۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۰
کد مطلب : ۱۶۴۹۶۰

ریزش بیش از ۱۵ هزار واحدی شاخص بورس

"فارس" با ۲۸۲۴ واحد "فملی" با ۱۸۰۷ واحد بیشترین تاثیر منفی بر شاخص داشته است. حقوقی‌ها ۲۰۸ میلیارد تومان از حقیقی‌ها را خرید کردن درنهاین شاخص کل با ریزش ۱۵ هزار و ۹۶ واحدی به ارتفاع ۲،۱۹۳،۱۹۰ واحد رسید.
ریزش بیش از ۱۵ هزار واحدی شاخص بورس
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت مایک کارشناس بازار سرمایه گفت: ارزش معاملات بازار بورس در پایان امروز به حدود ۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان رسید.
 رباب وفایی کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار به حال خود رها شده و حرفی برای گفتن ندارد. بازار اوایل اردیبهشت با دو کندل مثبت، رکود رشد شاخص را ثبت کرد و ۱۴ روز متوالی کاری کاهش و ریزش را به جان خرید، لذا بی تفاوتی‌ها قابل درک نیست مگر آن‌که تعمدی در کار باشد.
او افزود: ۶۷۸ نماد منفی معاملات امروز به تنهایی گویای حقیقت تلخ تابلوی معاملات است. حقیقی‌ها ۱۷۶ میلیارد تومان پول از سهام و حق تقدم خارج کردند. تا به اینجا تراز منفی ۱۱۱ میلیارد تومانی در صندوق‌های درآمدثابت ثبت کرده‌اند.
این کارشناس بازار سرمایه می‌گوید: بعد از روند فرسایشی نزولی چند روزه، منفی‌ها عمیق شده اند و احتمال برگشت و نوسان موقت بازار با وجود فعال شدن حد ضرر سهم‌ها و شاخص وجود دارد. هرچند این نوسان‌ها دردی از سهامدار دوا نمی‌کند و درگیر دور باطل هستیم!
اوگفت: ارزش معاملات بازار بورس در پایان امروز به حدود ۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان رسید. تعداد نماد‌های مثبت ۱۰۷ نماد و تعداد نماد‌های منفی ۶۹۴ نماد بوده است. "فارس" با ۲۸۲۴ واحد "فملی" با ۱۸۰۷ واحد بیشترین تاثیر منفی بر شاخص داشته است. حقوقی‌ها ۲۰۸ میلیارد تومان از حقیقی‌ها را خرید کردن درنهاین شاخص کل با ریزش ۱۵ هزار و ۹۶ واحدی به ارتفاع ۲،۱۹۳،۱۹۰ واحد رسید.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


کنترل انتشار گاز دی اکسید کربن و پتانسیل احداث کراکرهای LPG در این زمینه
ساسان طالب نژاد، دکترای مهندسی شیمی/کارشناس توسعه کسب و کار درحوزه پالایش و پتروشیمی
ناکارآمدی یا سایه دکل گمشده
محمد صفوی/ مدیر روابط عمومی سابق تاسیسات دریایی ایران
روابط عمومی قلب تپنده سازمان است
عبدالمجيدكمالى /رئيس روابط عمومى شركت مخازن سبزپتروشيمى عسلويه