۱
۲
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۲
کد مطلب : ۱۶۰۶۶۶

سود بالای شپنا در بین پالایشگاه های بورسی

مجید عشقی گفت: فعالیت‌های شرکت‌هایی همچون پتروپالایش اصفهان در صورتی که برای مردم بیان شود، موجب امیدآفرینی در کشور و توسعه فضای رونق اقتصادی می‌شود.
سود بالای شپنا در بین پالایشگاه های بورسی
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،مدیر عامل پترو پالایش اصفهان گفت: شپنا بیشترین سود را در بین پالایشگاه های بورسی کشور کسب کرد.
 محسن قدیری در نشست مشترک با رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران گفت: شپنا در ۶ ماه نخست امسال، ۲۲٫۹۵۳ همت  توانسته است سودآوری داشته باشد.
قدیری گفت: این میزان در مدت مشابه پارسال ۲۱٫۱۲۶ همت بوده است.
وی افزود: این میزان نسبت به پارسال ۸٫۷ درصد افزایش داشته است که بر اساس ارزیابی ها، پتروپالایش اصفهان تنها شرکت پالایشگاهی بورس کشور بوده که توانسته در این زمینه رشد پیدا کند.
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران هم در این نشست گفت: یکی از وظایف شرکت‌های بورسی این است تا اقدامات و فعالیت‌های اقتصادی شان را به اطلاع سهامداران و سرمایه گذاران برسانند.
مجید عشقی گفت: فعالیت‌های شرکت‌هایی همچون پتروپالایش اصفهان در صورتی که برای مردم بیان شود، موجب امیدآفرینی در کشور و توسعه فضای رونق اقتصادی می‌شود.
وی، همچنین با انتقاد از بخشی نگری برخی دستگاه‌ها گفت: تصمیمات آنی در دستگاه‌ها در فضای صنعت و اقتصاد ممکن است موجب بی اعتمادی سهامداران و سرمایه گذاران شود.
مجید عشقی گفت: برای ایجاد ثباتِ سرمایه گذاری لازم است در قیمت گذاریِ فروشِ محصولات و زنجیره تامین، به ویژه بخش انرژی، دستورالعمل‌های ثابت بدون تغییرات ناگهانی وجود داشته باشد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


سود نجومی از خوراک مجانی
این سود نجومی ناشی از خوراک مجانی و عدم تجدید ارزیابی دارایی است .
به قیمت کسری بودجه و تزریق فقر و تورم به جامعه مظلوم ایران
باید همه پالایشگاهها و پتروشیمیها به دولت ( مردم ) برگردد !!
اینها را به ناحق تاراج کرده اند .
واگذاری صنایع ثروتساز مانند پتروشیمی = کسری بودجه دولت = تورم !!

خصوصی سازی = سراپا فساد و تبانی
خصوصی سازی = تورم
خصوصی سازی = اختلاف طبقاتی
خصوصی سازی = تبعیض شغلی و حقوقی
خصوصی سازی در تورم بالا = خودکشی اقتصادی