۱
۵
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۳
کد مطلب : ۱۴۹۸۳۳

انتصاب مدیرعامل تجارت صنعت پتروشیمی خلیج فارس

«دکتر علی عسکری» مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، در حکمی «امیرعباس مهدوی مهر» را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت تجارت صنعت منصوب کرد.
انتصاب مدیرعامل تجارت صنعت پتروشیمی خلیج فارس
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،  دکتر علی عسکری در این حکم، با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات رضا عبادزاده مدیرعامل سابق، ابراز امیدواری کرده مهدوی مهر با استفاده از تجربیات ارزنده و تحصیلات مفید و مرتبط با حوزه فعالیت شرکت تجارت صنعت، برنامه ریزی مدون و اهتمام جدی برای تدوین برنامه استراتژیک این شرکت با بهره‌گیری از راهبردهای کلان شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس جهت حضور فعال و مؤثر در بازارهای جهانی داشته باشد.
کسب جایگاه معتبر و تقویت نام تجاری شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ارتباط نظام‌مند و کارآمد با شرکت‌های تولیدی، مصرف کنندگان و توزیع کنندگان، برقراری تعاملات و ارتباطات مؤثر با شرکت‌ها و مؤسسات بین المللی، سازماندهی و توسعه شبکه فعالیت‌های لجستیک، پشتیبانی و…، توانمندسازی و توسعه دانش و تحصیل اعتبار با پشتوانه صادرات، از دیگر تأکیدات و محورهای حکم انتصاب مدیرعامل جدید تجارت صنعت است.
«مهدوی مهر» دانش آموخته کارشناسی ارشد حسابداری و پیش از این در مجموع بیش از ده سال مدیرکل بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بوده است و در سوابق کاری او، مدیرکلی بودجه سازمان صدا و سیما، عضویت در هیئت امنای صندوق بازنشستگی سازمان صداوسیما، هیئت مدیره شرکتهای «سروش رسانه»، «صوتی و تصویری سروش» و «ساراتل ایران» به چشم می‌خورد.
از مهمترین اقدامات ماندگار و خلاقانه وی، می‌توان به ایجاد تحول در حوزه بازرگانی رسانه ملی، طراحی نظام حسابرسی داخلی جهت ایجاد کنترل‌های لازم و ارائه گزارش مدیریتی به مدیران تخصصی و مدیران ارشد، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های کنترلی حامل‌های انرژی، طراحی و پیاده‌سازی سیستم GFC صورت مالی اساسی برای نظام مالی طرح تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و طراحی و پیاده‌سازی جهت تغییرات اساسی در نظام مالی بخش جاری سازمان صداوسیما اشاره کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


ربط ایشون به تجارت صنعت مثل ربط ..........میمونه به شقیقه... البته انتصاب به جا و شایسته ای هست چون همه چیمون به همه چیمون میاد.
نفت ما خیلی خوبی خدایی. دو هفته اولی که علی عسگری شد مدیرعامل به درستی ترکوندیش چون هیچ ربطی به پتروشیمی نداشته و نداره اما یهویی ورق برگشت و سکوت در پیش گرفتید دو حالت داره: یا اینکه دم شمارو دیدن دوم اینکه مراجع همیشه ذیصلاح یه جوری شمارو اندرز دادن که جرات حرف زدن راجع به ایشون رو ندارید!
سوابق کاری صدا و سیما چه ارتباطی با صنایع پتروشیمی دارد...یعنی در صنایع پتروشیمی نفر کم داشتیم....
تنها
آقای علی عسکری اگر از انتصاب دوستان و آشنایان خود راحت شد سراغ شرکت‌های تولیدی در عسلویه هم باشند ... استفاده از جوانان کارنامه دار و متخصص و سابقه دار در شرکت های تولیدی خواسته همه کارمندان هست..‌ لطفا بازنشسته ها را عزل بکنید
عارف
چند وقت دیگه هم میثاقی میشه مدیر روابط عمومی هلدینگ خلیج فارس
نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده