۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
کد مطلب : ۱۴۰۹۳۳
حسین شیوا تشریح کرد:

برنامه های راهبردی شرکت ملی نفتکش ایران

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران مهمترین اهداف و اولویت‎های راهبردی این شرکت را اعلام کرد.
برنامه های راهبردی شرکت ملی نفتکش ایران
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   دکترحسین شیوا در پیامی خطاب به‌کارکنان این شرکت گفت: مجموعه شرکت ملی نفتکش ایران به عنوان یکی از بزرگترین ناوگان های نفتی جهان، نقشی راهبردی در تکمیل زنجیره ارزش صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور ایفا می ‎کند که تاثیری بسیار مهم بر توسعه اقتصادی و برخی شاخص های اقتصادی کلان در سطح ملی دارد.
وی با اشاره به عملکرد ممتاز و درخشان شرکت ملی نفتکش ایران در تداوم و تاب‎‎آوری تولید و صادرات محصولات نفت و گاز در دوران دفاع مقدس و‌ همچنین موفقیت و سرافرازی این شرکت در دوران تحریم‎های ظالمانه با ابراز تشکر از زحمات صادقانه و تلاشهای دلسوزانه کارکنان این شرکت، مهمترین اهداف و اولویتهای راهبردی این شرکت را تشریح کرد.
دکتر شیوا آینده نگاری علمی و کاربردی مجموعه شرکت ملی نفتکش (ترسیم آینده مطلوب و‌ نقشه راه تحقق آن) و‌ همچنین بروزرسانی سند راهبردی تحول و تعالی سازمان، توان رقابت‎پذیری جهانی و ‌ثروت آفرینی پایدار زنجیره ارزش و ‌زنجیره تامین شرکت را از مهمترین اولویت های راهبردی در دوره جدید برشمرد.
او رسیدگی به وضع کارکنان بویژه دریانوردان شرکت ملی نفتکش ایران را اولویت دیگر این شرکت عنوان کرد و افزود: در زمینه نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی شرکت، بهبود امور رفاهی و معیشتی و همچنین ارتقای کیفیت زندگی کاری همراه با توسعه فرهنگ احترام متقابل و پایداری امنیت شغلی مورد تاکید و توجه است.  
دکتر شیوا درخصوص هدف گذاری های انجام شده در زمینه ارتقاء ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران نیز افزود: علاوه بر بازسازی و نوسازی ناوگان که براساس مطالعات علمی، فنی واقتصادی انجام خواهد گرفت، حفظ و در صورت لزوم توسعه ظرفیت ناوگان نفتی، گازی و شیمیایی بر با انجام مطالعات راهبردی در زمینه های فنی، اقتصادی و بازاریابی پیگیری و دنبال خواهد شد.
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران در پایان اعلام کرد: افزایش بهره وری پایدار، خلاقیت و نوآوری پایدار و کیفیت پایدار زندگی کارکنان به عنوان سه هدف عام و مستمر شرکت ملی نفتکش ایران درراستای افزایش توان رقابت‎پذیری و ثروت‎آفرینی زنجیره ارزش شرکت و مشارکت فعال در ساختن آینده بهتر، چابک‎تر و رقابت‎پذیرتر، تعریف و تدوین شده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده