۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
کد مطلب : ۱۳۴۳۹۲

افتتاح سه طرح بزرگ صنعت آب و برق

صبح امروز در هفته دوم هر هفته الف_ب ایران در سال ۱۴۰۰ با حضور وزیر نیرو، سه طرح مهم صنعت آب و برق افتتاح شد.
افتتاح سه طرح بزرگ صنعت آب و برق
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو ۶ پروژه صنعت آب و برق در ۳ استان کشور امروز افتتاح شد. ۶ پروژه صنعت آب و برق به ارزش ۵۱۴.۵ میلیارد تومان در سه استان خوزستان، سیستان و بلوچستان و مازندران، امروز سه‌شنبه با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو و در قالب دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال ۱۴۰۰ افتتاح شد.
از ۶ پروژه آماده افتتاح در این سه استان، سه پروژه برای خوزستان، دو پروژه سهم استان سیستان و بلوچستان و یک پروژه نیز در استان مازندران به صورت ویدئوکنفرانسی به بهره‌برداری رسید.
سه پروژه آماده افتتاح صنعت برق در استان خوزستان شامل "فاز اول پست ۱۳۲.۳۳ کیلوولت سردشت و خط ارتباطی آن"، "پست ۱۳۲ کیلوولت GIS بیدبلند و خطوط ارتباطی آن" و "پست ۱۳۲ کیلوولت پاک چوب و خط ارتباطی آن" است که در شهرستان‌های دزفول، ماهشهر و شوش با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه، افزایش قدرت مانور و ایجاد رضایت عمومی افتتاح خواهد شد.
بر این اساس، پروژه‌های "فاز چهارم آب شیرین‌کن زاهدان" و" آبرسانی به ۲۰ روستا" جهت تامین آب پایدار و سالم ۵ هزار و ۱۸ نفر جمعیت تحت پوشش در دو شهرستان تفتان و زاهدان، دو پروژه آماده افتتاح در استان سیستان و بلوچستان است.
همچنین افتتاح "سد لاستیکی لاریم" با حجم مخزن یک میلیون مترمکعب و ۴۰ هکتار وسعت دریاچه تنها پروژه آماده افتتاح در استان مازندران است که امروز با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در قالب دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کاربرد روانکار در صنعت نیروگاهی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی