۲
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
کد مطلب : ۱۲۹۰۶۰

پیشنهاد تشکیل وزارت انرژی در کمیسیون انرژی

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بحث و بررسی پیرامون اولویت های کاری کمیسیون در چهار سال پیش رو و تمرکز بر روی تدوین اساسنامه شرکت ملی گاز خبر داد.
کمیسیون انرژی
کمیسیون انرژی
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   احمد مرادی  ضمن تشریح جلسه امروز صبح کمیسیون انرژی، بیان کرد: در جلسه امروز صبح کمیسیون انرژی، اولویت های کاری کمیسیون در چهار سال پیش رو مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نمایندگان پیشنهاداتی را مطرح کردند تا اولویت هایی در چهار سال پیش رو مورد پیگیری قرار گیرد.
وی در ادامه اظهار کرد: پیگیری اساسنامه شرکت ملی گاز از جمله اولویت هایی است که مطرح شد تا کمیسیون آن را دنبال کند. پیشنهاداتی در خصوص تشکیل وزارت انرژی که ترکیبی از وزارت نفت و نیرو است مطرح شد. قرار شد این موضوع نیز در کمیسیون دنبال شده و بحث های کارشناسی بر روی آن صورت گیرد.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس تصریح کرد: دیگر اولویت های کمیسیون نیز در حوزه تقنینی و نظارتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. قرار شد جمع بندی نهایی در این زمینه صورت گیرد تا کمیسیون بتواند در چند سال پیش رو با برنامه ریزی و کار کارشناسی بخشی از مشکلات را برطرف کند.

منبع: ایسنا 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما