۲
۵
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۸
کد مطلب : ۱۵۸۵۷۸

تکذیب انتشار یک خبر در فضای مجازی توسط پتروشیمی مروارید

در پی تخریب های اخیر و انتشار اخبار کذب با موضوع حقوق احدی از کارکنان مجموعه پتروشیمی مروارید که طی روزهای گذشته با سند سازی بر علیه این مجموعه تولیدی با هدف خاص منتشر گردیده است روابط عمومی پتروشیمی مروارید اقدام به انتشار تکذیبه نمود.
تکذیب انتشار یک خبر در فضای مجازی توسط پتروشیمی مروارید
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،مطالب منتشره توسط افراد معلوم الحالی که بدنبال ایجاد تنش در این واحد تولیدی که تاکنون عملکرد برجسته ای داشته است را تکذیب، نمود. این روابط عمومی ضمن تاکید بر جعلی بودن خبر یاد شده بر لزوم دقت بیشتر در بازنشر مطالب و توجه جدی تر به صحت سنجی پیش از فرآیند باز نشر اخبار تاکید نموده و اعلام میدارد این اخبار کذب صرفا به جهت تشویش اذهان مدیران دلسوز و مردم انقلابی و زیر سوال بردن عملکرد مطلوب نیروهای جهادی پتروشیمی  مروارید توسط افراد معلوم الحال جعل و منتشر می شود. همچنین این روابط عمومی حق پیگیری حقوقی در خصوص جعل عنوان و انتشار اخبار ناصحیح منتصب مذکور را برای خویش محفوظ می داند.
لازم به ذکر است عده ای معلوم الحال متاسفانه بدلیل دستاوردهای مهم این مجموعه در سال جاری از جمله جهش تولید ۱۰۵ درصد اسمی، ایجاد طرح های منحصر به فرد توسعه زنجیره ارزش ، ورود به بازارهای صاداراتی جدید از جمله آفریقا و کشور های همسایه، انجام تعمیرات اساسی بدون آسیب های ایمنی، رضایت مندی کارمندان ، مبارزه با فساد، شفاف سازی در فرایندهای فروش، پرداخت بدهی های این مجموعه و …. سعی در وارانه نشان دادن این دستاوردها دارند و از هر اقدام غیراخلاقی و غیر حرفه ای  برای تخریب مدیران خدوم، این مجموعه بهره برده اند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


مردم
اصلاً بهترین و خاص ترین این ادم باید صادرش کنند، حیفه.
قشنگ بود
خخخخخخ….
تکذیب کردن؟!!! خب مشخصه که مدیر مالی یک شرکت در حد مروارید اینقدر حقوق می گیره.
اقتصاد مردمی یعنی اقتصاد دولتی
اقتصاد مردمی یعنی اقتصاد دولتی

خصوصی سازی = تاراج اموال مردم ( دولت )

خصوصی سازی = کسری بودجه + تورم شدید
پتروشیمیها به دولت ( مردم ) برگردد !!
باید همه پتروشیمیها به دولت ( مردم ) برگردد !!
اینها را به ناحق تاراج کرده اند .
واگذاری صنایع ثروتساز مانند پتروشیمی = کسری بودجه دولت = تورم !!

خصوصی سازی = سراپا فساد و تبانی
خصوصی سازی = تورم
خصوصی سازی = اختلاف طبقاتی
خصوصی سازی = تبعیض شغلی و حقوقی
خصوصی سازی در تورم بالا = خودکشی اقتصادی