۰
۱
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
کد مطلب : ۱۴۱۳۲۹

آیا معاونت حقوقی وزارت نفت هم شامل این دستورالعمل می شود؟

دستور العمل معاون اول رییس جمهور درباره انتصاب مسوولین حقوقی دستگاه های اجرایی: انتصاب بالاترین مسوول حقوقی دستگاه های اجرایی پس از تایید صلاحیت تخصصی و تایید معاونت حقوقی ریاست جمهوری انجام گیرد
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فرهاد
خیر. وزارت نفت از شمول موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری خارج است.
چرا بزرگ‌ترین توسعه‌دهنده گاز جهان، «ساختمان استاندارد» ندارد؟
فاطمه هلیسائی/رییس روابط عمومی شرکت مهندسی  و توسعه گاز ایران
تقویت دیپلماسی انرژی اولویت امروز کشور
حشمت اله رضایی؛ کارشناس انرژی