۲
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲
کد مطلب : ۱۵۲۳۱۸

جهش ۶۱ درصدی پتروشیمی فن آوران در فروش

پتروشیمی فن آوران با تحقق رقم فرش ۱۰۲،۷۰۵ میلیارد ریال در سال مورد ارزیابی، موفق به ثبت جهش ۶۱ درصدی در شاخص فروش در مقایسه با سال قبل شد و در رتبه ۷۷ آخرین رنکینگ سازمان مدیریت صنعتی قرار گرفت.
جهش ۶۱ درصدی پتروشیمی فن آوران در فروش
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، این شرکت توانست در بیست و پنجمین سال رتبه بندی شرکت های برتر ایرانی توسط سازمان مدیریت صنعتی (IMI-100)، با کسب رتبه 77 و صعود 12 پله ای در شاخص فروش، برای پنجمین سال پیاپی  و در مجموع برای ششمین بار از آغاز این رتبه بندی، جایگاه خود را در جمع یکصد شرکت برتر نخست ایران تثبیت نماید. همچنین کسب رتبه شانزدهم فروش در گروه پتروشیمی از دیگر دستاورد های این شرکت در این رتبه بندی بود. 
  شایان ذکر است این مهم در شرایطی محقق گردیده است که شرکت پتروشیمی فن آوران نیز همانند بسیاری دیگر از شرکت های فعال در عرصه صنعت کشور که سهم عمده ای از سبد تولیدات خود را به تامین نیاز بازارهای صادراتی در کنار تامین تقاضای بازار های داخلی اختصاص داده اند، از شرایط رقابتی پایدار همانند رقبای منطقه ای و خارجی خود بدلیل اعمال تحریم های بین المللی بهره مند نمی باشد. با این وصف تداوم حضور در بازارهای هدف و ثبت رکوردهای فروش مستمر، نشان از برنامه ریزی صحیح در راستای خنثی سازی اثر تحریم ها و جایگاه ویژه تولیدات کشور در تامین تقاضای بازار های هدف دارد که تداوم تولید و عرضه، و کیفیت محصولات از اهم دلایل آن بشمار می روند.  
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


چشم انداز  استفاده از آمونیاک به عنوان سوخت دوستدار محیط زیست
ساسان طالب نژاد، دکترای مهندسی شیمی/کارشناس توسعه کسب و کار درحوزه پالایش و پتروشیمی