> نمازخانه پتروشیمی امیرکبیر به مسجد تبدیل شد | نفت ما
۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۴
کد مطلب : ۱۵۵۷۳۲

نمازخانه پتروشیمی امیرکبیر به مسجد تبدیل شد

در آیینی با حضور مسئولان، نمازخانه مجتمع پتروشیمی امیرکبیر به مسجد تبدیل شد.
نمازخانه پتروشیمی امیرکبیر به مسجد تبدیل شد
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،در آئینی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین «جلیل علی‌نژاد» رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان خوزستان ، مدیرعامل وجمعی از مدیران و کارکنان این شرکت نمازخانه مجتمع پتروشیمی امیر کبیر به مسجد تبدیل شد.
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان خوزستان در این آئین گفت: همه محیط ها از جمله شرکت ها می بایست به یک محیط معنوی تبدیل شوند تا روحیه ایثار و شهادت در بین مردم نهادینه شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین «جلیل علی‌نژاد» بااشاره به تاکیداهل بیت (ع) بر ترویج نماز افزود:تبدیل این مکان به مسجد قطعا پتروشیمی امیرکبیر را به یک پایگاه فرهنگی،مذهبی تبدیل خواهد کرد که در کنار فعالیت اقتصادی برای مسائل فرهنگی و دینی اهمیت بالایی قائل است.
وی با تقدیر از این اقدام پتروشیمی امیرکبیر ، اظهار داشت: این اقدام سبب ترویج برنامه های فرهنگی و مذهبی در این شرکت خواهد شد و پرسنل باید از این مکان در راستای برنامه های فرهنگی و مذهبی بهترین استفاده را ببرند.
گفتنی است مسجد مجتمع امیرکبیر به نام مسجد امام رضا (ع) نامگذاری شد و اولین نماز جماعت آن چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ برگزار گردید.
پتروشیمی امیرکبیر به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پلی اتیلن در منطقه ویژه اقتصادی بندر ماهشهر واقع شده است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما