۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵
کد مطلب : ۱۶۳۰۸۸

سرباز وظیفه دو نفر را کشت و خودش هم کشته شد

سرباز وظیفه یگان امداد شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز، به دلیل نامعلوم به سمت یکی از کارکنان این یگان که با هم، در حال گشت‌زنی بودند، در یک اقدام جنون‌آمیز و با اسلحه در اختیار، شلیک کرد که منجر به فوت وی می‌شود.
سرباز وظیفه دو نفر را کشت و خودش هم کشته شد
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،سرباز وظیفه یگان امداد شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز، به دلیل نامعلوم، به سمت یکی از کارکنان این یگان با اسلحه در اختیار شلیک کرد که منجر به فوت وی می‌شود.
 مرکز اطلاع رسانی فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد که فرمانده انتظامی این استان، برای علت تیراندازی جنون آمیز سرباز وظیفه یگان امداد شهرستان ساوجبلاغ به سمت یکی از مامورین درحال گشت دستور ویژه صادرکرده است.
اوایل بامداد امروز شنبه، سرباز وظیفه یگان امداد شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز، به دلیل نامعلوم به سمت یکی از کارکنان این یگان که با هم، در حال گشت‌زنی بودند، در یک اقدام جنون‌آمیز و با اسلحه در اختیار، شلیک کرد که منجر به فوت وی می‌شود.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: قاتل (سرباز) در ادامه و پس از تیراندازی به سمت یکی از شهروندان که منجر به فوت وی نیز می‌شود، خودرو آن شهروند را به سرقت برده و بی‌هدف به سمت استان‌های غربی حرکت می‌کند که با اقدام اطلاعاتی صورت گرفته، خودرو شناسایی و طی تعقیب و گریز، قاتل بدون توجه به دستور ایست پلیس، به مسیر خود ادامه می‌دهد که عوامل انتظامی با رعایت کامل قانون به‌کارگیری سلاح، به سمت خودرو شلیک که به‌دلیل واژگونی خودرو، ضارب نیز فوت می‌کند.
منبع: عصر ایران
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی