۰
۱
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۷
کد مطلب : ۱۵۳۷۹۹
کشوری که از وارد کننده به صادرکننده کاتالیست تبدیل شد!

افزایش سهم کاتالیست های نفت و گاز سرو در بازارهای جهانی+فیلم

کاتالیست به عنوان یک‌محصول استراتژیک و تحریمی شناخته می‌شود که میزان تولید مجتمع های پتروشیمی، پالایش نفت و فولاد به لحاظ کیفی و کمی وابستگی شدیدی به این کالا دارد.
فایل ویدیو
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، درحال حاضر تعداد شرکت‌های توانمند در بازار جهانی کاتالیست کمتر از پنج شرکت بوده و شرکت نفت و گاز سرو با رقم زدن حجم بالایی از صادرات کاتالیست در سال های گذشته ‌و افزایش چشمگیر آن در سال ۱۴۰۱ توانسته‌است در باشگاه صادرکنندگان کاتالیست جهان به خوبی جای خود را ثابت نماید.
با این اقدام چشمگیر در حوزه صادرات محصولات دانش بنیان، دروازه های جدیدی از صادرات کالاهای استراتژیک خدمات فنی مهندسی‌به روی ایران باز شد.
طبق نظرات کارشناسان، عدم تامین کاتالیست در یک دهه اخیر برای شرکت های پتروشیمی، پالایش نفت و فولاد می‌توانست بحران های ملی و اقتصادی بزرگی را برای کشور ایجاد کند. اما با تلاش هیئت مدیره، مدیران و متخصصان شرکت نفت و گاز سرو، ضمن رفع این بحران، شاهد صادرات کاتالیست ایرانی به سه قاره جهان و فعالیت آنها در قلب ریفرمرها و مادول‌های مجتمع های صنعتی خارجی هستیم.
شرکت نفت و گاز سرو با این افتخارآفرینی ضمن ارزآوری و رفع سایه تحریم از صنایع کشور، آینده ای روشن را برای صنعت نوین کاتالیست رقم زده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کاظمی
چه عالی خدا قوت
اصلا فکرش را نمیکردم کاتالیست ما به این جایگاه برسد
احسنت
مسجدسلیمان میعادگاه کشف نفت در ایران
شیدا آریایی پور/حقوقدان،پژوهشگر
نمایشگاهی که فقط اسم بین‌المللی را یدک می کشد
شیدا آریایی پور/حقوقدان ، پژوهشگر