۰
۲
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۲
کد مطلب : ۱۶۳۹۹۴

رشد ۶ درصدی مصرف بنزین در نوروز امسال

از ابتدای فروردین‌ماه امسال تا نهم فروردین به‌صورت میانگین روزانه ۱۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بنزین در کشور مصرف شده است که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال (۱۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر)، هفت میلیون لیتر معادل ۶.۱ درصد افزایش یافته است.
رشد ۶ درصدی مصرف بنزین در نوروز امسال
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد از ابتدای فروردین‌ماه امسال تا نهم فروردین به‌صورت میانگین روزانه ۱۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بنزین در کشور مصرف شده است که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشد ۶.۱ درصدی داشته است.
  در روز پنجشنبه (نهم فروردین) 125 میلیون و 300 هزار لیتر بنزین در کشور مصرف شده است که این رقم در مقایسه با رقم 112 میلیون و 600 هزار لیتر دوره مشابه پارسال، 11 درصد افزایش یافته است.
برپایه این گزارش، از ابتدای فروردین‌ماه امسال تا نهم فروردین به‌صورت میانگین روزانه 121 میلیون و 300 هزار لیتر بنزین در کشور مصرف شده است که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال (114 میلیون و 300 هزار لیتر)، هفت میلیون لیتر معادل 6.1 درصد افزایش یافته است.
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با هشدار درباره روند افزایشی مصرف سوخت در کشور، از هم‌وطنان خواست با مدیریت مصرف سوخت و رعایت موارد مربوط به مصرف بهینه، کارکنان این شرکت را در سوخت‌رسانی مطلوب به هموطنان یاری کنند.
برپایه این گزارش، در روز 29 اسفندماه 1402 (آخرین روز پارسال)، بیش از 152 میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف شد که این عدد رکوردی بی‌سابقه‌ در مصرف بنزین سراسر کشور به‌شمار می‌آید.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


سوخت مجانی = بدمصرفی !!
سوخت مجانی = بدمصرفی !!
سوخت مجانی = بی تفاوتی
سوخت مجانی = بی تفاوتی
کاملا طبیعی است !!!


سوخت مجانی : علت اصلی ناترازی انرژی در ایران است .

لازم نیست همه مسایل را سیاسی و پیچیده کنیم !!

قیمت سوخت ، مجانی است لذا تولید کننده تجهیزات ( مانند خودرو ) و مردم مصرف کننده نیز به حل مسایل اهمیت نمیدهند .

پرداخت یارانه روی سوخت یعنی خودکشی !!

پرداخت یارانه روی سوخت = بدترین نوع یارانه