۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۹
کد مطلب : ۱۳۶۸۵۵

پتروپارس از یک کتاب رونمایی کرد

آیین رونمایی از کتاب فعالیت‌های پیش راه‌اندازی، راه‌اندازی و استارتاپ مجتمع‌های صنعتی از سوی گروه پتروپارس برگزار شد.
پتروپارس از یک کتاب رونمایی کرد
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    حمیدرضا مسعودی، مدیرعامل گروه پتروپارس دیروز (دوشنبه، ۱۴ تیرماه) در آیین رونمایی از این کتاب به نویسندگی مجتبی میرزاپور با اشاره به اینکه شرکت پتروپارس از آغاز فعالیتش از سال ۱۳۷۶ تاکنون طرح‌های بزرگی را در کشور اجرا کرده و به سرانجام رسانده است، اظهار کرد: این شرکت با گستره وسیعی از فعالیت‌های اکتشاف و حفاری تا راه‌اندازی و بهره‌برداری گنجینه‌ای ارزشمند از دانش و تجربه دارد و نیاز است این تجربه‌ها ثبت شود.
وی با بیان اینکه پتروپارس به‌عنوان شرکتی دانش‌بنیان و تراز نخست در بخش اکتشاف و تولید نقش محوری در مدیریت طرح‌های بزرگ صنعت نفت و گاز کشور داشته است، تصریح کرد: بارها اعلام کردم که انتظار می‌رود تجربه و دانش بخش‌های مختلف شرکت پتروپارس در قالب کتاب‌ها و نشریات منتشر شود، با رونمایی از این کتاب بخشی از این انتظار برآورده شده است.
مدیرعامل پروه پتروپارس از کتاب فعالیت‌های پیش راه‌اندازی، راه‌اندازی و استارتاپ مجتمع‌های صنعتی به‌عنوان کتابی ذی‌قیمت و جامع یاد کرد و گفت: این نخستین کتاب صنعتی است که در گروه پترپارس منتشر شده است و تاکنون چنین کتابی با این موضوع نداشتیم.
مسعودی از مدیران حاضر در این نشست خواست تا ضمن مطالعه این کتاب و بازتاب دیدگاه‌های خود برای اعمال در چاپ‌های بعدی، تجربه‌ها و دانش خود را در بخش‌های مختلف از جمله حوزه مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی و ... را نیز به رشته تحریر در آورند.
کتاب فعالیت‌های پیش راه‌اندازی، راه‌اندازی و استارتاپ مجتمع‌های صنعتی در چهار فصل نقدی بر طراحی، پیش راه‌اندازی، راه اندازی و استارتاپ‌ها منتشر شده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

یک سوال مهم؛مهم‌ترین مسئله زنان چیست؟ 
زینب صالحی/کارشناس ارشد مدیریت برنامه ریزی فرهنگی صنایع پتروشیمی
عضویت در «شانگهای» پادزهر راهبردی علیه تحریم
دکتر مهدی آزادواری/رییس مرکز مطالعات اقتصادی اورآسیا