۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰
کد مطلب : ۱۵۸۸۸۲

ابطال کارت سوخت در انتظار تاکسی های غیرفعال

سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان وبلوچستان به دارندگان تاکسی، اتوبوس و مینی بوس های غیرفعال شهرستان زاهدان اخطار داد و مهلت ۲۴ ساعته برای آنها صادر کرد.
ابطال کارت سوخت در انتظار تاکسی های غیرفعال
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،ابوالفضل احمدزاده اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل مدارس و نیاز جدی دانش آموزان و دانشجویان و عامه مردم برای تردد راحت و سریع در شهر، بر اساس بررسی های میدانی انجام شده دریافتیم که متاسفانه تعداد زیادی از تاکسی ها، اتوبوس و مینی بوس های تحت نظارت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زاهدان نسبت به خدمات رسانی مردم اقدام نمی کنند.
وی افزود: در پایش صورت گرفته مشخص شد که در حال حاضر ۶۸ دستگاه تاکسی و ۲۷ اتوبوس و مینی بوس عملاً حضور فیزیکی در شهر نداشته و هیچ خدمتی به شهروندان ارائه نمی دهند و این گمان می رود که سوخت خود را در مسیری غیر استفاده می کنند که خلاف قانون است.
وی تاکید کرد: به همین منظور به دارندگان این خودروها تذکر و هشدار جدی داده می شود که اگر ظرف مدت ۲۴ ساعت آینده نسبت به ارائه سرویس و فعالیت در شهر اقدام نکنند ضمن اینکه کارت سوخت آنها مسدود می شود دستورات لازم برای توقیف خودرونیز صادر و برخورد قضایی در انتظارشان خواهد بود.

منبع: ایسنا 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده