۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴
کد مطلب : ۱۴۷۴۶۵

آمادگی ایران برای تامین سوخت لبنان

دستیار وزیر امور خارجه با بیان این‌که ایران آمادگی دارد میزبان لبنانی‌ها برای گفت‌وگو در خصوص تامین سوخت مورد نیاز مردم این کشور باشد، گفت: هرگز دوستان خود را در روزهای سخت تنها نخواهیم گذاشت.
آمادگی ایران برای تامین سوخت لبنان
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، «محمدصادق فضلی» دستیار وزیر امور خارجه و مدیرکل غرب آسیا و شمال آفریقای وزارت امور خارجه در توئیتی نوشت: جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یکی از بزرگترین تولید و صادرکنندگان انرژی در منطقه، برای کمک به مردم لبنان، در کنار آنها ایستاده است.
وی با اعلام این‌که «تهران آمادگی دارد میزبان لبنانی‌ها برای گفت‌وگو در خصوص تامین سوخت مورد نیاز مردم این کشور باشد،» تصریح کرد: ما هرگز دوستان خود را در روزهای سخت تنها نخواهیم گذاشت.
 
 فضلی پیش از این نیز در واکنش به بیانیه کاخ سفید درباره لبنان و تمدید وضعیت اضطراری درباره این کشور نوشت: آمریکا با حمایت از رژیم آپارتاید صهیونیستی و دخالت در کشورهای منطقه موجب وخامت وضعیت در آنها از جمله لبنان شده است.
وی با طرح این سؤال که بیانیه کاخ سفید چه کمکی به لبنان می‌کند؟اظهار داشت: حمایت از متجاوزین و غارت منابع زمینی و دریایی لبنان را متوقف کنید. در کنار ملت شریف و مقاوم لبنان مقابل زورگویی خواهیم ایستاد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرا بزرگ‌ترین توسعه‌دهنده گاز جهان، «ساختمان استاندارد» ندارد؟
فاطمه هلیسائی/رییس روابط عمومی شرکت مهندسی  و توسعه گاز ایران
تقویت دیپلماسی انرژی اولویت امروز کشور
حشمت اله رضایی؛ کارشناس انرژی