۲
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۰
کد مطلب : ۱۵۰۲۹۵

«پتروشیمی اروند» به شرکت سبز تبدیل می‌شود

در نخستین روز حضور شرکت پتروشیمی اروند در نمایشگاه بین المللی محیط زیست، کانتر این پتروشیمی از جمله پر رفت و آمد ترین شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بود.
«پتروشیمی اروند» به شرکت سبز تبدیل می‌شود
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،  همزمان با افتتاحیه این نمایشگاه، مهندس نشان زاده معاونت برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه با حضور در غرفه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس از کانتر شرکت پتروشیمی اروند بازدید و در جریان آخرین پروژه‌های زیست محیطی این شرکت قرار گرفت.
در بازدید معاونت برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه هلدینگ خلیج فارس، برنامه شرکت پتروشیمی اروند برای رسیدن به شرکت سبز از سوی مدیران این شرکت تشریح و پروژه‌های انجام شده قابل تحسین ارزیابی شد.
دیدار با دانش‌بنیان‌ها از دیگر برنامه‌ی شرکت پتروشیمی اروند در نخستین روز نمایشگاه بود که پس از افتتاحیه رسمی این رویداد بین‌المللی دنبال شد و در راستای شناسایی شرکت های دانش بنیان در حوزه مدیریت اصولی پسماند با رویکرد چرخه عمر محصولات، با شرکت دانش بنیان داخلی مذاکراتی صورت گرفت که نشانه‌ای از اهمیت شرکت پتروشیمی اروند برای استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان داخلی است.
حضور‌ مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان خوزستان و گفتگوی ایشان با مدیران شرکت پتروشیمی اروند و پیگیری پروژه‌های زیست محیطی شرکت که از اهمیت ملی برخوردار است از دیگر برنامه‌ها و دیدارهای پر ترافیک مدیران شرکت پتروشیمی اروند در نخستین روز نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست بود که این شرکت را به یکی از پرکارترین شرکت‌های حاضر در نمایشگاه تبدیل کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

 مدیریت پروژه براساس استانداردهای جهانی و نمونه ای از عملکرد ما
عبدالامیر دیوان بچاری/ کارشناس و مدیر پروژه های پتروشیمی ، DBA
۵ نکته در خصوص انعقاد قرارداد احتمالی با گازپروم
حمید رضا علی قزوینی/ کارشناس مسائل حقوقی