۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۵
کد مطلب : ۱۶۰۷۸۴

هلدینگ پتروپالایش اصفهان الگوی موفق دیگر صنایع کشور است 

 عاشوری به بازدید از پروژه‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پتروپالایش اصفهان اشاره کرد و گفت: تعداد پروژه‌ها به اندازه‌ای است که در تاریخ صنعت نفت در یک مجموعه این میزان پروژه را شاهد نبوده‌ایم.
هلدینگ پتروپالایش اصفهان الگوی موفق دیگر صنایع کشور است 
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت کشور گفت: اقدامات صورت گرفته در هلدینگ‌ پتروپالایش اصفهان نماد و الگوی مناسبی برای توسعه و پیشرفت دیگر صنایع کشور همانطور که امروز این مجموعه به عنوان الگوی موفق پالایشگاه‌های کشور تبدیل شده است.
 ناصر عاشوری با حضور در هلدینگ پتروپالایش اصفهان و نشستی با مدیرعامل، معاونین و مدیران این هلدینگ اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته در هلدینگ‌ پتروپالایش اصفهان نماد و الگوی مناسبی برای توسعه و پیشرفت دیگر صنایع کشور است، همانطور که امروز این مجموعه به عنوان الگوی موفق پالایشگاه‌های کشور تبدیل شده است.
 وی ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی مدیرعامل، معاونت‌ها و همه پرسنل هلدینگ پتروپالایش اصفهان در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در این مجموعه‌ را در خصوص تبدیل پالایشگاه‌ها به پتروپالایشگاه‌ها، تکمیل زنجیره ارزش و در نهایت جلوگیری از خام فروشی به خوبی شاهد هستیم.
 دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت کشور استفاده از جوانان نخبه در بخش‌‌های مختلف هلدینگ پتروپالایش اصفهان را دیگر نقطه قوت این مجموعه دانست و ابراز کرد: در زمانی که معاندین همه تلاش خود را برای پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه به کار گرفته‌اند، در هلدینگ پتروپالایش اصفهان شاهد امیدآفرینی جهادگونه در این هلدینگ و به ویژه در دل جوانان هستیم.
 وی با بیان اینکه پیاده‌سازی مدیریت استراتژیک در هلدینگ پتروپالایش اصفهان به خوبی انجام شده است، ادامه داد: ما در حوزه‌های مختلف تعاملات خوبی را با این مجموعه داریم و از هیچ حمایتی برای توسعه و پیشرفت این بنگاه بزرگ صنعتی دریغ نخواهیم کرد.
 عاشوری همچنین به بازدید از پروژه‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پتروپالایش اصفهان اشاره کرد و گفت: تعداد پروژه‌ها به اندازه‌ای است که در تاریخ صنعت نفت در یک مجموعه این میزان پروژه را شاهد نبوده‌ایم.
وی تاکید کرد: ضروری است به منظور امیدآفرینی و آشناسی  دانشجویان با ظرفیت‌های موجود در هلدینگ پتروپالایش اصفهان برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، با قدرت بیشتری در این مجموعه پیگیری شود.
یک تیر و سه نشان اجرای پروژه‌های عمرانی در هلدینگ پتروپالایش اصفهان
همچنین دکتر محسن قدیری، مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان نیز در این نشست ضمن قدردانی از حضور مهمانان در این مجموعه با اشاره به تغییر رویکردها در هلدینگ پتروپالایش اصفهان طی 2 سال اخیر اظهار کرد: ما رویکرد خود را از تولید محوری به پروژه محوری تغییر دادیم و حاصل آن، بیش از 450 پروژه اجرایی شد که همه آنها با پیشرفتی جلوتر از برنامه‌ریزی صورت گرفته در حال اجرا است.
وی با اشاره به اینکه رسالت هر یک از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پتروپالایش اصفهان در واقع تضمین کننده حیات شرکتی دیگر است، افزود: برای مثال شرکت مشعل‌پویا تولید تجهیزاتی را خواهد داشت که در دیگر شرکت‌ها و صنعت نفت کشور قابل استفاده خواهد بود و نوعی زمینه خودکفایی کامل در زمینه تولید این تجهیزات در کشور را فراهم می‌سازد.
دکتر قدیری تصریح کرد: راه‌اندازی نیروگاه یک هزارمگاواتی برق دیگر رسالت هلدینگ مشعل‌پویا است که قرار است نیروگاهی تمام ایرانی را با وارد کردن تکنولوژی و بومی سازی آن محقق کند.
قدیری رسالت دیگر شرکت‌های زیرمجموعه را افزایش سودآوری و همچنین کاهش آلاینده‌های زیست محیطی اعلام کرد و گفت: این امر با توسعه زنجیره ارزش محقق خواهد شد و در واقع با یک تیر سه نشان خواهیم زد که یکی از آنها سودآوری بیشتر برای سهامداران، دوم حفظ محیط زیست با کاهش آلاینده‌های جوی و سوم جلوگیری از خام فروشی است.
مدل مالی موفق هلدینگ پتروپالایش اصفهان
همچنین ناصر تنگستانی مدیرمالی و اداری انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت نیز در این نشست با تاکید بر اینکه بنگاه‌های اقتصادی باید سودده‌ باشند، اظهار کرد: چنانچه بنگاه‌های اقتصادی سودده نباشند نمی‌توانند مالیات خود را پرداخت کنند و از این رو بر اقتصاد کشور تاثیر مستقیم دارند.
وی تصریح کرد: هلدینگ پتروپالایش اصفهان مدل مالی موفقی را در برنامه‌های خود پیاده سازی کرده که باید به عنوان الگو برای سایر شرکت‌های زیرمجموعه صنعت نفت نیز مورد استفاده قرار گیرد.
گفتنی است دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت کشور و هیات همراه در بدو ورود به هلدینگ پتروپالایش اصفهان با حضور در گلزار شهدای گمنام، با شهدای این مجموعه تجدید بیعت کردند.ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده