۱
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
کد مطلب : ۱۲۷۷۳۰
مدیرعامل پتروشیمی اروند خبر داد:

عرضه اولیه پتروشیمی اروند، در آینده نزدیک

مدیرعامل پتروشیمی اروند گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، نماد پتروشیمی اروند به زودی روی تابلوی بورس قرار خواهد گرفت و سهام آن، عرضه اولیه خواهد شد.
حسن نشان‌زاده
حسن نشان‌زاده
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    حسن نشان‌زاده گفت:پتروشیمی اروند به عنوان بزرگترين توليد كننده pvc  ایران، از امروز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه گام مهمی را برای ورود به بازار سرمايه برداشت.

وی افزود: بازار سرمايه كشور با حضور بالغ بر  ۶۰۰ شركت بعنوان يكي از بازارهای شفاف و مورد اقبال اركان نظام بوده كه ورود پتروشیمی اروند به این بازار می‌تواند بر اعتبار بین‌المللی شرکت بیافزاید.
مدیرعامل پتروشیمی اروند تصریح کرد: در حال حاضر اقتصاد كشور از بانک محوری به سمت محوریت بازار سرمايه در حركت است و در اين موج خروشان شركت پتروشیمی اروند بايستی جايگاه خود را بدست آورد.

وی با بیان اینکه با تلاش بی‌وقفه كاركنان و مديران مجموعه و حمايت‌های سهامداران، عمده فرآيند پذيرش با سرعت بالايی در حدود ٤ ماه تكميل شده ، اظهار داشت: این تلاش‌ها به زودی به مقصد نهايی خواهد رسيد و نماد معاملاتی شركت بر روی تابلو بورس خواهد نشست و سهام اروند عرضه اولیه خواهد شد.

نشان‌زاده در پایان با بیان اینکه گام‌های نهايی پذیرش پتروشیمی اروند در حال انجام است، خاطر نشان کرد: پس از جلسات انجام شده با مديران سازمان بورس و جلسه نهايی كه امروز صورت گرفت، بايستی منتظر  كشف قيمت سهام برای عرضه اولیه به بورس در زمانی نزديك باشیم.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

راهکار بهینه برای ساخت واحد سولفورزدایی در واحد‌های احیاء مستقیم
علی دیبایی/ مدیر فروش و بازاریابی شرکت گسترش فناوری خوارزمی
پایش وضعیت سلامت گیربکس با تحلیل سیال درون آن
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهاری خودرویی و صنعتی