۲
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
کد مطلب : ۱۳۱۹۸۷

رانندگان در جاده کرج - چالوس توقف نکنند

رییس پلیس راه البرز گفت که باتوجه به افزایش دما و احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی به ویژه جاده کرج - چالوس ، رانندگان توقف نکنند.
رانندگان در جاده کرج - چالوس توقف نکنند
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   سرهنگ رضا گودرزی  اظهار داشت: بیشترین نقاط احتمال سقوط سنگ و بهمن در جاده کرج - چالوس، محدوده های شهرستانک ، امام چشمه تا کندوان است که رانندگان از توقف در این محدوده ها خودداری  کنند.
وی  افزود: لازم است رانندگان برای تردد درمحورهای کوهستانی ،ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ از سالم بودن بخاری و برف پاک کن خودرو خود اطمینان حاصل نمایند.
رییس پلیس راه البرز گفت: در شرایطی که عبور ایمن برای خودروها فراهم نباشد، شهروندان توصیه های پلیس راه را جدی بگیرند و بر ادامه مسیر ، اصرار نکنند.
وی گفت : پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل در تمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است.
استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.
جاده گردشگری کرج - چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر یکی از محورهای پردد کشور است که این روزها با توجه به محدودیت های کرونایی ، مسافرت های محلی و ضروری در آن انجام می شود.
 
منبع: ایرنا 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا ایران درحال حذف شدن از مسیر ترانزیتی شرق به غرب است؟
مهندس آرین مهدی زاده/دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران-ترکیه
صنعت پتروشیمی؛ پیشران جهش تولید 
جواد باقرزاده/ سرپرست مالی پتروشیمی سبلان