۵
۶۶
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
کد مطلب : ۱۲۴۱۱۰
اختصاصی"نفت ما"

مدیر تولید شرکت نفت فلات قاره برکنار شد

بر اساس اخبار رسیده به "نفت ما"محمد حسین دانشفر مدیر تولید شرکت ملی فلات قاره به تازگی برکنار شده است.
محمد حسین دانشفر
محمد حسین دانشفر
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   از دانشفر به عنوان گزینه مدیر عاملی فلات قاره پیش از انتصاب سلمان زاده به این سمت یاد می شد.

 دانشفر که مدیر حراست نفت فلات قاره ، رییس حراست شرکت ملی نفت ایران ،مدیر برنامه ریزی نفت فلات قاره  وسوابق دیگری را در کارنامه خود دارد چندی پیش با حکم سلمان زاده از سمت مدیریت تولید شرکت نفت فلات قاره برکنار شده است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هادوی
واقعا باید تاسف خورد به حال سیستمی ک نفر متخصص و بهترین مدیر نفتی اش را برکنار می‌کند.
نظر
اتفاقا دست آقای زنگنه و آقای سلمان زاده درد نکنه ایشون توی حراست بودند چطور مدیر تولید بزرگترین شرکت نفتی ایران باید باشند اصلا هم آدم خوب نبودند.
بروید در مورد عملکرد ایشان در دوران مدیریت تحقیق کنید. هر کاربرده اند واقعا عالی عمل کرده اند.
نفتی
با سلام و احترام
جناب دکتر دانشفر یکی از نیروهای نخبه نفت هست پله های پیشرفت را یکی یکی با شایستگی کامل بدست خواهد آورد ...درود بر ایشان . مدیر ولایی . مدیر پاک.مدیر شایسته.
علی اکبری
ایشان بهترین گزینه مدیرعاملی فلات بوده اند. حدود دو دهه است در این شرکت هستند و تسلط خوبی داشتند بر کار سکوهای تولیدی. سیاسی بازی در کشور موج می‌زند نمی‌گذارند روند توسعه شتاب بگیرد.
کمایی
علی برکت الله با این تیم وزارت نفت... تاسف
نفتی
دنیا کوچک است و محل گذر هدف انجام یک کار درست است. ایشان وظایف و دین خود را به نحو احسن انجام داده است
زمانی
حیف !!
بدا به حال صنعت نفت! البته طبیعی بود!!
موسوی
یکی از قویترین مدیران پاکدست نفت
بهرگان
درود بر این مدیر شایسته. هر جا بوده منشا تحول بوده است. از امثال این نیروها دولت باید استفاده کند.
فقط پارتی بازی فقط از یه خانواده سه نفر برده سرکار از چند خانواده دیگر دونفری وتک نفر ی همه فامیل درجه یک. دایی. عمه خاله عمو
دقیقاً
صفایی
من به شخصه شاهد تلاش های شبانه روزی ایشان برای انجام کارها بوده ام و حرص خوردن ها برای انجام کار. قسم‌جلاله می خورم اگر ایشان نبود خیلی از کارها انجام نمی شد چه در دوران زنگنه چه قبل از آن. واقعا برای ایشان مهم نبود کی هست و‌ کی نیست؟ چقدر باید در حوزه های تخصصی نفت دخالت شود؟!
رسول ارزانی
با سلام
جابجایی بسیار نا بجا وحتی شوک آورنده برای پرسنل فلات قاره بود
تنها مدیری می توان نامبرد که شبانه روز وحتی ۲۴ ساعته در خدمت صنعت وپرسنل بودتد...وبا عشق و با جان ودل خدمت می کردند
همکار
جناب آقای دکتر دانشفر یکی از بهترین نفرات ارزشی فلات قاره می باشند که متاسفانه از تجارب ایشان در سازمان بخوبی استفاده ننموده اند
به چه فلاکت افتاده شرکت فدات قاره ؟؟؟ این نگین خلیج فارس . حافظی و بورد با تایید زنگنه این شرکت را به نابودی کشاندند . تبار گرایی هم در دوره حافظی و بورد بی شرمانه بود !!!!
سلمان زاده هم بهتر و با تجربه تر از خودش را هرگز بر نمیتابد
دانشفر اگرچه از نیروهای وارداتی زورگویان بود ، اما الحق بسیار کار آمد بودند
بیانگر
آقای دکتر دانشفر مدیر بسیار ارزشمند و توانایی هستند که در مقطع فعلی تحت تاثیر زنگنیسم حاکم بر نفت از کار برکنار شدند ، اما
این نیز بگذرد
کارمند فلات قاره
ایشون مدیر سیاسی بود که از روز اولش فقط پشت نماینده ها مخفی شده بود . فقط فیگور و ادای مدیریت داشت . ضمنا بروید و زوم کنید روی دلیل برکناری و الکی شعار پاکدست و مدیر لایق و از این حرفها ندهید . بهترین اقدام سلمان زاده برکناری چنین شخصی بود .
اتفاقا مثل خیلی از مدیران که روزانه میهمان تعداد زیادی از نمایندگان بودند و دفتر آنها شده بود تردد نمایندگان مثل اقای ... ، ایشان هیچ صنمی با نمایندگان نداشت.
مستقل
علیه وزیر محترم نفت هم حرف می زنند. عادت ماست به قطارهای در حال حرکت سنگ پرتاب می کنیم.
بهرگان- فلات قاره
مگر حرکتی از تیم زنگنه می بینیم که میگید کدوم قطار ؟؟؟ کدوم تولید؟؟؟ پروژه ها تعطیل فقط بهانه کرده تحریمه پول نیست
خداوکیلی کاری بود.
اگر پاکدست نبود میتوانید از خود مدیرعامل فعلی بپرسید چند تا از مدیریت ها را به ایشان داد که قبول نکرد. خدا را در گفته هایتان در نظر بگیرید.
فلاتی
همکار گرامی داری اشتباه میکنی ایشان غیر از خدمت صادقانه کاری انجام نداند آقای وزیر نفت است که پشت نماینده ها مخفی شده و می بایست تا الان استیضاح می شد و وزارت نفت شده پاتوق نماینده های رای نیاورده . کلیپ های زنگنه را در صحن مجلس درخصوص جذب نمایندگان مجلس ببینید و الان که مجلس انقلابی شده لحن خود را تغییر داده سیاسی کاری و فریب افکار عمومی فایده ندارد بیژن جان .
فلاتی
همکار گرامی داری اشتباه میکنی ایشان غیر از خدمت صادقانه کاری انجام نداند آقای وزیر نفت است که پشت نماینده ها مخفی شده و می بایست تا الان استیضاح می شد و وزارت نفت شده پاتوق نماینده های رای نیاورده . کلیپ های زنگنه را در صحن مجلس درخصوص جذب نمایندگان مجلس ببینید و الان که مجلس انقلابی شده لحن خود را تغییر داده سیاسی کاری و فریب افکار عمومی فایده ندارد بیژن جان .
اقدام به موقع و درستی را جناب سلمان زاده انجام داد.
جابجایی حق طبیعی مدیران است.
دشتی
آقای سلمان زاده اقدامی انجام ندادند از بالا دیکته کردن بهشون
همکار شرکت نفت
بهتر بود مینوشتید سردسته مافیای نفتی و کارچاق کن شرکت نفت فلات قاره برکنار شد .
احمدی نژاد گفت مافیای نفتی هست!!
هست؟!
سلام بزرگوار
اگر سندی مبنی بر کارد چاق کنی دارید اعلام کنید چرا که جز خوبی از دکتر دانشفر طی چند سال گذشته همکاران ندید ه اند
قشم
وضعیت فلات قاره و تولید را بعد از ایشان می بینیم یه دانشفر بود و یه فلات .
همکار
متاسفانه زنگنه و باندش در حال نابودی صنعت نفت و اجرای سیاست زمینهای سوخته هستند.امیدوارم تا بیش از این دیر نشده کسی به فریاد پرسنل و این صنعت مادر کشور برسد
nioc7786@yahoo.com
تیم زنگنه در آینده ای نه چندان دور در سیستم قضایی محاکمه خواهند شد .
عباسی
کسی فریادرس منابع انسانی نفت نیست وزیری که تا الان نتوانسته از سال 92 با این هزاران سمت خالی یک آزمون استخدامی برگزار کند و پرسنل زیرمجموعه ایشان یکی یکی دارند خودکشی می کنند و نیروی انسانی را شخم زده . خدا رحم کند البته وزیر نفت قراردادی مدت معین را برای نورچشمی ها بدون تشریفات را انجام میدهند
واقعا متأسفیم . مدیرامور تولید که گزینه مدیرعاملی شرکت فلات قاره بود با فشار زنگنه برکنار شد.
جناب مدیرعامل این رفتار شما بر اساس عدالت و انصاف نبود حداقل در حق خدمات ارزنده ایشان به صنعت نفت جوانمردی و آزادگی را رعایت می کردید.
دانشفر مدیری لایق, کاربلد , متخصص , باتجربه و با سواد برای صنعت نفت می باشد و خواهد بود.
دوران شما نیز بگذرد. توکل بر خدا برای ایشان بس است. دانشفر نان تفکر خود را می خورد
محمدی فلات قاره
تنها دلیل برکناری ایشان این بود که مدیرعامل فعلی افراد شایسته تر از خودش را نمی‌توانست تحمل کند
نداف
باعث تاسف است فردی لایق و کار بلد و توانا بجای ارتقا سمت و پیشتیبانی و جوانگرایی. با تهمت و افترا از سوی بعضی از مقرضان از سمت برکنار می کنند.
همکار
درود بر این انسان خوب
قشم فلات قاره
باسلام خدمت دوستان فقط یه سوال از منتقدان دکتر دارم یخورده انصاف داشته باشید بروید و جستجو کنید ببینید کدام یک از از اعضای هیئت مدیرعامل فعلی تجربه سوابق و تحصیلات دکتر دانشفر را در رزومه خود دارند متاسفانه فلات قاره روبه نابودی هست .
طاهری
هیچکدام سابقه و مدارج نفتی عملیاتی ندارند از مدیر فلات قاره تا مدیرعامل نفت که وزیر اقتصاد بود
محمدرضا از سکوی بلال
با سلام و درود به جناب آقای دکتر دانشفر مدیر لایق خاکی و کاری ، برکناری شما تبعات خوبی برای فلات قاره نخواهد داشت، متاسفانه مدیریت تولید که از مدیر عامل هم پست حیاتی و مهمتری هست شده سکوی پرتاب به اینور و اونور ، هم جناب دانشفر و هم مدیران قبل از ایشان تا اومدن به شرایط کار عملیات مسلط بشن برکنار میشن ، معلوم نیست چخبره
همکار
اگر نگوییم خاینانی قدرتمند در این کشور جولان می دهند، حماقت مثال زدنی انها مثل روز روشن است.
این شرایط مطمینا حکمتی خواهد داشت که ان شالله به زودی توفیقات بیشتر اقای دکتر دانشفر را به همراه خواهد داشت.
لابد به خطلان جون بابا "تو" گفته
اسدی
عمر مدیریتی زنگنه و تیمش در مراحل آخر تنفس است.
فلات
قطعا همینطوره . به امید اقدامات مجلس انقلابی در استیضاح زنگنه . اندکی صبر سحر نزدیک است
نفتی
با سلام همانطور که در کامنت ها عنوان شده سوابق مدیریتی و اقدامات جهادی گسترده دکتر دانشفر از زمان حراست تا الان بر کارکنان نفتی بخصوص مناطق عملیاتی پوشیده نیست بالاخره تیم مدیریتی فعلی نفت (ژنرال ها!!!) انسانهای باسواد و سالم و کاری را بایست کنار بزنند و مدیرانی که اکثرا نماینده مجلس و با مدارک تحصیلی غیرمرتبط می باشند را به کار بگمارند و این مسئله ای برکناری ایشان در فلات قاره طبیعی بود . وزیر نفت که خود چندین بار استیضاح ایشان در مجلس مطرح شده و به واسطه دوستان خود در کمیسیون انرژی و نمایندگان مجلسی که جذب نموده با لابیگری و دروغ پردازی و فریب افکار عمومی تا الان از استیضاح فرار نموده است . لذا در آینده ای نزدیک و یا بعد از اتمام دوره ریاست جمهوری می بایست خود و همدستانش پاسخگوی تخلفات گسترده خود بخصوص در پیمانهای واگذار شده و قراردادهای نفتی و میادین و ... و تضییع حقوق بیت المال در دستگاه قضایی باشند . همانگونه که امثال طبری ها الان دارند جواب پس می دهند . نمایندگان انقلابی و ولایی فعلی مجلس شورای اسلامی عنوان نمودند بحث استیضاح وزیر نفت پس از تشکیل کمیسیون انرژی مجددا در صحن به جریان خواهد افتاد و این انتصاب ها میایند و می روند آن چیزی که می بایست تیم فعلی وزارت نفت توجه داشته باشند پاسخگویی اعمال خود در دستگاههای قضایی ونظارتی است . اگر مخاطبان یادشان باشد آقای بیژن زنگنه در مصاحبه های خود عنوان می نمود از زندان می ترسم !!!یا حق
گازی
هر دم از این باغ بری می رسد
س
تنها دلیل این کار این بود که سلمان زاده نمیتوانست مدیر عامل شخصی توانمندتر از خودش باشه..زنده باد ..خدماتی که دانشفربه صنعت نفت وگاز کشور داشته اید همیشه در اذهان ما میمونه..در حد توانشون هم تونستن کمکی کنن به بچه های منطقه به خصوص جوانهای محروم و تنگدست که با دعای همین ها انشالا دکتر دانشفر را در درجات بالاترخواهیم دید...فلات سلمان زاده رو هم خواهیم دید...
تقی
این اقدام سیاسی و بر اساس جهت گیری های خطی و گروهی و جناحی است. نباید نیروهای کارآمد بدین چشم دیده شوند. متاسفم .
خادم
حیف و صد حیف!
این دولت به سیم آخر زده است!
بهروز صمدی
اگه پلاسکو یه ستون مثل دکتر دانشفر داشت هیچ موقع نمیریخت.
تو این سیستم هرکی صادقانه و دلی بخواد کار کنه نمیذارن
به امید سمت بهتر برای دکتر دانشفر
“دکتر تا وزارت خواهد رفت.”
این را جایی حک کنید تا زمان تحقق ان شاءالله
مدیر ساعی، زحمتکش، با اخلاق و حرفه ای صنعت نفت🌷🌷
حافظ
ایشان یک مدیر لایق و بی مانند نفت بودن. با عرض پوزش از همه دوستان، حالا چند تا ... توی همین نظرات .......... میکنند که ایشان فلان مشکل را داشت، بذارین اینطوری فکر کنند.
رنجور
متاسفم برای سیستمی که به نظر می آید دنبال کار نکردن است.. تنها نقطه ای که در فلات قاره کار می کرد همینجا بود. هر جا تحرکی هست همانجا را تعطیل می کنند! عجیب است این معما!
خطاب به برکنارکنندگان :

ای فلک عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست

عرض خود می بری و زحمت ما می داری!
ع-م
بخت بازآید از آن در که یکی چون تو درآید روی میمون تو دیدن در دولت بگشاید
صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را
تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید

دکتر محمدحسین دانشفر مدیری جوان، نخبه، متخصص، کاردان و دلسوز و نمونه انسانی کامل و وارسته است. که حقیقتاً لیاقت ایشان بیش از آن چیزی هست که بوده، و ان شاءالله مدارج علمی و مدیریتی را با سلامتی و موفقیت ادامه خواهند داد.
اقدام جالب مجلس در مورد زنگنه
مجلس به جای استیضاح وزیر نفت
از خیانت ها و خسارت های چند هزار میلیاردی او به بیت المال به قوه قضائیه شکایت می کند

زنگنه میداند به پایان راه رسیده و مجلس اورا رها نخواهد کرد

زنگنه و روحانی توطئه اشان این بود
که با استیضاح مجلس فورا زنگنه استعفا ءدهد ،( مانند حجتی و شریعتمداری ) تا جوابگوی نمایندگان نباشد.

با هشیاری مجلس
و آمادگی قوه قضائیه برای محاکمه زنگنه، قطعا حسن روحانی و زنگنه،از چنگال عدالت نمی توانند فرار کنند.

به امید خدا. به زودی در راس وزارتی برادر. خدا حافظ و نگهدارت باشه. من در این مدت خدمت 23سال همچین شیر پاک خورده ای ندیدم. انشالله خدا پشت و پناهت.
سعیدآبنوس
باسلام دکتردانشفر ازنخبه ترین مدیران کشور بودن جای تاسف بایدخورد که چنین آدمی رادارن خراب میکنندان شالله درپناه خداوندموفق باشید
یه نفر
حقش بود این آقا فقط از خانواده و عمو زاده های خودش می‌بره سر کار، قربونش دهس همو آقا که ای کاره که...
علی
دلش خواست مگه قراره فامیل تو باشه خودتو کی آورد؟
پیرمرادی
واقعا صنعت نفت دیگر مدیری مثل آقای دکتر دانشفر را به خود نخواهد دید،امیدوارم هرکجا که هستن سلامت باشن،الحق که آقای دکتر دانشفر بینظر بود
همکار
عالی بود