۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
کد مطلب : ۱۳۳۴۳۴

پتروشیمی زاگرس صنعت برگزیده سبز شد

در بیست و دومین همایش ملی تقدیر از واحدهای صنعتی و خدماتی سبز که در ۱۲ اسفند‌ماه ۱۳۹۹ برگزار شد؛ از پتروشیمی زاگرس به عنوان صنعت برگزیده سبز کشور تقدیر به عمل آمد.
پتروشیمی زاگرس صنعت برگزیده سبز شد
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   بیست و دومین همایش تقدیر از واحدهای صنعتی و خدماتی سبز کشور توسط سازمان حفاظت محیط زیست، در روز سه شنبه مورخ 12 اسفند‌ماه 1399 با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با حضور آقای دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،‌ آقای عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و تعدادی از نمایندگان شرکت‌های صنعتی و خدماتی، در سالن همایش‌های سازمان محیط زیست تهران برگزار شد.
بنابراین گزارش، 259 واحد برای شرکت در بیست و دومین همایش ملی تقدیر از واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز کشور، ثبت نام کرده بودند؛ که شامل 215 واحد صنعتی، دو واحد معدنی و 42 واحد خدماتی بودند؛ و پس از بررسی و ارزیابی ثبت نام کنندگان، پنج واحد صنعت برگزیده سبز، چهار واحد خدمات برگزیده سبز، 42 واحد صنعت سبز، یک واحد معدن سبز و 13 واحد خدمات سبز، انتخاب شدند.
در این همایش ملاک انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی، عملکرد زیست‌محیطی واحدها در سال قبل برگزاری همایش یعنی سال 1398 است.
در پایان این همایش کشوری، از شرکت پتروشیمی زاگرس با اهداء تندیس به همراه لوح تقدیر به عنوان صنعت برگزیده سبز کشور تجلیل به عمل آمد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما