۳
۶
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹
کد مطلب : ۱۴۸۵۳۶
تصمیم هوشمندانه تاپیکو؛

 محمدجواد بدری به عنوان مدیرعامل پتروشیمی فن آوران ابقا شد

مدیرعامل تاپیکو در حکمی، محمدجواد بدری مدیرعامل پیشین پتروشیمی فن‌آوران را بار دیگر به عنوان مدیرعامل این شرکت پتروشیمی منصوب کرد.
 محمدجواد بدری به عنوان مدیرعامل پتروشیمی فن آوران ابقا شد
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، مدیرعامل تاپیکو در حکمی، محمدجواد بدری مدیرعامل پیشین پتروشیمی فن‌آوران را بار دیگر به عنوان مدیرعامل این شرکت پتروشیمی منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین با تصمیم هیات مدیره این شرکت، مهندس محمدجواد بدری که از سال 1397 سکان هدایت پتروشیمی فناوران را بر عهده داشت، بار دیگر به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت پتروشیمی منصوب شد.
بر اساس این گزارش، محمدجواد بدری ابتدای امسال از سمت خود به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن‌آوران استعفا داده و به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه از شرکتهای تابعه هلدینگ پتروفرهنگ مامور گردیده بود که با این تصمیم تاپیکو، استعفای وی ملغی و مجددا به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن آوران، سکان هدایت این تولید کننده مطرح متانول و اسید استیک را در دست گرفت. این تصمیم به دلیل توانمندی و سابقه این مدیر جهادی و انقلابی در جهت کنترل و کاهش ریسکهای شرکت با افزایش نرخ خوراک و یوتیلیتی و شرایط حاکم بر بازار جهانی متانول اتخاذ شده است.
وی از ابتدای عملیات نصب و راه‌اندازی پتروشیمی فناوران در سال  ۱۳۸۰ در این شرکت حضور داشته و در سمتهایی همچون سرپرست نوبتکاری متانول تا ریاست مجتمع و مدیرعاملی این شرکت را در سوابق کاری خود دارد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ناشناس
بسیار عالی به امید موفقیت های بیشتر👏
احمد عظیمی
با آرزوی موفقیت و بهروزی مهندس بدری
بسیار عالی .... خدا قوت
نظرات واقعی توسط نفت ما سانسور می شود
لطفا نظرات را سانسور نکنید!
سعید دهقان
الحق که آقای مهندس بدری از شایستگان هستند... قطعا ایشون لیاقت بیش تر از این سمت را دارند...آرزوی سلامتی و توفیق برای ایشون دارم.
 ضرورت تشکیل کمیته رگولاتوری برای نظارت بر کیفیت قیر 
 دکتر مسعود اسفندیار/مدرس دانشگاه و تحلیلگر مسائل اقتصادی