۲
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
کد مطلب : ۱۳۲۳۲۳
اختصاصی نفت ما؛

تقدیر وزیر نفت از مدیران ؛ کارشناسان و پیمانکاران اصلی مگا پروژه بید بلند خلیج فارس

طی مراسمی که روز پنجشنبه برگزار شد وزیر نفت از مدیران ؛ کارشناسان و پیمانکاران اصلی مگا پروژه بید بلند خلیج فارس تقدیر کرد.
تقدیر وزیر نفت از مدیران ؛ کارشناسان و پیمانکاران اصلی مگا پروژه بید بلند خلیج فارس
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   در این مراسم که جمعی از بزرگان و تلاشگران حضور داشتند  از تلاشها و مجاهدت های مهندس ربیعی،امین نژاد ،امیری ،ثمری و بابایی تقدیر شد.
به رغم تحریمهای ظالمانه آمریکا پالایشگاه گازی بید بلند به عنوان بزرگترین پالایشگاه هاب گازی خاورمیانه به دست متخصصان ایرانی و با تلاش و پشتکار شرکت های داخلی سازه ، جهان پارس و تهران جنوب ساخته و به بهره برداری رسید.
پالایشگاه گازی بیدبلند خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه قطب گازی خاورمیانه و غرب آسیا روز پنجشنبه با فرمان رییس جمهوری به بهره برداری رسید.
برای احداث این پالایشگاه بزرگ بیش از سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری شده است که ۲.۳ میلیارد دلار آن از محل صندوق توسعه ملی تامین شده است.
این ابر پالایشگاه  که با دستان توانمند داخلی به عنوان یک پروژه صد در صد ایرانی می تواند تمامی گازهای همراه با استخراج نفت در سه استان خوزستان، کهگیلویه وبویر احمد و بوشهر را جمع آوری نماید و بنا به گفته وزیر نفت می تواند درآمد سالانه یک میلیارد دلاری را نصیب کشور نماید.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

راهکار بهینه برای ساخت واحد سولفورزدایی در واحد‌های احیاء مستقیم
علی دیبایی/ مدیر فروش و بازاریابی شرکت گسترش فناوری خوارزمی
پایش وضعیت سلامت گیربکس با تحلیل سیال درون آن
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهاری خودرویی و صنعتی