۱
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲
کد مطلب : ۱۳۴۲۹۷

تقدیر شوراهای شهر عسلویه از پتروشیمی جم

روسای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان عسلویه با اهدای لوحی به مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم از فعالیتهای خیرخواهانه و انجام تعهدات حوزه مسئولیت های اجتماعی این شرکت تقدیر کردند.
تقدیر شوراهای شهر عسلویه از پتروشیمی جم
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   روسای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان عسلویه با اهدای لوحی به محمدرضا سعیدی، مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم از فعالیتهای خیرخواهانه و انجام تعهدات حوزه مسئولیت های اجتماعی این شرکت تقدیر کردند.
 در متن این لوح که امضای هشت تن از روسای شورای اسلامی را دارد، آمده است:
جناب آقای دکتر سعیدی
مدیر عامل محترم شرکت پتروشیمی جم و عضو شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه پارس
تلاشهای ارزشمند و خیرخواهانه حضرتعالی در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و رفع مشکلات مردم شهرستان به ویژه احداث فضاهای آموزشی، ورزشی، فرهنگی، درمانی، احداث منازل مسکونی جهت افراد نیازمند و توسعه فضای سبز موجبات خوشحالی و مسرت اهالی منطقه گردیده است.
به پاس اقدامات ارزشمند و انسان دوستانه حضرتعالی مراتب سپاس و تقدیر خود را از جنابعالی و همکاران ارزشمندتان تقدیم می داریم.
 گفتنی است پتروشیمی جم با عضویت در شورای راهبری پتروشیمی های منطقه پارس همواره سهم قابل توجهی در بخش مسئولیت های اجتماعی و کمک به مردم ساکن در شهرستانهای استان بوشهر ایفا کرده است. این در حالی است که به موازات اقدامات یاد شده ، پتروشیمی جم به صورت مستقل نیز فعالیت های گسترده ای در این حوزه دارد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فرحناز مقیمی سارانی
فرحناز مقیمی سارانی/ خبرنگار و کارشناس رسانه روابط عمومی صنعت نفت
کاربرد روانکار در صنعت نیروگاهی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی