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس برای تولید پایدار سبد سوخت کشور است.
گفتنی است طی روزهای برگزاری این آزمون، علاوه بر نمایندگان سازمان سنجش آموزش کشور، نمایندگان اداره‌های بازرسی کل کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس بر روند اجرای آن نظارت داشتند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی