۱۸
۱۸۹
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
کد مطلب : ۱۲۷۷۱۶
اختصاصی " نفت ما " ؛

اندر حکایت شوآف رییس ایرانی امور حقوقی GECF

 سیدحسن موسوی، مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران، به عنوان رییس امور حقوقی مجمع کشورهای صادرکننده گاز (GECF) در حالی انتخاب شده است که با انتشار کلیپی جالب این انتخاب را بسیار مهم ارزیابی کرده است.
اندر حکایت شوآف رییس ایرانی امور حقوقی GECF
 
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    این درحالیست که رییس پیشین این مجمع، دکتر محمدحسین عادلی از ایران بود. بنابراین انتخاب کارشناسان ایرانی در دیگر پستهای این سازمان امری خارق العاده نیست! چنانکه اولین دبیر کل اوپک نیز فواد روحانی بود که افتخار خود را مدیریت بر شرکت ملی نفت ایران( NIOC ) می دانست نه اوپک! اما متاسفانه با توجه به تضعیف نقش شرکت ملی نفت ایران، حضور فردی از این شرکت در سطح کارشناسی در GECF مهم ارائه شده است!!!
ضمن آرزوی موفقیت برای آقای موسوی در کار جدیدشان، وی در کلیپ های منتشر شده در فضای مجازی به دو نکته اشاره کرده اند که قابل تامل است. 
1- وی گفته که برادرش وکیل است و از آقای موسوی برای همکاری دعوت کرده اند که دو روز در هفته به دفتر اخوی سر بزنند و معادل کل حقوق دریافتی از نفت را دریافت کنند ولی وی نپذیرفته است. با توجه به اینکه اخوی وی موسسه حقوقی داشته که فعالیتش ارائه خدمات مشاوره حقوقی و تامین وکیل برای پرونده های مختلف اعم از حقوقی و کیفری است، ان شا ا... شائبه ای در خصوص اصرار آقای موسوی به ماندن در راس امور حقوقی نفت و شرکت های تابعه آن ایجاد نکند. مزید اطلاع اخوی آقای موسوی که درحال حاضر موسسه حقوقی دارند تا سال 1395 و در زمان دکتر فیروزمند و ماهرخ زاد مشاور حقوقی نفت بوده اند و در زمان تصدی آقای موسوی در امور حقوقی شرکت نفت و گاز پارس اخوی ایشان مشاور امور حقوقی اویک بوده است.
ضمنا اخوی ایشان (سید محسن موسوی) به عنوان کارشناس خبره هیات عالی حل اختلافات قراردادی وزارت نفت داوری برخی از پرونده های اختلافات بین پیمانکارن و کارفرما در شرکت نفت را پیگیری می کنند.
2-آقای موسوی در کلیپ منتشر شده فرموده اند جوان ترین مدیر حقوقی نفت بوده اند اگرچه این موضوع مزیت ویژه ای نیست چرا که کارآمدی و اثر بخشی یک مدیر به عنوان شاخص ارزیابی موفقیت او محسوب می شود نه سن او، لیکن در همین مورد سن هم با مراجعه به سوابق مدیران قبلی مشخص می شود که آقای دکتر زین الدین در زمانی که در راس امور حقوقی نفت قرار گرفته اند چند سال جوان تر از آقای موسوی بوده ا ند، لذا مناسب است که به جهت حفظ حرمت و کرامت پیشکسوتی نظیر آقای زین الدین، آقای موسوی فرمایش خود را اصلاح کنند. ضمنا ارزیابی میزان موفقیت و کارآمدی آقای زین الدین در دوران طولانی عهده داری این سمت (بیش از 10 سال) در مقایسه با آقای موسوی که حدود 18 ماه! عهده دار این سمت بوده اند را می گذاریم به قضاوت اهل فن.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

صالح
با سلام،
بهتر است اول‌ نگاهی به چارت سازمان داشته باشیم و‌ ببینیم آیا اصلا سمت سازمانی به عنوان رییس حقوق وجود دارد!؟
نفتی خوزستان
واقعا گل گفتی
همکار امور اپک و مجامع انرژی
مسئول حقوقی در یک سازمان بین المللی یعنی دست راست دبیرکل و عملا مهمترین سمت بعد از دبیرکل. یعنی کسی که بدون تاییدش هیچ متن و سند الزام آوری توسط هیچ یک از ارکان سازمان امضا نمیشه. این سمت بسیار سمت مهمیست. حالا یه عده از شدت حقارت و حسادت به جای افتخار به هموطنشون هی خودزنی کنن.
صالح
یعنی الان وزیر نفت یا مدیر عامل به هر دلیلی و در حدود اختیارات خودش سندی امضا کنه چون مدیرحقوقی تایید نکرده سندیت از نظر قانونی نداره؟ تازه اینکه وزیر یا مدیر دولتی هست. و اونجا هم که ایشون هست سازمان بین المللی.
دقیقا ترم چند حقوق هستی دقیقا؟ ا
حقوقی که میگیری دقیقا چقدرمیشه؟ هزار یورو میشه؟ ۱۵ هزار یورو؟
فقط یک تیتر میشه به این نوشته کذب داد: خبر مهندسی شده علیه مدیری که به کسی باج نداد. دکتر مدیر محشری بود.
(Officer) از رییس (head) بالاتره
ناصر
این خبر کذب محضه، برادر سید نه هرگز مشاور اویک بوده و نه داور حل اختلاف.
نادر ش
(Officer) از رییس بالاتره یه سرچ کن بعد از حسودی بمیر
حمید میری
درود بر دکتر موسوی، این خبر رو خوندم و تاسف خوردم به حال اون سه نفر مغرض و حسود و بی ارزشی که این خبر دروغ و سراسر کذب رو منتشر کردند.
درود بر سید عزیز ما و نفرین و لعنت به حسود و حسادت
شفاف سازی خوبیست ...اصولا شهرت وجاه طلبی آدمی را وادار میکند تا همه چیز را بولد و اثرگذار نشان دهد.وقطعا فقط بادانش و آگاهی ایشان این مسیر طی نشده ...قطعا پشتیبان و اسپانسلایی وجود دارد ..مثل آقای دکترموسوی در نفت دررشته حقوق بسیارند.
خبر دروغ علیه یه نفر منتشر میکنید که مثلا بازدید سایتتون بره بالا، چقدر حقیرید که نونتون رو میزنید در آبروی آدم های شریف و میخورید. دروغ منتشر میکنید و تهمت میزنید. وای اگر از پس امروز بود فردایی... جواب خدا رو چی میدید.
شاخ غول شکونده انگار
کارشناس حقوقی شدی والسلام
کلیپ پر میکنی میفرستی که چی بشه
معلومه که شاخ غول شکونده. اگه میتونی برو تو پروسه پذیرش همین سمت شرکت کن ببینیم چقدر عرضه و سواد داری قبول بشی و ۹ تا کشور بهت رای مثبت بدن
محسن
واقعا خنده داره یا نمی دونی یا داری دروغ میگی مثل اینکه بیخبری که طرف حتی جزو 3 نفر اول نبوده با زور وزارت نفت قبولش کردن...مثل اینکه خبر نداری که اینقدر بد انگلیسی صحبت کرده که رو زبون همه افتاده...یا بیخبری یا...
ای چشم تنگ خجالت داره
کارمند امور اپک
حسب نمراتی که کشورها دادن نفر اول شد و انتخاب شد.
تا کور شود هر انکس که نتواند دید
سيده شيرين مدني
تعدد ارزوي كوري براي دشمنان كارشناس اوپك گازي نمي تونه اتفاقي باشه😄😄😄

سيد با اين كامنتهاي خود نوشته ت، همه رو كور كردي بسهههههه😎😅

سيد اسمم رو داري؟؟؟!!!!! جلوي من قپي نيا
نمیدونم چرا سید وسیده والسادات فک میکنن تافته جدا بافته هستن سید یعنی آقا

حالا اگه شجره خودتان نسبت به اودلا پیغمبر میدهید شما که دراون حدنیستید حداقل حرمت نگه دارید

انسان باشید و حق کسی را پایمال نکنید ..نمیخواد هی ازجدتان کمک بگیرید و مردم را به جدتان بسپارید ..
دکترموسوی از سید بودن و دکتربودن و کارمند اوپک بودن و ....

خودت رو درست وواقعی نشان بده


نمیشه همه بدباشن توآدم خوبه

قبول کن ...بخداتوکل کن وباخودت و مردم صادق باش ی صادق واقعیدرضمن میگی ما سیدا اسمای چیز میزاریم یعنی چی

افرادعیرسید هم اسم امام وپیغمبر میزارن

اسم پسرت محمدحسام هست
الهی زنده باشن

انقدر آرزوی کوری بقیه رونکن
درست نیست
حمید
بر دشمنان علی (ع) و اولاد علی (ع) لعنت. خدا پشت و پناهت سید. دمت گرم، مایه افتخار هر ایرانی ای. دمت گرم.
یک نفتی
با سلام و تشکر از شفاف سازی شما
متاسفانه شرکت نفت آنقدر حقیر شده که مدیر حقوقی آن به سمت کارشناسی سازمانی که ایران متولی تاسیس آن است اینگونه افتخار می کند و جایگاه خود را به تنزل می کشاند. این کلیپ پر کردن فقط نشانه خود برتر بینی است چراکه مشک آنست که خود ببوید. همه اطلاع دارند کسب این کار کارشناسی قطعا پشتوانه آن وزارت نفت بوده و نه چیز دیگر. متاسفانه شرایط بد کشور و حقوق دلاری موجب شده تا یک مدیر ارشد اینگونه خود و سازمان معظم خود را به حقارت بکشاند. جای تاسف است برای اینگونه شوآف
همیشه یک عده خناس و حسود و قلم به مزد پیدا میشوند که موفقیت هیچکس را بر نمی تابند و با طرح شائبه ها و تهمت هایی که هیچ دلیلی برای آن ندارند به آبروی افراد تعرض میکنند. چه بیهوده و حقیرند این خناس ها، حسودها...
به جای آنکه از موفقیت هموطن و همکارشان در کشب یک کرسی بین المللی خوشحال باشند، اوهام و پلیدی های درونشان را بیرون میریزند و فضا را متعفن میکنند.
حقوقي نفت
خناس ها و حسودها؟ موفقيت هموطن و همكار؟؟؟ وجه مشترك وطن و كار، پيشوند «هم» هست! كدام وطن و كدام كار؟ ايشان در شرايط بد معيشتي و اقتصادي وطن رو رها كرد رفت به دلار حقوق بگيره و صداي كارمندان ممتاز حقوقي از پخش گريدها به اسمانه!!!! كدام وطن و كدام كار؟؟؟؟؟؟؟
همیشه خناس ها، حسودها و قلم به مزدهایی هستند که به جای اینکه از موفقیت هموطن و همکارشان خرسند باشند، بدون هیچ دلیل و مدرکی، توهمات بی پایه خودشان را به قصد تعرض به آبروی افراد مطرح میکنند. به هرحال، این حرف های پلشت و تهمت های بی بنیان حتی ارزش پاسخگویی ندارند. در مورد کسانی که اینقدر وقیح و بی شرم به آبروی افراد تعرض میکنند تنها میتوان گفت علی لعنت الله علی القوم الظالمین و من تبعهم اجمعین.
صالح
دوست عزيز،‌بنظرم بهتر است چارت سازماني GECF را گوگل كنيد و بعدش براي همه ترجمه Legal Officer را بفرمائيد.
عبارات خوبي بكار برديد و بهتر است درباره معناي آن و مطابقت آنها با عملكرد شخص محترمي كه از ايشان دفاع مي نمائيد داشته باشد.
بله افراد رياكار،‌بخيل و خناس هستند كه حتي نتوانستند موفقيت هاي هرچند كوچك همكاران خود را ببينند و تمام سعي خود را در ريشه كن نمودن همكاران خود بكار بستند.
با تجديد احترام
صالح
اين فرموده : علی لعنت الله علی القوم الظالمین و من تبعهم اجمعین،‌عبارتي است كه....... و برادر ..... بسيار به كار مي بردند. و اتفاقاً‌ زيبنده فرد جاه طلبي كه براي رسيدن به منافع خويش از هيچ چيز حتي فروش آبروي افراد دريغ نكرد.
شخصي كه براي كارمندان بخش خدمات از عبارت " رئيس محترم تنظيفات" بر اي تمسخر ايشان بكار مي برند،‌بيش از اين انتظاري نيست اما كيست كه نداند چنين قوم و طايفه ظالمي در نهايت به رذالت هاي اخلاقي در استيصال و گناه به زمين خواهند نشست.
متاسفم که اینقدر کوته نظری هستین. دکتر موسوی فقط بخاطر رعایت احترام این افراد زحمتکش از چنین عبارتی استفاده کرد. ازشون تقدیر و تشکر کرد. در حالیکه تا امروز هیچکس این افراد رو حساب هم نمیکنه
یک نفتی
واقعا خجالت نمیکشی از این همه دروغ و ریا؟
ندیدی اون روزها رو که چکار کرد با ملت و چقدر مسخرشون کرد؟
ایشون رفیق فاب دکترهست وخیلی از قبل دکتر به سمتی رسیده منم باشم طرفداری میکنم

ایشون‌هم حقوقی هستن

اماانگار بیشتر حقوقیا بلانسبت ی عده موقعه نفع میشه یادشون میره چندسال برای چی درس خوندن حق یاد بگیرن وعمل کن یا فقط پز مدرک بدهن
صالح
از جناب آقاي م.... درخواست مي شود چارت سازماني GECF را براي رفع هرگونه شبه اي مبني بر دروغگويي ايشان منتشر نمايد تا مشخص شود سمتي با عنوان " رئيس حقوقي" وجود دارد يا خير!

زيبنده شخصي متصل به سادات نيست كه دروغ گو شناخته شوند.
جناب ناصالح بسه خجالت اوره شرم کن
متین
یکی نیست بپرسه اگه خیلی کارش درست بود چطور وزارت نفت قبول کرد که ایشون در سال آخر دولت، مامور شه بره!!!
به نظر میرسه خواستن آبرومندانه ردش کنن بره
متاسفم که ایشون به کارمندان دولت توهین کرد به خاطر حقوق کمشون و اونها رو سفیه قلمداد کرد .جای تاسف و تاثر دارد
علیرضا
برادر حسود یعنی چی کدوم خناس شما ظاهرا از هیچی خبر نداری و کور کورانه طرف داری می کنی طرف آنقدر خودشو بزرگ دیده که هر چی دروغ بلد بوده تو کلیپ هاش گفته اگه کار درست بود به نظرتون میزاشتن از سمت مدیر حقوقی NIOC بره به سمت کارشناسی فقط خواستن آبرومندانه ردش کنن!؟

کدوم کرسی کدوم افتخار فقط مشخص هست این اعتبار وزارت نفت و شرکت نفت بوده که طرف رو گذاشتن اونجا و نیاز به این شوآف نبود. همین الان کلی نخبه تو سیستم نفت هست هر ساله با تلاش خودشون بهترین سمت ها رو در شرکت های بین المللی کسب می کنن یا دکتری به آمریکا و یا اروپا میرن باید بیان کلیپ پر کنن و با انگشت از بالا و افق دور پایین رو نشون بدن!؟
مسلما مدیری که اهل باند بازی و زد بند مافیا نباشه همه جوره بهش تهمت میزنن اب بریزید اونجا که میسوزه😂😂😂
مهرداد
با سلام و تشکر از خبر خوب و شفاف سازی سایت وزین نفت ما

به نظر شما چرا باید یک مدیر حقوقی نفت به سمت کارشناسی در GECF قطر راضی شود و پس از آن شوآف کند؟؟؟؟ جواب واضح نیست؟؟؟
مجمع پستی به عنوان رئیس امور حقوقی نداره و عنوانش legal officer هست که میشه کارمند حقوقی یا حداکثر کارشناس حقوقی. ضمنا این سمت ها به صورت دوره ای به اغضای سازمان یعنی ایران قطر و روسیه اختصاص داده میشه که الان به ایران اختصاص داده شد و ایشان با لطف وزیر به این ماموریت اعزام شدند. جا داشت که رقابتی بین کارشناسان حقوقی صنعت نفت برای این سمت برگزار میشد تا عیار ایشان و سایرین معلوم میشد. گذشته از همه این حرفها برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم.
حقوقي نفت
ايشون بناي زندگيش بر شوآفه! كسي كه بجاي اين جلوي دوربين مي گه اي و صداش خواب آلود و مخملي مي كنه و با چشاش تو دوربين نگاه مي كنه و و و جز شوآف جاري بلد نيست
قبل از رفتن كل گريدها رو پخش كرد! فقط ببينيد چطوري لطفا! مشتي نمونه ي خروار
کامران
ضمن تشکر از گزارش خوب سایتتون ،به نظر من چنانچه برادر اقای م....... جهت داوری پرونده های هیئت حل اختلاف نفت معرفی شده و پیگیری کرده باشد قطعا تعارض منافع است و باید توسط نهاد های نظارتی رسیدگی شود .
امور حقوقی
برادر دکتر موسوی هرگز داور هیچ پرونده ای در حل اختلاف نبوده، کذب بودن این خبر رو همه همکارای حقوقی میدونن، سر منشأ این دروغ ها علیه دکتر موسوی و خانوادش رو هم همه میشناسیم. درود بر موسوی بزرگ و شریف و لعنت به این چند دروغگوی رسوا
همکار
آقای م........ شماکه میگفتی من درکنار ۸۰ میلیون میمونم هربلایی سراینا بیاد سرمنم میاد ..حالا که رفتید ..
شماکه میگفتید ما به بچه های سیستان وبلوچستان مدیونیم


حالا با حقوق دلاری که به مبارکی خواهی گرفت ده درصدش را هزینه کن برای بچه های سیستان که آب خوردن ندارن


یعنی روی نفت نشسته باشی ولی آب شرب نداشته باشی
بچه هایی که برای اوردن آب از رودخانه های کثیف جونشون راازدست دادن

هروقت خرسندبودی از رفاه خانواده ات وبچه هات یاد سیستان باش ...
چون با مال بیت المال رفتید فقط دانش و سنوات کاری نبوده
....امیدوارم وقتی برمیگردید دست پر باشید برای وطن
اصلا از بیت المال استفاده نکرده و همه تلاش شخصی خودش بود. اگه قدرش رو میدونستن نمیرفت.
محمد رضا
شما ایشون رو میشناسین یا همین جوری داری ی چیزی میگی؟ لطفا متن توی کامنت ها رو بخون بعد بیا اینجا اظهار نظر کن...طرف ترکونده امور حقوقی رو
امور حقوقی
اون موقع که سید تو سیستان و بلوچستان معلم بود تو کجا بودی که حالا اینطوری از فرط حقارت و حسادت علیه اش دروغ میگی؟ درود بر دکتر موسوی
به عنوان کسی که ایشان را از نزدیک میشناسم در مورد اطلاعاتی که گفتند ازشون مصاحبه شده باید بگم هیچ اطلاعاتی در اون زمینه ها نداره و رشته تحصیلی ایشان هم با اون موضوعات کاملا غیرمرتبط هست. کی وقت کرده در اون سطح مطالعات داشته باشه؟ الله اعلم
ببخشید شما اسمت رو لطفا بگو ببینیم کی هستی که اینقدر بهش نزدیکی؟!!!!!!!!! اگه راست میگی بگو بدونیم
ببخشید شما کی هستی که داری تفتیش میکنی؟ اگه حرفی داری بزن اگه نه تفتیش نکن
تو اگر سید رو میشناختی این دروغ رو در موردش نمیگفتی، دکتر سیدحسن موسوی بهترین و باسوادترین مدیر ما بود و تو که علیهش دروغ میگی اینقدر بی ارزش و بزدلی که حتی اسمت رو جرأت نمیکنی بنویسی.
تاسف
جنوبی ها یک مثل دارند و اگر قدری بی ادبی هست پیشاپش عذر میخوام
گه در گه
گی در گی میشه گرگی
کسی که ایشون را پست داده چه خدمتی به نفت کرده؛ که فرستادش چه ... بکنه
حاکم شهر که مرغابی بود
برسر آن شهر رسوایی بود
خدا کنم اناث قطر با احتیاط رفتار کنن که موجب رسوایی نشود
حقوقی مناطق نفتخیز جنوب
خدا حافظ سید بوده و هست. در جواب این بی ادبی که مثل زده، یه ضرب المثل عربی هم میگه ماه میتابه و گرگها و سگ ها به طرفش زوزه میکشن و پارس میکنن. ماه در اوج همیشه ماهه و سگ هایی که بهش پارس میکنن هم همیشه همونن که بودن.
احمد
ای کاش اینگونه شفاف سازی ها توسط آن سایت وزین ادامه می یافت چرا که اگر برادر اقای م.... به عنوان کارشناس خبره هیآت حل اختلاف نفت انتخاب شده باشد،محل تامل و بررسی دارد.باتوجه به نقش کارشناس خبره در بررسی پرونده های اختلافی بین پیمانکاران و شرکت نفت ،که عملا نقشی تعیین کننده در صدور رای نهایی دارد والبته مبالغی که از پیمانکاران و کارفرما میگیرند،این داستان یعنی یک کاسبی بزرگ و ...!!!!!!
این سایت یک دروغ گوی تمام عیاره که مافیای پتروشیمی بهش خط میده
مجتبی
ایشان ادعا دارند جوانترین مدیر حقوقی نفت بوده اند.
گویا ایشان به دلیل فراموشی ناشی از صغر سن!!!فراموششان شده که قبل از ایشان،اقای پورکبیریان در همین سن و سال به مدیریت امور حقوقی منصوب و انصافا منشا خدمات ارزنده ای بودند.
صمنا فاجعه خنده دار داستان اینجاست برای اولین بار در تاریخ نفت،برادر مدیرحقوقی خودش شده کارشناس هیئت حل اختلاف :)
حقوقي نفت
پ..ك....... هم فاجعه بود!!! كم ظلم نكرد و بين بچه ها فرق نذاشت! شايد تنها حسنش اين بود كه رو بود نه هزار لايه!!!
شما که از مقررات نفت خبر نداری حرف نزن. فقط کارمند رسمی نفت میتونه کارشناس هیئت حل اختلاف بشه. متاسفم که از عدم آگاهی مردم سواستفاده میکنین.
منم متاسفم برای شما که داری ذهن ها رو فریب میدی شما دیگه کلا از اون ور افتادی و ظاهرا هیچ دانشی توی این زمینه نداری...برو اول روال رو بپرس بعد بیا حرف بزن...کجای کشور کارشناش خبره حل اختلافش حتما باید رسمی باشه؟؟؟؟؟
ناشناس
دست مریزاد به وزارت نفت با این ژنرالش!
بعد از دو گرید تشویقی، حالا مجبورن طرف رو آبرومندانه ردش کنن که بیشتر ازین افتضاح به بار نیاره
احسان
به نظرم حالا که برای وزارت نفت روشن شده که ایشون اونقدری هم فکر میکردن مدیر قابلی نیست باید دو گرید تشویقی را پس بگیرن
حسن
کاش مبنای رشد و ترقی اشخاص لیاقت و تخصص باشد نه سفارش اقوام ذی نفوذ همسر و جانماز آب کشیدن و ریاکاری.
دکتر، سید، مدیر و دوست قدیمی
واسه ما که همکار بودیم و در دانشگاه همکلاسی قپی نیا،
در ضمن اگر یه کلیپ مختصر هم راجع به پروانه وکالت خودت درست کنی و توضیح بدی بد نیست
جنابعالی موقعی که کارمند رسمی نفت بودی پروانه وکالت گرفتی و بعد هم از کانون مرکز درخواست انتقال دادی تا لو نری
تا مدتها هم پروانه رو تودیع نکردی و ...
در ضمن راجع به لیاقت خودت در ویژه خواری و پذیرفتن دو گرید تشویقی به ناحق هم توضیح بده، فکر کنم اون رو هم به زور بهت اهدا کردند.
راستی جناب نخبه ی جوان! در مدت حضور پربارت در امور حقوقی نفت پرونده ب.ز به کجا رسید؟
حقوقي نفت
پرونده ب.ز رو شوت مي كرد چون امتياز و ماموريتي نداشت
ع ص
اتفاقا سید تنها مدیری بود که تو پرونده ب ز اقدام جدی کرد. تنها مدیری بود که میرفت شخصا در جلسات با قضات دادگاه شرکت میکرد. دمش گرم. تو این مملکت یه عده حقیر و عقده ای فکر میکنن اگه به یه بزرگی توهین کنن و بهش تهمت بزنن مایه بزرگیشون میشه اما نمیدونن که فقط خودشونو کوچیک میکنن.
به هیچ عنوان خانواده همسر ایشون هیچ منصب و هیچ سمتی که بخوان پارتی بازی کنن ندارن. از خانواده های محترم و معمولی هستن
همکار
باسلام ظاهرا برادر جناب آقای م.......،فقط هیات حل اختلاف شرکت ملی نفت را آباد نکرده است ایشان در ارتباط با شرکت ملی گاز و شرکت توسعه و مهندسی گاز نیز فعالانه از رانت اخوی محترم استفاده نموده و مبالغ هنگفتی بابت این خدمات دریافت کرده است. حالا باید گفت" علی لعنت الله علی القوم الظالمین و من تبعهم اجمعین"
همکار
جناب آقای م.....
جنابعالی هم بله!!! ما هر چه در مدت همکاری از شما دیده بودیم فقط جانماز آب کشیدن و اشعار مولانا و حافظ خواندن بوده است. ظاهرا‌ً اخوی جنابعالی با هیات عالی حل اختلاف که ریاست و هدایت آن را دوستان جنابعالی در معاونت حقوقی و مجلس وزارت نفت عهده دار هستند نیز دستی بر آتش داشته است. کجایند نهادهای نظارتی؟
ایشان در کلیپ ادعا کردند رتبه ۳۶ کنکور سراسری سال ۸۰ هستند. دروغ محضه چون رتبه ۳۶ خانمی هست که خودش هم میشناسه ایشان را. مگر اینکه رتبه ۳۶ منطقه ۳ باشند که در اونصورت رتبه کلشون حدود ۷۰-۱۶۰ هست. در مورد اینکه یکی از سه پایان نامه ای که ۲۰ گرفته از دانشگاه شهید بهشتی هم باید گفت صرفنظر از کذب بودن این موضوع همه میدانند مبنای نمره پایان نامه در دانشگاه شهید بهشتی چیست و نیاز به توضبح بیشتری نیست. بعلاوه پایان نامه ایشان که فقط توصیف سطحی از قراردادهای آی پی سی هست از لحاظ علمی بسیار نازل و فاقد استانداردهای مربوطه هست و در سطح پایان نامه ارشد هم نیست. باید از اساتید مربوطه پرسید چطور به چنین پایان نامه ای ۲۰ داده اند. جالب اینجاست در راستای خود برتربینی بلافاصله از این پایان نامه کتاب درآورده است که در جامعه علمی حرکت قشنگی به حساب نمیآید.
سند بیار که رتبه ۳۶ مال اون خانومه!!!! دروغگو خودتی. من همکلاسیش بودم. بعدشم الحق که آدم بیسوادی هستی چون درآوردن کتاب از پایان نامه امتیاز علمی داره. نمیدونی بدون!!!!!
نکته اینه که آقایی که دارین ازش طرف داری میکنین نمیاد بگه منطقه 3 کشوری رتبه آورده و داره توی کلیپ جوری القا میکنه که توی منطقه 1 کشوری رتبه رو آورده....بله موضوع اینه
همکار
دمت گرم دکتر م..... .چشم حسودات کور
راستی دکتر اللن اونجا جرات میکنی سرکسی داد بزنی ...شخصیت کسی رو له کنی...واسه ی ویرگول آبرویطرف رو ببری

جرات میکنی فحاشی کنی...باآبروی کسی بازی کنی

چه دلهایی رو شکستی ...چه توانمدیهایی رو ندیده گرفتی.چه دروغایی گفتی.همه رو آباد کردی ...
خداکنه دعای اونا تورو آباد کنه ....چون خیلی حق الناس را تکرارمیکردی...
خیلی همکارارا حق وناحق کردی

کسایی که زورشون به تونرسید چون تو مدیربودی ...وای ازاین به بعدت ....
همه بچه های حقوقی نفت دست دکترو میبوسیم چون هر سهت گیری که میکرد تنها برای پیشبرد کار بود و هرگز به هیچ کس بی ادبی نکرد و آبروی هیچکس رو نبرد. اگه مدیر سختگیر نباشه تو ایران هیچکس ازش حساب نمیبره و کار هم نمیکنه
گرید گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دستشو میبوسی؟؟؟؟؟؟؟ والا کم کاری میکنی
شما چقدر مطمنی که آبروی کسی رو نبرده...
آبروی کسی روکه برده سکوت کرده ...پس شماهم چیزی را که نمیدونی نگو ..خیلی چیزا رو من وشما فقط شنیدیم ولی ی عده هستن دیدن و ازنزدیک شاهد بودن ....

اگه با پول بیت المال نرفته پس باچی رفته...
در باهوشی و درایت و زرنگی ایشان بحثی نیست شاید اگه به من وشماهم فرصت بدهند ..از این سفره تکه ای برداریم...
اما اینکه حق و ناحق کنیم ...اگه قرارکسی معرفی بشه وایشون بعنوان مدیر باید مطرح میکردند و لی خودشان رامعرفی کردند..
فک نمیکنید کالبد حق ترک خورده...
خداکنه ایشون با سربلندی به دولت وملتش خدمت کنه ازاین راه


منتهی باید عملکرد ش اگه تواین دوسه سال مدیریت درست ودقیق وبرابر حق باشه

پس لطفا همگی براش دعا کنیم تواین راه هم موفق باشه


جناب دکترموسوی خودت بگو به لحاظ اخلاقی.حقوقی.کاری.دست پاکی.امانتداری ..بخشش.گذشت ...نمره چند به خودت میدی ....اگه ۲۰ بدهی و واقعا ۲۰ باشه
غمت نباشه غم ماهم نیست توفرزند خلف این مرزو بوم هستی

خودت بگو چندچندی دکتر جان
زيرميزي سيد
تو زير ميز بودي كه شاهد برخوردش با همه ي ما حقوقياي نفت بودي؟
رها
آقاي دكتر شما كه همسر كريم النفسي دارين پس چرا.............؟؟؟؟؟؟؟؟
همسر كريم النفس
آه از دور كاريهاي مكرر همسر كريم النفس شما در زمانه اي كه ماها با بچه تو حقوقي نفت جون مي كنيدم و بچه هامون خونه بودن
واقعا متاسفم مثل اینکه شما بخشنامه وزیر رو برای دورکاری ندیدین!!!!!!!! همسر ایشون تنها کسی بود در اداره حقوقی که شرایط استفاده از دورکاری رو داشت. بنده خدا رو که آزادشم نذاشتن. انقدر از راه دور کار سرش ریختن که خودش از دورکاری انصراف داد و الحق به تمام کارهاش هم رسید. قیامت و پل صراطی هم هست که باید ازش بگذرین.
اگه نمیدونین بدونین که طبق بخشنامه ای که وزیر ابلاغ کرد مادران دارای فرزند زیر ۶ سال میتونن دورکار بشن و با موافقت روسای اداره در منزل کار کنن. همسر دکتر هم بدلیل داشتن دوتا بجه زیر شش سال از این بخشنامه با موافقت روسا استفاده کردن و تموم کارهای ارجاعیشون رو تو خونه انجام میدادن و تلفنی پیگیری میکردن و هر روز صبح از طریق آقای دکتر میفرستادن اداره برای ما. ما همکارای ایشون که از همه چیز اطلاع داریم بشدت از ایشون دفاع میکنیم و میگیم که خدایی هست و قیامتی
والا ازاین بخشنامه به همه ادارت نفتی رفت و چه بسیار خانمایی که شرایطی چون همسرکریم النفس داشتن بیچاره ها فقط سمت ریاست نداشتن همسرشان هم مدیر نبود دوماه بیشتر اجازه به دورکاری ندادن

خانم وآقایی که دفاع میکنید ی سری به واحدااهای دیگه وشرکتای دیگه بزنید که حتی مشاوران اموربانوان هم تلاشی دراین راستا نکردن

پس بخشنامه اختصاص به ی عده داشته

ولی انسان بودن وبچه داشتن ربطی به بخشنامه نداره فرق بچه ما با بچه های ایشان در سمت و نوع استخدام و نوع واحدو شرکت رقم میخوره ..
شما چی می دونید که خانما چی کشیدن .دلی وقلبی را نلرزانید .
یه دوست
ایشان در کلیپ کزایی خودشون فرمودن که از دید مردم فقیر هستند.
احتمالا همین احساس خود کمتربینی باعث میشه که دست به پخش کلیپ و شوآف بزنند و به امید اینکه دیگر در چشم دیگران فقیر نباشند دست به هر لابی و زد و بندی میزنند که به حقوق ارزی برسند غافل از اینکه آدم ریاکار حتی اگر ماشین آنچنانی سوار بشه و خانه بالاشهر هم داشته باشه باز هم در دید دیگران فقیره.
دکتر موسوی نه ماشین آنچنانی سوار میشه و نه خانه بالای شهر داره. همه ما میدونیم، همیشه ساده زیست بوده
آشنا
نمیدونم آیا نهادی نظارتی ورود میکنه ببینه این همه لوحی که چاپ شد و از رییس تنظیفات گرفته تا مدیران رده بالای شرکت و وزارت نفت با متن یکسان داده شده و در اون تقدیر و تشکر شده بابت همکاری طی فقط چند ماهی ک با ایشون داشتند، آیا کسی هست که ورود کنه ببینه این هزینه ها از کجا شده؟!؟!
آیا تحویل یک سمت ۱۵ ماهه این همه تشریفات نیاز داشت؟
اون کسی که بعد بیست سال از این سمت خداحافظی کرد این کارهارو نکرد!!!!
امانت جمعیت ۸۰ میلیون نفری بدجور کمر ایشون را خم کرد😂
همکار
پول تمام لوح ها که حدود یک میلیون تومن شد رو دکتر از جیب خودش داد. هم امور اداری میدونه هم نفری که رفت خرید و هم بچه های دفتر. تو پاکدستی و شرافت سید حرفی نیست. هرکی غیر این بگه دروغ گفته و خودش رو مدیون کرده. إن شاءالله هرجا هست جدش نگهدارش باشه.
سيد! خودتي؟😂
سيد جان!!! چقد اوپك گازي بيكاره كه تو همش انلايني!!!😂😂😂

ووووي اقلا لحنتو كمي عوض كن😂😂😂😂
رحیمی
من سالها با دکتر موسوی همکار بودم و غیر از راستی و درستی و نجابت و انسانیت ازش ندیدم. کسانی که با اغراض خاص علیهش دروغ گفتن و بغض و کینه حسادتهاشون رو در قالب این خبر سراسر کذب بیرون ریختن و اومدن اینجا حقارت خودشونو فریاد زدن بدونن اون سید به لطف خدا سربلنده و همه کسانی که از نزدیک باهاش کار کردن مراتب دانش و اخلاقش رو میدونن. ما که آفتاب لب بومیم اما اون چند نفری که این بی شرمی ها رو کردن فقط خودشونو رسوا کردن. زنده باد سید. منم مثل بقیه میگم دمت گرم آ سیدحسن. دمت گرم.
آقای دکتر دقیقا چقدر باافتخارکار کردی که باجرات جلوی دوربین میگویید.صدای افتخاراتت بلندشده خداکنه صحت نداشته باشه

روزی که مدیرشدی گفتید امیدوارم من هم به پاک دستی ودرستی آقای ب..ح... باشم

چقدرباافتهاروپاک دست بودید.
همکارتحصلیکرده آقا ویاخانمی که گفتیددمت گرم دکتر

حتما ازقبل ایشان شما به پست یا امتیازی نایل شدید...واینکه بقیه حسودخطاب کردید اینا حسادت نیست اینا درد جامعه نفتی است که هیچگاه اصلاح پذیرنیست
ایشان دراولین روزمدیریت اذعان داشتن اگه مدیرحقوقی ۵ دقیقه ازوقتش را به هرنحوی تلف کنن وسریع محاسبه نمودن درماه سال رقم ۵ دقیقه چه زمانی میشود و براین باوربودن به لحاظ حقوقی وانسانی ومعنوی بار سنگینی دارد ومسئولیم


دکترجان خودت بگو چقدر از این ۵ دقیقه ها که نه تایمهای زیادی را کی وکجا به مسایل شخصی پرداختی

راستی اینهمه ادعا ولی درعمل این نظرات درخشان بی شک همکاران ازنزدیک عملکرد شمارا دیدن که نظردادن
انسان بودن ...باوجدان بودن کارهرکسی نیست....همکارعزیز شماکه نفعت رو ازدکتر بردی ولی راهش روادامه نده
همکار
جناب آقای موسوی
دست مریزاد !!!
همسر کریم النفس جنابعالی، سرکار خانم ن.......!!! در اداره کل امور حقوقی وزارت نفت مشغول خدمت هستند.
اخوی مکرم جنابعالی !!! کارشناس خبره هیات حل اختلاف و البته مشغول ارائه خدمات حقوقی به شرکت ملّی گاز ایران و شرکت مهندسی و توسعه گاز می باشند.
خود جنابعالی نیز به عنوان مدیر امور حقوقی نفت نمی دانم پروانه وکالت تان را تودیع کرده اید یا نه... در هر صورت، حقوقی نفت در قُرُق جنابعالی و خانواده محترم می باشد.
و من الله توفیق...
تازه كجايي كه ماها تو حقوقي نفت مجبور به كار زياد حضوري بوديم و خانم كريم النفس ايشون در حال دوركاري😢
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم
فقط بچه های این خانم وآقا بچه بودن

بچه های مردم حیوون بودن
یعنی از همه امتیازات تاحتی راننده شخصی ایشون باید خانم را میبردن محل کار و به امورات زندگی و دیدوبازدید میرسیدن
بعد دکتر میگفت من ی خودکار اداره رو توجیبم بزارم بیت الماله
همسر کریم النفس اللن حتما چادرت هم برداشتی
چون همسرت هفته اخرکاری تیپی زده بود ریشارو به باد داده بود..معلوم بود با ی کت کهنه وی تپه ریش فقط برای تظاهر تواداره اونجور می اومد.چقدر مردم راسفیه گیراوردید واقعا سفیه هستید.
دورکار بود چون طبق بخشنامه وزیر میتونست استفاده کنه. همه کارهاشم انجام میداد بموقع. چشم حسوداش کور
شما به نظرم امروز زیاد نظر دادی و حمایت کردی ی کم بزار واسه فردا به هر حال دکتر از شما انتظار داره که بهت گرید داده
آخی کوچولو گریه نکن .کارگل کردی؟
همسر ایشون قبل از ازدواج وارد نفت شدن. ایشون از نخبه های نفت بودن و از طریق آزمون حدود ۱۵ سال پیش وارد شدن. توروخدا اینقدر بهتان نزنین
دلسوز
اگر فقط ده درصد این موارد هم صحت داشته باشد باید به حال مجموعه صنعت نفت گریست با این مدیرانش
حقوقي
فقط يك سوال،‌
ايشان با چه وجداني توانستند :
در حالي كه مدير حقوقي نفت بودند و از ايشان خواسته شده بود كارشناس حقوقي در حوزه قراردادهاي گاز را معرفي كنند ايشان خودشان را كه هيچ تخصصي در حوزه گاز ندارند را معرفي نمودند؟
پاسخ همين يك سوال بيانگر زواياي شخصيت اين فرد مي باشد.
باتاسف باید گفت این جوانان برای رسیدن به آمال خود پارودوش همه میگذارند ...یقینا ایشان همین اللن درصدد راهی برای رفتن از قطر هم هستن
وزارتخانه سکوی پرتاب ایشان بود ....
هرجای دنیا که باشید ازوجدان خود نمیتوانید فرارکنید.
حتی یک درصد هم صحت نداره به والله. من کاملا ایشون و خانواده شون رو میشناسم.
کم دروغ بگو آخه به چه قیمتی؟
درود بر سیدحسن، و وای به حال اون شخص دروغگویی که علیه دکتر اینهمه دروغ و کامنت رو یک نفری منتشر کرد.
به قول شهید مطهری در کتاب جاذبه و دافعه علی (ع) انسان های بزرگ جاذبه و دافعه دارند. دکتر سیدحسن هم مرد بزرگی بود و جاذبه و دافعه داشت. درود بر دکتر سیدحسن
خخخخخخ
سيد
مرد؟
بزرگ؟
جاذبه و دافعه؟
حمید م
وقتی یه مدیر شریف و با شخصیت باشه و در کار جدی و بی تعارف عمل کنه خناس های بی کار شروع میکنن علیهش لجن پراکنی کردن. ما حقوقی ها به داشتن همکاری مثل دکترموسوی افتخار میکنیم. تا بسوزن اونا که از حسودی دارن دق میکنن.
حمید م
آخه چرا اینقدر علیه دکتر موسوی دروغ میگی، این سایت اجاره ای، دروغگو و قلم به مزد.
همکار حقوقی نفت و گاز پارس
یک کلمه از این خبر و این تهمت ها و دروغ هایی که دو سه نفر که همه تو حقوقی نفت و گاز پارس و شرکت نفت میشناسیمشون، میگن صحت نداره. سید خدا بهمراهت، دعای همه ما بدرقته، کور بشن دشمنات.
همکار نفت وگاز پارس واقعاچطوری میتونی دفاع ناعادلانه بکنی
توجای آدمایی نیستی که ببینی طرف دکترا داشته چه جوری تحقیر شده توکار فریز شده..سیستم ازش گرفتن...
توخبرنداری که وقتی همسرت زنگ بزنه وبه دلیل اینکه خط مشغول بوده دکتربیاد جلوی چندنفر داد بزنه باکی داری حرف میزنی بگه باهمسرم فریاد بزنه قطع کن اینجا کسی تلفن خصوصی حرف نمیزنه
توخبرنداری که چقدر رووسای واحد و همکارا روتحقیر میکرد
توخبرنداری که اصافه کاری خود طرف را براش لحاظ نکرد که قانونی هست
توخبرنداری که کسانی رو توکاربیچاره کرده وخسارت دیدن به لحاظ روحی وجسمی وکاری سمت شغلی و...هنوز دوندگی دارن
توخبرنداری که غالب کسانی که میرفتن تواتاقش به ناز و دلخواهش حرف میزدن می اومدن بیرون تخریبش میکردن
توخبر نداری در لوای سید بودن چه وعده ها داده و چه قولای مردانه زد زیرهمه اش خودش خوب میدونه
سید دلم میخوادی روزکه باهمسرکریم النفس پای تلفن حرف میزنی ی مافوق دادی سرت بکشه که له بشی جلوی همسرت

خودتم یکی ازهمانا بودی بارتو باهاش بستی
حالا هی میگی چشم دشمنات کور
جابر
شما دو سه نفر چرا اینقدر با حقارت و کینه علیه سید دروغ میگید و تهمت میزنید، شرم به همتون که اینقدر رذل و بیچاره و حقیرید. وای به آخرتتون.
داداجابر

سخت ترین نبردی که خواهی داشت نبرد برای خودبودن هست ...
سخته..ولی ممکنه


همه آدمایی که آسیب خوردن از دکتر رنج کشیدن بیش ازدوسه نفرهستن کامنتای مثبت روبببین
نه تهمته .نه دروغ ...نه حسادت
اونروزی که آدما اذیت شدن خبرنداشتن امروز این آقا کجا میرهشما ماروبه خدا بسپار ماهم سپردیم بخدا
حسبناالله نعم الوکیل
درود بر سید، خدا حافظ و نگهدارش باشه. این خبر کذبه و این سه نفر که علیه سید دروغ مینویسن و تهمت میزنن، همون آدم های به شدت حقیر، حسود و پرکینه ای هستند که دارن درون تاریک و متعفن خودشونو بالا میارن. ما هم سیدحسن رو میشناسیم و هم دشمنان سیدحسن رو.
حتی یک کلمه از این مواردی که حسودهای حقیر و کینه ای گفتن صحت نداره. وای به آخرتشون
ناصر
حسودهای حقیر باید این شعر نظامی رو برن البته نسخه کاملش رو بخونن:

هر ناموری که او جهان داشت
بدنام کنی ز همرهان داشت

یوسف که ز ماه عقد می‌بست
از حقد برادران نمی‌رست

عیسی که دمش نداشت دودی
می‌برد جفای هر جهودی

احمد که سرآمد عرب بود
هم خسته خار بولهب بود

دیر است که تا جهان چنین است
پی نیش مگس کم انگبین است
درجواب این شعر آقای موسوی دعوت میکنم به هفت درس مولانا که بسیار اشعارمولانا میخوانند.
درس اول:عشق را بی معرفت معنانکن زر نداری مشت خودرا وامکن
درس دوم:گرنداری دانش ترکیب ورنگ بین گلها زشت وزیبانکن
درس سوم:پیرو خورشید یا آیینه باش هرچه عریان دیده ای افشامکن
درس چهارم:ای که ازلرزیدن دل آگهی هیچکس راهیچ جارسوانکن
درس پنجم:دل شودروشن زشمع اعتراف با کس اربد کرده ای حاشامکن
درس ششم:زربه دست طفل دادن ابلهیست اشک را نذرغم دنیامکن
درس هفتم:خوب دیدن شرط انسان بودنست عیب رادراین وآن پیدا نکن


دکترجان این قرآن .حافظ.مولوی .کتاب قانون حقوق را دست میگیری ورق میزنی به نوشته هاش عمل کن وتدبیرکنازماکه گذشت دریچه نگاهت رو گسترده کن بچه ها ازپدرومادرالگو میگیرند.
ع ص
تویی که به زعم خودت سید رو نصیحت کردی اینقدر بیسوادی که نمیدونی این اشعار کوچه بازاری که نوشتی هیچ کدوم مال مولوی نیست. واقعا که حقارت و بیسوادی و کینه و حسادت دشمنان سید رو کور کرده. نیازی به آرزوی کوری براشون نیست. اونا همین الان هم کورن.
امین
به همه موارد اضافه کنم که ایشان مشاور و امین و معتمد خودش را به نام ر.ف که از کارمندان بدنام نفت و گاز پارس بود با خود به شرکت ملی برد و کلیه امور مناقصات و قراردادهای داخلی را به دست وی سپرده است. پرونده این کارچاق کن هنوز در نفت و گاز پارس باز است.
فلاح فر
نماد بارز لمپنيسم
كسي كه پليس بد بود و چشم سفيد تا نجابت و خش صداي دكتر بيشتر به چشم بياد
سه تاخطکش رابایدکنارگذاشت..پول.پُست.تحصیلات
معیاراصالت ونجابتوشرافت فعلا این ۳ آیتم شده..
وقتی خطکشهارا کناربگذاریم ...ببینیم چقدرانسانه.چقدردیگرخواهه.ویا چقدرخودخواه..چقدربه صفات انسانی نزدیک شده چقدردور..
متاسفانه مدیرجوان درهاله ای از شهرت یادش رفت وجدانی وخداپسند عمل کنه ...امیدوارم قبل اینکه دیربشه به خودش بیاد درصدد جبران باشد.
ع ص
با هر خط کشی بسنجی، سید سرورته
مااحتیاجی به سرور نداریم
وطن دلسوز میخواد وکارآمد

فعلاکه می بینید از ردهای بالا وتاپایین گند زدن به ثروت ملی فقط دنبال منافع وقدرت طلبی وجاه طلبی هستن
درد مردم را فراموش کردن ...مردم نجیب و سرسفره پدرومادرایی بزرگ شدن که که آبرومندانه صورت روبا سیلی سرخ نگه داشتن ولی شب با وجدان راحت راحت وقلب مطمئن به خواب میرن...
به سرورتان بگید ....وطن دلسوز میخواد فقط ...
عباس رجب خانی
بقول عبدالله ریلکس میره
زمین گرده ...میچرخه...و باید نتیجه کردار و رفتار و خوبی و بدی که به خلق خداکرده را ببینه... دکترهروقت سرنماز میری...واسه آینده خودت دعاکن...
...از راننده بگیر تا....استفاده ها بردی..
خدایی شما چه جوری حقوق خوندید به حقوق دیگران بی احترامی کردید ..چه جوری دم ازخدا و پیغمبر زدید
حق الناس را درنظر نگرفتید...
بنظرم ازاول حقوق بخونید ...
بی نام
آقای دکتر موسوی.. دمت گرم.. از این اراجیفی که این مردم تنگ نظر نوشتند معلومه که کار خیلی بزرگی کردی و موفق بودید. من که میدونم شما و خونوادتون چی هستین و کی هستین.. اینها از شان دریایی شما هیچی کم نمیکنه.. فقط این جماعت ریاکار دین و آخرت خودشونو به کوته فکری خودشون و دنیاشون میفروشن
انشاالله که همیشه چشم دشمناتون کور باشه و هیچوقت دشمن شاد نباشید.
بي نام جان
تو كه درباشناس و بزرگ شناس و بلندنظري اسمتو مي نوشتي...
چرا خودتو قايم كردي؟ نكنه خودتي سيد جان...
شان ایشون اجله از این چیزها که بخواد حتی از این تهمت ها ناراحت بشه. چه برسه با اینکه پاسخ بده. تو دنیای مجازی که مجاز و واقعیت و سره و ناسره به هم آمیخته است بهترین کار سپردن به خدا و روز قیامت و طی کردن مسیر موفقیته. شما هم از حسادت هرچی دلتون میخواد بهتون بزنید و سرهم کنید.
از این لفظ سیدجان مشخصه که ظاهرا دوستشون هم بودید. متاسفم واقعا. شما دقیقا مصداق این بیت هستید
این دغل دوستان که میبینید
مگسانند گرد شیرینی
شما هم خرمگس
جان
چطوري از پسوند جان متوجه شدي دوست اقاي شوآفيان يا همون كارشناس اوپك گازي ام؟؟؟!!!!😂😂😂😂

من بي نام رو هم بي نام جان خطاب كردم
شايد دوست بي نام جان هم هستم

رفقاي كارشناس اوپك گازي همه عين خودش چون يكي نظر خلاف مي ده برچسب بهش مي زنن؟؟؟!!!! تكنيكتونه اره؟؟؟ عجباااااا😂
یه مشت مگس و خرمگس
موسوي چطور دريا دلي بود كه در حالي كه سكان حقوقي نفت دستش بود خودش، خودش رو (دقت بفرماييد خودش، خودش رو😂) كانديد كارشناس حقوقي اوپك گازي كرد؟

والا همچين ادمي، دلش قد نلعبكي هم نيست
فقط میتونم بگم احسنت
پس تو بیسواد رو کاندید سمت بین المللی میکرد حقیر؟ آبو بریز اونجا که میسوزه
موسوي نژاد😂
اتفاقا سيد منو ياد احمدي نژاد مينداخت هميشه
قدش
اين عبارتها كه دشمنها خس و خاشاكن و ابو بايد بريزن اونجا كه ميسوزه و اينا
مهرداد
با سلام

آقای بی نام نشان که تو تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ اومدی بیشتر پیام ها رو ریپلای کردی روی همه پیام هایی که بر علیه خودته! ی کم حرفه ای تر برخورد میکردی برادر تابلو شد که یک نفری و احتمالا خودتی از بیکاری نشستی توجیه کردن گند کاری هات برادر! سید جان! نکن!
ببند حسود جونم
آقا يا خانم بي نام
يه روز بيا حقوقي نفت
برو پيش مسئول دفتر قبلي دكتر جونت كه يه خانمه و ببين از دست دكتر چطور هنوز استرس و اضطراب داره و اسمش كه مياد دست به هم ميسابه
برو پيش راننده ش و ببين راننده ش، آقاي ف چطور از سلام نكردن و بي ادبي دختر و پسر دكتر مي گه و از اينكه به كار شخصي گماشته ميشده
برو پيش قديمي هاي حقوقي، كه يا بورس بودن و يا ممتاز و ببين گريدها بينشون چطور تقسيم شده! اكثرشون روي A يا ١٧ فريز شدن
برو پيش ممد. ع و از ايميل پرناله ش به دكتر بپرس
برو ببين دلشون از گريد C دادن به لمپني مثل ف... فر چقد خونه

نشين پاتو بنداز روپات و براي كوري تنگ نظران دعا كن... پاشو برو و بپرس

تو كه خانواده شو ميشناختي كلاهتو قاضي كن ببين كدوم خانمي در نفت (البته جز همسر كريم النفس ايشون) دوركاري مي كرده تو ايام كرونا...

لطفا تا نپرسيدين و تحقيق نكردين دهنتونو به اراجيف گويي و مردم فريبي ببندين!!!!
حق بین
چقدر تو بدبخت و حقیری آخه بچه یک ساله چه جوری سلام کنه؟😂😂😂اینقدر از حسادت داری میمیری که حتی از دروغ در مورد یه بچه کوچولو هم نمیگذری.از همین تکه حرفت معلومه بقیه نوشته هات چقدر سند داره.آقای دکتر دعای ما واتفاقا همون آقای ف راننده محترمتون پشت سرتونه.
دقیقا
آخه این وصله ها به پسر ۲ ساله و دختر ۵ ساله میچسبه واقعا؟؟!! معلومه که اصلا دکترو نمیشناسین و یه عده مزدبگیر دین فروش و کوردل هستید. بقیه حرفهاتونم مثه همین یه مورد اراجیفه
احسنت
خیلی بی ادبی و تنگ نظر. از حرفات میشه فهمید کی هستی و کجا کار میکنی. اگه انقدر شعور داشته باشی میفهمی بچه یکسال و نیمه هنوز بلد نیست حرف بزنه که بخواد سلام کنه. بعدشم کدوم استفاده شخصی! اگه راست میگی بگو همون آقای ف بقول خودت بیاد بگه لازم نیست تو از طرفش حرف بزنی.
بعدشم انقدر پای همسرشونو وسط نکشین مگه خودتون ناموس ندارین. هزاربار تو نظرات گفتن تنها کسیکه تو حقوقی وزارت شرایط استفاده از دورکاری طبق بخشنامه وزیرو داشته فقط اون خانوم بوده. اونم نرفته خونه استراحت کنه. برو آمار کارای ارجاعیشو دربیار و بعد بهتان ببند. بخدا خجالت داره انقدر پشت سرمردم حرف میزنین و دورغ میبافین. بخداوندی خداییکه شما قبولش ندارین همه تون یه جایی تو همین دنیا این دروغا چنان گریبانتون رو میگیره که بفهمین بخاطر چی بوده و کجا بوده
برو بابا تو همون حقوقی نفت چندنفر از خانوما دورکار بودن طبق بخشنامه وزیر و البته با اجازه دکتر موسوی. تو منابع انسانی سابقه همه هست. بعدشم امور مجلس که بیشترشون خانومن و اداره موازی اداره همسر ایشونه کل خانوماشون بجز یکی دونفر از یکماه قبل عید تا تابستون همه رفتن دورکاری و کار کلا تعطیل. میتونی بری از منابع انسانی بپرسی. چی میگی برا خودت؟!
كدوم خانومها تو حقوقي نفت دور كار بودن؟؟؟

ميشه اول فاميليهاشونو بگيد؟

والا يه روز با كريم النفس اتفاقي همصحبت شديم، تعجب كرد پرستار داريم و كاشف بعمل اومد كه كريم النفس در حال دور كاريه و ما مشغول كارررررررر حقوقي

البته انقد كريم النفسيش بالا بود خيلي كريمانه جمع كرد موضوع رو!
کاش مدیر این سایت مشخصات کاربران رو موقع درج نظر به طور دقیق اخذ میکرد که تهمت های زده شده قابل پیگرد قانونی بود. اینطوری هرکس و ناکسی جرات نمیکرد هرچی که لایق خودشه به دیگران نسبت بده. هرچند همینجوری هم قابل پیگرده.
فریز شدن روی گرید Aو ۱۷ هیچ ربطی به دکتر نداره. تو اگه حقوقی کار میکنی بدبخت به مملکت. دکتر چه جوری تو بیسوادو نگه داشته. هر حقوقی نفت میدونه گرید و چارت هر اداره پربوط به منابع انسانی هرشرکت و وزارتخونه ست و زیرمجموعه های اونا که تهیین میکنن هر واحد چندتا پست با چه گریدی داشته باشه. وقتی دکتر اومد خدا میدونه چقدر تلاش کرد تا چندتا گرید Aو ۱۷ و D و C برای مجموعه ش گرفت. کاری که هیچ مدیری نمیکنه. اگه واقعا از بچه های حقوقی هستی پس باید یادت باشه بچه ها چقدر خوشحال شدن و چقدر از دکتر تشکر کردن بخاطر این موضوع. معلومه یا بیخبری یا دروغگویی یا جاهل!
فريز شدن رو گريد
فريز شدن رو گريد كاملا يه جاهايي ريط به مدير داره باسواد جووون!!!
يكي اونجايي كه ارزشيابيها رو ميده و باعث ميشه به گريد بعدي دير برسي و يكي اونجا كه گريد شخصي و سازمانيت همپوشاني مي كنه و گريد شخصيت نمي تونه بالا بره

يه مثال مي زنم و دعا مي كنم متوجه بشي: وقتي مثلا گريد سازماني شما ١٧ هست با ارزشيابي مثلا B مدير (بجاي A) طولاني تر گريد شخصي رو مي گيري و طولاني تر ميشه رسيدنت به ١٧ شخصي
وقتي هم شخصي و هم سازمانيت ١٧ ميشه نمي توني روي A شخصي بشيني ولو اينكه زمانش رسيده باشه

الان تو حقوقي نفت خيليا به لطف موسوي روي ١٧ يا A سازماني ابقا شدن و نمي تونن شخصيهاشونو بموقع بگيرن

البته تو كه سن دقيق بچه هاي دكتر رو مي دوني و به خونه ش رفت و آمد داشتي از خزانه غيب بهت مي رسيده و درد فريز شدن نكشيدي كه بقيه رو متهم به بيسوادي و بي ربط بودن گريد به مدير مي كني
دوست عزیز، محدودیت های چارت سازمانی قابل پذیرش هست، چیزی که همکاران را آزار می دهد این هست که چرا سمت C در اول کار و در بدو تصویب چارت به شخصی، تخصیص داده شد که هنوز کارمند رسمي شرکت هم نیستند و زحمات همکاران با سابقه کماکان نادیده گرفته شد.
دکتر فقط چارت رو اصلاح کرد و سمت ها رو ارتقا داد، کاری که هیچ مدیری نکرد. تخصیص سمت ها و اینکه هر کس رو چه سمت و گریدی باشه با مدیر فعلیه.
دكتر بالاخره يه عده رو بايد تو چارت جا مي داد و عليهذا تغيير ساختار داد
هيچوقت نديدم براي رضا خدا كار كنه
بله بله امروز دورکاریتو خوب انجام دادی دکتر باید بهت جایزه بده
احسنت
حق بین
اینقدر بعضیا از حسودی دارن میمیرن که گیر دادن به بچه یک ساله آخه بچه یکساله چه جوری حرف بزنه که بخوادسلام بده یا نده ؟از همین حرف دروغت دیگه تکلیف بقیه حرفات معلومه.خدا اینجوری روسیاهتون میکنه.آقای دکتر موسوی دعا ما و اتفاقا همون آقای راننده محترمتون بدرقه راهتونه.ان شاا...هرروز موفق تر از دیروز باشید.
خوب شد طرفداراي دكتر از سوراخاشون در اومدن😂😂😂

گذاشتن آب از اسياب بيفته و بعد بيان دور هم جمع شن و مثبت بدن به نظراتشون!!!😂😂😂

خوش باشين😂😂😂
حقوقی نفت
🤣🤣🤣🤣
لعنت بر ریاکار
مرگ بر منافق
چرا خودزنی میکنی؟چرا خودتو نفرین میکنی؟بابا دنیاپرستی اینقدر ارزش نداره؟البته حالا که اینقدر مشتاق مرگی ماهم دعا میکنیم زود بمیری.الهی آمین یا رب العالمین 😂😂😂😂😂😋😋
تو از کدوم ... اومدی که این همه بوی تعفن کینه و حسادت میدی
همه ما میدونیم که دکتر انسان شریف و باایمانی بود و این چند نفری که اینطور تو روز روشن تهمت میزنن و دروغ میگن علیه دکتر واقعا باید از خدا بترسن.
پیام های طرفدارها و علاقمندهای سید رو همون کسانی که این خبر کذب رو مهندسی کردن با همدستی تو در سایت نفت ما دلیت میکردید
بی نام
به نظر می رسد پرداختن به مباحث مربوط به همسر و فرزندان آقای موسوی عملاً‌ باعث منحرف شدن اذهان از اصل موضوع آقای موسوی می باشد. که البته دامن زدن به مطالب مربوط به همسر و فرزاندان ایشان شاید هم توسط خود آقای موسوی هدایت شده باشد،‌ برای منحرف شدن اذهان از اصل موضوع،‌ لذا بهتر است کماکان به موضوعات و سوء استفاده های احتمالی که در متن خبر درج شده است بپرداز یم.
یک نفتی
دقیقا موضوع برادر ایشان آنهم در زمانم تصدی خود دکتر مهم ترین موضوع هست که بایستی نهادهای نظارتی ورود کنن
موضوع برادر ایشون هم دروغ مهندسی شده این سایت بود
ناشناس
بابا حال از دل پرسنل حقوقی نفت وگاز پارس خبرندارید که چه خونی به دل اونا کرده چندنفر را بیچاره کرده ..چقدر همه رو مورد بی احترامی و تحقیر قرارداده
از رییس و کارشناس و مسوول دفتر تا نطافتچی و راننده و نگهبانی

معنی مدیر بودن را ی جور دیگه فهمید عربده کشی و گستاخی و غرورو تکبرو جاه طلبی و فرصت طلبی

چندنفر ازدستت صدمه خوردن چه جوری میتونی ریلکس باشی
😂😂😂😂😂ای نامرد خدا نشناس بسه خجالت بکشاز حرفات
همه آدم های با شرفی که تو حقوقی نفت و گاز کار میکنن دکتر رو دوست دارن و براش دعا میکنن.
حقوقی نفت و گاز
ببند بابا، پرسنل نفت و گاز همه دکتر رو دویت داشتن و بهش احترام میگذاشتن
اره انقدردوستش داشتن وقت رفتنش همه انگارنه انگاربودن

هرکی برگشت میگفت خداروشکر که رفت
جالبتراینکه یکی تویک اتاق میگفت پدرمون را دراورد تواتاق دیگه می رفت میگفت چون بمن گرید داده هیچی نمیگم😃😃😃حالا هم که راه میرن میگن دکتر سوادنداشت .مشکل همکارااینه که متظاهرهستن باهرکسی تورو ی رفتاردارن پشت سر ی رفتار شهامت گفتن ندارن...
شما خیال کن همه دوستش داشتن ....تظاهر وچابلوسی توهمه ادارات بیدادمیکنه.
دکترلحظاتی که باخودش ووجدان خواب رفته اش تنها میشه حتما اگه وجدان بیداربشه یادش میاد باکی چطوری رفتارکرده کجا ناحقی کرده
دکتر موسوی بزرگ بود و هر بزرگی دشمن داره. دشمن های حقیر و بدبختی مثل تو. اینقدر حقیر و دروغ گو که به هر تهمت و دروغی متوسل میشن اما همه مکر و تهمتهاشون به خودشون برمیگرده
ناشناس
فقط ی نفر تو نفت وگاز پارس ازش راضی بود و باخودش رفت
بقیه هرکدوم را ی جور ذلیل کرد
برید از مدیرمالی که ی روزی رییس قراردادها بود بپرسید چه جوری تخریب میکرد همه را
عاقبت
منتظرم ببينم عاقبت حسن، سيد حسن، دكتر، صدا خش دار،
حافظ اشعار حافظ و مولانا، آن عربده كش و عذرخواه، آن موجودي كه همه رو راضي نگه مي داشت و بعد در موقع و فرصت مقتضي زير چارپايه شون مي زد چي ميشه
.
منتظرم... منتطر ديدن و شنيدن...
منتظر تحقق وعده هاي خدا هستم در مورد ايشون...
عمرت کفاف نمیده انشالله
آدمهاي كوچيك و كاراي بزرگ
طرف گفته جوونترين مدير حقوقي نفت بودم
بعدا كه سن دكتر زين الدين رو شد
گفت ببينيد تا سال ٧١ حقوقي نفت، مديريت نبود كه! رياست بود

همه ي كاراي كارشناس حقوقي اوپك گازي همينطوري بود!!! افتخار ساختن براي خودش با بازي با كلمات!!!!
همکار نفت و گاز
بخاطر خوبی هاش و دعای آدم های زیادی که ازش خیر دیدن، دکتر عاقبت بخیر میشه. به دعای بچه های سیستان، به دعای بچه های بم و کرمان.. اما بدبخت حقیری مثل تو که منتظر پیشامد بد برای دیگرونی حتما میری به جهنم
ایشان با این تعجیلی که بزای رفتن به قطر داشت که کارشناس حقوقی بشود عملا اذعان کرد که قبای مدیر حقوقی نفت خیلی خیلی برایش گشاد بوده است و از اول هم اشتباهی در آن جایگاه قرار گرفته. والا هرطور فکر میکنم مدیر حقوقی نفت خیلی جایگاه بالاتری است.
لیاقت داشته رفته تو میرفتی تهمت هارو بجونت میخریدی
ما حسود .ما تهمت زن همه مابخیل همه ما دل درد

توخوب تومسلمون توبنده مخلص توکارمندنمونه
شما خداشناس و سر سجاده که فک میکنی با توبه واستغاثه همه چی حله...
ی چیز را تاخرعمرخودت وهمسر کریم نفس یادت باشه
اگه از دیوار کسی بالا رفتی از دیوارت بالا میرن حالا این دیوارو مرز میتونه کار باشه ..حق وناحق باشه ..ناموس باشه..بیت المال باشه .دین وحقی باشه که باید انجام میدادی وندادی قراردادایی که باید حق مردم را درنظر میگرفتی نگرفتی...باید همه رو توزندگی وکار تسویه کنی اینجاباشی واونجاباشی

ی سر بیمارستلن نفت برو انقدر رییس ومدیرگنده ترازتو که ناحقیا کردن پشت در مطب دکتر و درمان هستن ...
قلبایی که لرزوندی ...چشمایی که گریاندی...
جنابعالی و همسر کریم انفس برو مطالعه کن بببین ازاین دیواراومرزا گذشتی یانه

که میای اینجا مارو حسود وبخیل وناصالح فرض میکنید


توهمانی بودی که گفتی من به آخرت و عداب الهی ایمان دارم

چون خیلی دم ازایمان میزنی ....بنظرم دیگه سکوت کن
بترس از كسي كه جز خدا پناهي نداره
چقد خوب گفتين از دلهايي كه لرزيد و چشماني كه گريست
.
تاوان دارن همه شون چون خدا هست♥️😊
همکار حقوقی نفت
خدایا حافظ و نگهدار سید باش، شهادت میدم که از دوران کارشناسی و دانشجویی میشناسمش و اون همیشه انسان بسیار پاک و بامعرفتی بود. سید، همکار بزرگوارم هرجا هستی خدای محمد(ص) پشت و پناهت باشه.
موسوي و رضوان
خداي محمد؟
عبارت سيده كه!!! خودت براي خودت شهادت دادي سيد؟

جوووون بابا
امور حقوقی
خدا نگهدارت باشه دکتر، خدا میدونه، همه همکارا هم میدونن تو چقدر پرتلاش و نجیب بودی و دشمنانت چقدر دروغگو و حقیرن.
درود بر سيدحسن. درود بر سيدحسن. درود بر سيدحسن.
محمد توکلی
نه ، عبارت مال منه، به کوری چشم تو تا همیشه هم میگم خدای محمد (ص) نگهدار سید باشه
سید مرد خدا بود، چطور دلت میاد اینطور تهمت بزنی.
ناصر
دمت گرم سید، یه چند نفر از حسودی مردن اما بقیه هممون بهت افتخار میکنیم. دمت گرم. خدا پشت و پناهت
ناصرك...
ناصر جان؟
امار همه رو داري؟!!!!!
آهای خبردار مستی یاهوشیارخوابی یابیدار توشب سیاه ازچپ وازراست یکنفره داره جارمیزنه جار آهای غمی که مثل ی بختک روی سینه ام شده ای آوار از گلوی من دستاتوبردار.
کوچه های شهر پر ولگرده دل پردرده،شهر پرمرد و پر نامرده
آهای خبردار باغ داریم تا باغ ..مرد داریم تامرد یکی سرکار یکی سربار آهای خبردار یکی سردار
توی کوچه ها نسیم رفته پی ولگردی
توی آسمون ماه دق میده درد بی دردی پاییز اومده پی ولگردی
بیابنویسیم
که خدا ته قلب آینه ست
باهمیشه موندن وقتی که هیچی موندنی نیست
جابر
دکتر موسوی عزیز و بزرگوار، دوست خوب و بامعرفتم خدا یارت باشه. کینه و تهمت و حسادت چند نفر حقیر فقط خودشونو رسوا کرد. ما حقوقی ها همه دوست داریم و برات دعا میکنیم.
شيرين مدني
خدايا
موسوي و معرفت؟
همکار نفت و گاز
دکتر دمت گرم، بزرگی و خورشیدی، خفاش ها از نور بدشون میاد. جیغ بنفش میکشن. دمت گرم. دمت گرم مشدی
كارمند قراردادموقت نفت و گاز پارس
خيلي دلم ميخواد بدونم امتحان امروز سركاري بود يا جدي واقعاً خود طراح سؤال هم بلد بود جواب اينارو بده؟؟؟؟!!!!!!!!
ندا سيفي
اين حجم از واكنش و نفرت قابل توجهه دكتر! حسن! سيد! مدير! صدا خش دار!
.
مباركت باشه!!!
.
هر از گاهي خودت و معدود افراد دور و برت بياين و منفي بدين به نظرات ادمهاي دلسوخته از رفتارهات!
تویی که میای با اسم دیگرون علیه دکتر مینویسی خیلی حقیر و بی ارزشی. فکر میکنی کسی نمیشناسدت اما میشناسیمت. وای به دنیا و آخرتت.
س س
این حجم از حقارت و کینه و حسادت تو و سه نفر دیگه که تهمت و دورغ علیه سید نوشتید هم قابل توجه. "یریدون لیطفئو نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون".
فرحناز مقیمی سارانی
فرحناز مقیمی سارانی/ خبرنگار و کارشناس رسانه روابط عمومی صنعت نفت
کاربرد روانکار در صنعت نیروگاهی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی