۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶
کد مطلب : ۱۴۶۵۶۵

کدام استان‌ها بارانی هستند؟

سازمان هواشناسی کشور از تداوم رگبار و رعد و برق در برخی استان‌ها خبر داد.
کدام استان‌ها بارانی هستند؟
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،     امروز سه شنبه (۳۱ خردادماه) در ارتفاعات البرز مرکزی و در شمال و شرق هرمزگان، چهارشنبه (اول تیرماه) در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات کرمان و پنجشنبه (۲ تیرماه) در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و برخی نقاط سیستان و بلوچستان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
روز جمعه (۳ تیرماه) در ارتفاعات البرز مرکزی، برخی نقاط اردبیل و ارتفاعات هرمزگان و شنبه (۴ تیرماه) نیز در شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی این وضعیت پیش بینی می‌شود.
روزهای سه شنبه و چهارشنبه در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، غرب و جنوب غرب پدیده گردوخاک دور از انتظار نیست. در منطقه زابل در سه روز آینده وزش باد شدید و گردوخاک پدیده غالب خواهد بود.
روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تنگه هرمز، دریای عمان و دریای خزر پیش‌بینی می‌شود.
آسمان تهران فردا (اول تیرماه) صاف و وزش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی ‌پنجشنبه ( ۲ تیر ماه) قسمتی ابری و وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
طی امروز و فردا (۳۱ خرداد و اول تیر ماه) اهواز با دمای ۵۰ و ۴۸ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای ۱۱ و ۱۰ درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان‌ کشور هستند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما