۳
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
کد مطلب : ۱۳۰۲۲۴

رییس پژوهشگاه نیرو منصوب شد

وزیر نیرو با صدور حکمی رییس پژوهشگاه نیرو را منصوب کرد.
رضا اردکانیان
رضا اردکانیان
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   "رضا اردکانیان" در جلسه امروز شورای معاونان این وزارتخانه، با صدور حکمی  "احد ضابط" را به عنوان رییس جدید پژوهشگاه نیرو منصوب و از تلاش‌های "محمدصادق قاضی زاده" در زمان تصدی این سمت قدردانی کرد.
حکم احد ضابط در چارچوب برنامه‌های ابلاغی وزیر نیرو در خصوص اعمال فرآیند شایسته‌گزینی به عنوان معیار اصلی انتخاب،  صادر شده است.
وزیر نیرو در حکم انتصاب ضابط تاکید کرده است: ملاک قرار دادن منشور حقوق شهروندی به ویژه در حوزه‌های مرتبط با حقوق عمومی، توجه به حفاظت از محیط زیست در برنامه ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌ها، اعمال اولویت ویژه بر استقرار دولت الکترونیک و به کارگیری هر چه بیشتر جوانان و بانوان شایسته در سطوح مختلف اداری جزو اولویت‌های عمومی و مواردی از جمله ایفای نقش کلیدی در زیست بوم نوآوری وزارت نیرو، تمرکز بر افزایش پیوند بین پژوهش تصمیم‌گیری و اجرا در بخش برق و انرژی از طریق توسعه فعالیت های پژوهشی و فناوری، ایجاد مرجعیت مدیریت دانش حوزه برق و انرژی و ایجاد شبکه متخصصین و اصلاح ساختار پژوهشگاه با هدف افزایش کارآمدی، ارتقای کیفیت و مشتری‌مداری به عنوان اولویت‌های تخصصی مد نظر قرار گیرد.
«محمدصادق قاضی‌زاده» نیز با صدور حکمی از سوی «محمدحسن متولی‌زاده» مدیرعامل توانیر به عنوان عضو هیات مدیره شرکت توانیر منصوب شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا ایران درحال حذف شدن از مسیر ترانزیتی شرق به غرب است؟
مهندس آرین مهدی زاده/دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران-ترکیه
صنعت پتروشیمی؛ پیشران جهش تولید 
جواد باقرزاده/ سرپرست مالی پتروشیمی سبلان